Гжегож Бженчишчикевич• Изменено 07 мая 2024

Поки Ви працюєте, Ви б лишили доньку з бабусею?

Якби у Вашої мами була можливість допомагати Вам з донькою ,поки Ви працюєте ,Ви б лишили доньку з бабусею?
У мене вибір або сидіти в селі за 4000 тисячі або в місті працювати за 32000. Але донька лишається з мамою.
Я працювала у місті ,повернулася у село,але роботи немає. Тому поки є шанс,можна повернутися
Ананомчикус• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ні,не буде. Я працюю сама на себе
Ну тоді які проблеми? Їдьте самі, облаштовуйтесь. А на початок навчального року забирайте. Все буде добре, справитесь...

НаБалКоніХодять• 07 мая 2024
Ответ дляАнаномчикус
Нормально. До вересня залишайте, а потім заберете. Але ж виникне проблема, хто буде забирати дитину зі школи і з ким вона буде, поки ви прийдете з роботи?
продленку уже отменили?
плюс, есть школы платные - даже если платить 12 тыс в мес, то жить на оставшиеся 18 тыс проще, чем на 4,0
автор Гжегож Бженчишчикевич • 07 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
однозначно працювати за 32, якщо не ваша мама то знайдеться ще жіночка яка допоможе глядіти
Мама моя тільки за щоб донька була з нею
Ответ дляАнаномчикус
Так , звичайно.
Ответ дляНаБалКоніХодять
продленку уже отменили?
Віддавати дванадцять тисяч. За школу ? Для чого тоді працювати взагалі? В школу ,в яку хочу віддавати є група продовженого дня
Да, я блондинка!• 07 мая 2024
Я вышла на работу в 6 мес младшей дочери.
Ребенком занималась бабушка( свекровь), за что ей огромное спасибо, что согласилась и дала мне возможность работать.
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую. Дитина не ображена на Вас?
Заюшка_хозяюшка• 07 мая 2024
Да,оставила бы
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Да,оставила бы
Дякую. В мене мама вчителька ,навчає доньку. Вона вже і читає,і рахує ,вихователі кажуть,що дуже розвинена

Клептоманка• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Шість рочків,так вона ходить в садочок у селі
Ось і хай ходе. Мій зять жив з бабусею до четвертого класу в селі. В п,ятий пішов в ліцей КПІ.Мама до того часу заробила на квартиру, другу взяла в іпотеку. Стосунки в них чудові, чого їм бути поганими, як другу квартиру свекруха подарувала сину на весілля
Да, я блондинка!• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую. Дитина не ображена на Вас?
Вопрос не в длительности проведенного времени с ребенком, а в его качестве- это первое.
Второе- а откуда ребенок владеет данной информацией?))))
Покорительная• 07 мая 2024
нет,если только на время устройства- не более месяца. и смотря какая бабушка.
Ответ дляКлептоманка
Мені знайомі кажуть,покинула дитину ,поїхала ,шикуєш там. А ми не можемо,кажу їм якщо так легко,то їдьте і Ви. Я зі своїми проблемами зі спиною, катаюся по дорогах ,боляче,але терплю і не нию. Лікар сказав робити інвалідність,але зараз їх важко зробити
Ответ дляДа, я блондинка!
Якою даною?
Ответ дляПокорительная
Мама вчителька,терпляча ,любляча. З донькою щодня розвиваючі заняття проводять
Да, я блондинка!• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Почему Вас волнует то, что скажут люди?
Покорительная• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
но она не мама.
Да, я блондинка!• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Якою даною?
Сколько лет Вашему ребенку?
Моей дочери 8 лет и она , как то , не в курсе, что с 6 мес до 2.2 года она проводила мое рабочее время у бабушки))
АБВГДэшница• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А наступного року школа поснеться. В селі є школа? Якщо є, то хороша чи не дуже? Чи є спортивні секції?

Ответ дляДа, я блондинка!
Почему Вас волнует то, что скажут люди?
Тому що є жінки,які сидять з дітьми,не можуть нічого їм дозволити і злі на тих,хто пахає
Ответ дляДа, я блондинка!
Сколько лет Вашему ребенку?
Мої й6
Тепличная• 07 мая 2024
Коли моїй було 6 рочків, йшла в перший клас, я найняла пенсіонерку забирати з садочка і трохи сидіти годинку, поки я не повернуся. Тьоті це була додаткова пенсія, а мені величезна допомога.
Бабусі у мене немає, і села теж, тому викручвалася так.

Можливо, вам такий варіант підійде як альтернативний.
Да, я блондинка!• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так и пофиг на них))
Это ваша жизнь.
Живите ее сами, не оглядываясь на то, что скажут люди.
Клептоманка• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Лишайте. Продльонка це треш. Вихователі ГПД не зобов,язані робити ДЗ з дітьми. вам доведеться робити це вночі. Нехай дитина побуде початкову школу в добрі та теплі, чотири роки минуть швидко, а в п,ятий клас станете на ноги і заберете в якийсь ліцей в місто. Дитині потрібна любов та увага, якщо бабуся може дати ,це чудово,беріть.
Ответ дляАБВГДэшница
Так школа хороша. Є хореографія,вокал,піаніно,гитара , малювання
Ответ дляДа, я блондинка!
Так и пофиг на них))
Это ваша жизнь.
Дякую
АБВГДэшница• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
То можна і в школу в селі віддати. Тим більше, що будуть всі знайомі діти з садка.
Ответ дляКлептоманка
Дякую за підтримку. Моя мама теж хоче,щоб донька на школу лишилася з нею. Сказала буде водити у школу,тим паче є музична школа і хореографія там є
Кошка Мурка• 07 мая 2024
Автор я свою водила в сад. А когда она болела визывала маму. После болезни чтобы окрепла на неделю в деревню. Ей тогда 2.9 было когда вышла на работу. Зарплата будет, купите машину и будете отвозить её.
Ответ дляАБВГДэшница
Так ,всі знайомі ,з якими товаришує