Баба на горошині• Изменено 07 мая 2024

Що Вам допомогло знайти себе, почати інувати себе і робити щось заради себе?

Я себе загубила. Або і не знала ніколи. Зараз шукаю, вчусь заради себе старатись, зважати на себе, бути своїм приорітетом. Що допомогло Вам? Крім психотерапевта.
KROX@• 07 мая 2024
Спорт

Аристократка-тунеядка• 07 мая 2024
Всіх послала нахер,перестала всім голити,вибудувала межі та кордони...
Я ,на першому місці...
автор Баба на горошині • 07 мая 2024
Ответ дляKROX@
Спорт
Гарно, як знайшли свій спорт?
Летюча помилка• 07 мая 2024
Гроші. І багато вільного часу.
Грибной_Дождик• 07 мая 2024
Заипали все так, что я взорвалась и послала всех к ипени матери. Полегчало, осознала, стала себя ставить на первое месте. И как же приятно говорить «нет», как же я раньше этого не осознавала
KROX@• 07 мая 2024
Ответ дляБаба на горошині
Гарно, як знайшли свій спорт?
Просто силовые и кардио
БоХатая• 07 мая 2024
Зрозуміти все це про себе, Ви вже на правильному шляху до власного Я.
Шукайте себе, створюйте себе.
Хороші книги, подорожі, наповнення власної душі то все буде доречним.

автор Баба на горошині • 07 мая 2024
Ответ дляБоХатая
Шукайте себе, створюйте себе.
Дякую
П´яна вишня• 07 мая 2024
А що ви в дитинстві любили робити?
So_so• 07 мая 2024
Для этого ничего не нужно. В этом и смысл. Для этого не нужно себя искать, себя любить.
Вы есть, Вы выбираете что делать.
автор Баба на горошині • 07 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
А що ви в дитинстві любили робити?
Бродити вулицями, танцювати, все організовувати в школі (радіо, шкільна газета, заходи різні, хотіла бути журналіскою)
автор Баба на горошині • 07 мая 2024
Ответ дляSo_so
Вы есть, Вы выбираете что делать.
П´яна вишня• 07 мая 2024
Ответ дляБаба на горошині
То може з танців почнете)
А потім завести блог (як варіант, бо журналістика мабуть досі цікава вам)
Творю чудеса• 07 мая 2024
себе не знаходять, а створюють)
Пошаманю• 07 мая 2024
Ответ дляБаба на горошині
танцюйте, ведіть блог, гуляйте ввечері... кохання, геть старих друзів які тягнуть на ’дно’. у мене такі були, відкинула - життя змінилось
автор Баба на горошині • 07 мая 2024
Ответ дляПошаманю
Дякую!
автор Баба на горошині • 07 мая 2024
Ответ дляПошаманю
Дуже дякую! Мрію про блог! Для цього думаю отримати ще одну освіту,яка для цього потрібна. Але може і раніше)
Бентливуман• 07 мая 2024
Страх, що чоловік піде від мене до якоїсь більш молодої і стрункої жінки. Він почав менше уваги приділяти мені.. Я почала стежити за собою, схудла на 10 кг, почала піклуватись і любити себе і він став більше уваги тепер мені приділяти.
Пошаманю• 08 мая 2024
Ответ дляБаба на горошині
не треба вчитись, беріть і робіть це паралельно вчіться!