Педиатор_я• 05 мая 2024

Дистопія уретри

Питання до тих в кого так само розміщена уретра , Як на фото. Чи пропонували вам операцію по переміщенню уретри? Справа в тому що з таким розміщення уретри з дитинства страждала частими позивами до сечовипускання. А коли стала жити статевим життям то взагалі стали мучати посткоїтальні цистити.. це призвело до лейкоплакії . От я хочу запитати чи є тут такі як я в кого така біда? Як вирішили цю проблему?? Дякую за відповідь.
Попадалочка• 05 мая 2024
Я думала у всіх так.

Chaterbox• 05 мая 2024
Ответ дляПопадалочка
Я думала у всіх так.
Я думаю что на картинке это уже после операции.... У автора ближе к вагине( там где шов)
Попадалочка• 05 мая 2024
Ответ дляChaterbox
Я розумію, але я думала у всіх так, де зашито, у мене так.
Chaterbox• 05 мая 2024
Ответ дляПопадалочка
Надо посмотреть у себя
Чумацький Шлях• 05 мая 2024
Ответ дляПопадалочка
Да, у меня тоже, тоже думала у всех так
Крапипопка• 06 мая 2024
У меня так. Что вы хотите услышать?
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляКрапипопка
У меня так. Что вы хотите услышать?
Чи у Вас так само після сексу як і в мене ? І взагалі чи є щось з того що описала я ?

автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Да, у меня тоже, тоже думала у всех так
А я теж думала у всіх так . А потім лікар мені сказала що в мене уретра так розміщена і тому посткоїтальний цистит після кожного статевого акту, а саме часті позиви до сечовипускання і як наслідок Лейкоплакія тепер ..
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляChaterbox
Так у мене там де шов 😢
Чумацький Шлях• 06 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
Думаю причина другая, может инфекции нелеченные есть? У меня цистита не было и нет
Крапипопка• 06 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
Смотрите, про эту проблему я узнала только, когда начала жить половой жизнью. До - никаких проблем не было, единственное, что казалось странным, так это струя мочи (в разные стороны, не так как у большинства людей).
Проблему пытались искать комплексно, бакпосевы, пцр на разные инфекции, но все равно после каждого ПА новый приступ цистита.
Все закончилось сильным пиелонефритом, после чего, я решила поставить крест на интимной жизни.
Из методов, которые помогали - таблетка фурамага до и после полового акта. Подмывание антибактериальным лактацидом.
И уросепттки по типу Канефрона на постоянной основе. Но все это может сработать в комплексе, по отдельности нет.
Кстати, у меня уже аллергия на Фурамаг, фурагин и другие препараты с нифурантоином. Так что так себе метод)

Насчёт траспозиции уретры, вроде так эта операция называется. В Европе такое вообще не делают, может быть в немногих клиниках Украины, и в Рашке это популярно. И не даёт 100 гарантии, + возможны осложнения в виде свищей и прочей ужасной ерунды.

Так что в моём случае проще отказаться от секса, чем мучиться.
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
В мене нема інфекцій ніяких вже скільки разів здавала аналізи крові і сечі , а от Лейкоплакія сечового міхура є тепер через те що як мені пояснила уролог в уретру через її розміщення низькувате закидується і мікрофлора піхви, і з презирватива лубрикант . І тому це викликає часті позиви до сечовипускання . І ще при статевому акті чоловічий статевий орган зачіпає уретру і через це ще може бути часті позиви до сечовипускання.😢
Чумацький Шлях• 06 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
А мазок на инфекции тоже в норме? Если да, тогда не знаю( может попроьовать в целом над флорой работать - про и пребиотики, молочку убрать
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляКрапипопка

Оце і у мене так само після кожного разу таблетка фурагіна, фурадоніна . Інакше часті позиви до туалету ... Не знаю що і робити так як від сексу відмовитись це не варіант , сім´ю втратити не хочеться.. Операції знаю в Україні роблять читала в інтернеті . Тільки от відгуків не могла знайти тому написала сюди на сайт. Запитати може комусь робили таку операцію.
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Вже здавала на різні інфекції, немає ніяких інфекцій . А от Лейкоплакія є так як зробили цистоскопію, і виявили її . Це наслідок постійних циститів .
Крапипопка• 06 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
Я читала много отзывов на рашкиных форумах, многие писали про осложнения и отсутствие эффективности. И сами врачи дают всего 60-70%, что сработает.
Но если других вариантов не видите для себя, ищите клинику, консультируйтесь с докторами.
На форуме вам вряд-ли помогут, потому что для кого-то это эффективно, для кого-то нет. Мы все разные
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Да, у меня тоже, тоже думала у всех так
А у Вас як з статевим життям скажіть будь ласка ? Щось є з того що я описала ??
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляКрапипопка
Дякую що відеисали мені буду консультуватись з лікарями .. І взагалі то операція не проста тому страх є щоб ще гірше не наробити ...
Голодаю• 06 мая 2024
Вибачте,але якщо поливитись фото у гуглі(порно або з вікіпедії), то уретра дуже часто розташована саме біля вагіни а не біля клітору.

Крапипопка• 06 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
Вот я по этой причине и отбросила идею с операцией
Чумацький Шлях• 06 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
Да нет, все нормально, даже и не знала что у кого-то не там располагается отверстие, думала это норма. Потому и пишу что может быть еще какую-то причину искать
Голодаю• 06 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
Може це алергія на лубрікант? У мене теж бувають часті позиви але вони чітко пов´язані зі стресом
Чумацький Шлях• 06 мая 2024
Ответ дляГолодаю
Или это не микрофлора автора, а мужа создает проблемы, если без презерватива секс
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляГолодаю
Та лубрикант не постійно ж у використанні , був секс і без презерватива наприклад тоді коли планували з чоловіком дитину і секс був навмисно незахищений . Тому думаю це не від лубриканту.
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляГолодаю
Не знаю не бачила такого , коли набирала фото з вагінами щоб подивитись розташування саме уретри то у більшості біля клітору була уретра.
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Секс зараз захищений саме для того щоб не було вагітності. Але чоловік перевірявся теж в нього нема ніяких інфекцій.. Просто в уретру яка так розташована закидується чужорідна мікрофлора від всього , а тобто і мастило з презерватива і своя ж мікрофлора з піхви і коли був секс без захисту то чоловіка мікрофлора. Ну якось так ..
Голодаю• 06 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
ну наприклад стаття у вікіпедії ’Присінок піхви’
Chaterbox• 06 мая 2024
Ответ дляКрапипопка

Блин у меня тоже в разные стороны, что очень раздражает... .вот и за этой темы пошла посмотреть ...у меня почти как на картинке, но может чуть выше миллиметра на 2-3, но далеко от клитора... Вот это мне советчица ’ Америку открыла’. Ну у меня редко презервативы....да и секс не очень часто))).. После секса сразу хочу в туалет( даже если до пИсала)
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Ответ дляChaterbox
Я теж ходжу до і після сексу у туалет, але це не допомагає, так як все одно після сексу з´являється часте ходіння по маленькому..😢
автор Педиатор_я • 06 мая 2024
Як мені сказала гінеколог в тебе уретра в формі розочки і низько розміщена тому туди все і попадає чужорідна флора .. 😢