Гжегож Бженчишчикевич• Изменено 07 мая 2024
Поки Ви працюєте, Ви б лишили доньку з бабусею?
Якби у Вашої мами була можливість допомагати Вам з донькою ,поки Ви працюєте ,Ви б лишили доньку з бабусею?
У мене вибір або сидіти в селі за 4000 тисячі або в місті працювати за 32000. Але донька лишається з мамою.
Я працювала у місті ,повернулася у село,але роботи немає. Тому поки є шанс,можна повернутися
Мальчижка• 07 мая 2024
У кожного свої обставини. Якщо зовсім швах і мова про виживання, то вибору немає.
А маму перевезти до міста з донькою не опція?
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Мама не хоче у місто,там ще тато і бабуся,за якою треба догляд
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляФизрукая
Ні, я б не залишала дитину і проти того, щоб бабусі займалися вихованням
Дякую
Манкоголік• 07 мая 2024
Я завжди обираю дитину, але знаю що дуже велика частка жінок обере кар´єру, бо діти ростуть, і мама може залишитися нереалізованою у професійній сфері .
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
а сколько лет ребенку, почему проблема с садиком вместо бабушки?
Шість рочків,так вона ходить в садочок у селі
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляМанкоголік
Не кар´єру а достаток. За 4000 не проживеш
Басноплетка• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
но с 32 отнять аренду и прочее тоже останется не много
пробуйте
НаБалКоніХодять• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
ну, так в чем проблема ходить в садик в городе?
утром ребенка в сад - вы на работу, вечером ее из сада - обе домой.
с сентября школа будет
Физрукая• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Чому не їдете в місто з дитиною? В селі явно нема умов для освіти і розвитку
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляБасноплетка
пробуйте
Житло є за 2000. Знайомі здавали мені туди можу повернутися
Басноплетка• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
тогда почему думаете?
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
с сентября школа будет
До вересня хочу лишити з бабусею. Щоб максимум заробити
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляSo_so
Снимала бы жильё в городе и жила с дочкой, устроила бы её там в садик.
Если в селе есть своё жильё, сдала бы, пусть хоть снимет с меня 2 коммуналки.
Дякую
НаБалКоніХодять• 07 мая 2024
Ответ дляМанкоголік
карьера, это когда ты должна стать директором, поэтому ты выходишь из декрета на третий месяц, зарабатываешь нормально и продолжаешь развиваться
работать просто где-то на 32,0 тыс, чтобы просто более менее жить, а не голодать на 4,0 - это не карьера, это вопрос выживания и обеспечения тому же ребенку банально нормального питания, а не каши на воде при 4,0 тыс. на двоих
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляФизрукая
Чому немає? В групі чудові вихователі у доньки ,у місті багато випадків знаю ,що кричать і б´ють дітей
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляАнаномчикус
Село далеко від міста, де ви плануєте працювати?
Я там працювала. Але приїхала поки до батьків. Житло є де жити і робота є куди повернутися. 90;км
НаБалКоніХодять• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
ну, на лето - можетет оставить.
это старая и обычная практика - ’дите в село до бабуси на лето’
Физрукая• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви вже собі відмовки знайшли
Ананомчикус• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Нормально. До вересня залишайте, а потім заберете. Але ж виникне проблема, хто буде забирати дитину зі школи і з ким вона буде, поки ви прийдете з роботи?
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляФизрукая
Ви вже собі відмовки знайшли
Ні. Просто не завжди у місті чудова освіта. В мене у знайомої син міняє третю школу ,тому що вчителі лише обзивають і принижують
Пуки-куки• 07 мая 2024
Я б їхала. Освоїлась би сама, а потім і дитину б забрала.
Я так і робила. Діти з мамою були майже рік, потім забрала їх усіх, з мамою включно.
Зараз можу сказати, що я зробила все правильно, виходячи з обставин, які були на той момент.
Физрукая• 07 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Завжди , бо є великий вибір чим займатися. А в селі один садок, одна школа і контингент відповідний
Манкоголік• 07 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Непотрібно мені це разжовувати, прекрасно розумію і без Вас, я кажу про себе.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляАнаномчикус
Ні,не буде. Я працюю сама на себе
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 мая 2024
Ответ дляПуки-куки
То я вже жила у місті ,робота є ,і місто знаю
Танцепесенная• 07 мая 2024
однозначно працювати за 32, якщо не ваша мама то знайдеться ще жіночка яка допоможе глядіти