Хи хи, ну ну• 07 мая 2024

Наследство как лучше поступить

Есть 2 брата и у них есть наследство квартира. Как делится наследство в случае смерти одного из них: 50% одному и 50% наследникам другого или как то по другому? Время сейчас такое, могут призвать, а там неизвестно что будет, потому интересуюсь лучше разделить заранее или подождать.
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляПластилин_Колец
то що ви хочете ділити?
спадок відкривається, як хтось помер вже
хто у вас помер?
квартиру. Родители умерли, есть 2 брата. Подали на наследство, но не вступили в права. А если кого из братьев не дай бог заберут на фронти мало ли что там, как будет делится наследство:поровну?

Пластилин_Колец• 07 мая 2024
Ответ дляВинник
Я так зрозуміла, що ніхто
то незрозуміло, що автор хоче ділити
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляПластилин_Колец
порівну між ким
между живым и наследником, к примеру, погибшего
Пластилин_Колец• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
воно вже поділено порівну між братами
що ви ще хочете ділити.
Пластилин_Колец• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
вибачте, ви взагалі розумієте, про що питаєте?
ще раз. спадщина. відкривається. якщо. хтось. помер.
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Родители умерли
Губи з філером• 07 мая 2024
Хай спочатку отримають право власності, а потім частка кожного буде ділитися окремо.
Винник• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Родители умерли
Я так розумію Вашого чоловіка
Пластилин_Колец• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Родители умерли
ну то сини ж прийняли спадщину
кожному по 1/2

Губи з філером• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Як вступить у права той, якого нема?
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляВинник
Я так розумію Вашого чоловіка
так
Чаклунка-ведунка• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Тогда у вас будет не право представления, а трансмиссия, тогда жена тоже будет наследником
Винник• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
так
І Ви дуже хочете, щоб частина квартири брата Вашого чоловіка перейшла Вам
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляВинник
Я в шоке, зачем переворачивать. Я где такое писала?? Я просто спросила, как делится наследство, если кого то не станет, не дай бог.
Пластилин_Колец• 07 мая 2024
батьки одночасно померли? чи після кого спадщина
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляПластилин_Колец
После родителей, умерли последовательно.
Винник• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Люди , дякувати Богу ще живі , а Ви вже ділите
Пластилин_Колец• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
якщо ’после родителей’, то вони мали померти одночасно
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляВинник
спрсила для того чтобы понимать насколько надо спешить с переоформлением. Потому что брат не хочет оформлять, продавать.

Пластилин_Колец• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
спадщина завжди ’ділиться’ або за заповітом, або за законом. перша черга, друга...
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляВинник
я спрашиваю, я не имею права знать? Если вам неприятно, можно пройти мимо.
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляПластилин_Колец
ну пусть будет после матери
Пластилин_Колец• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
яка різниця, він все одно вже власник
продати не зможе без отримання свідоцтва про право на спадщину, але це вже його власність.
Пластилин_Колец• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
ну пусть будет после матери
ну хай буде...
Винник• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Просто знаю випадки, коли люди при житті ( брати, сестри, батьки ) були чужими, а , коли прийшов час спадщини, то ставали найріднішими.
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляПластилин_Колец
порівну між ким
Между братьями
автор Хи хи, ну ну • 07 мая 2024
Ответ дляПластилин_Колец
то що ви хочете ділити?
хто у вас помер?
батьки
Незламна Україна• 07 мая 2024
В першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки (ст. 1261 ЦК).
Пластилин_Колец• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Между братьями
ще раз хочете ділити?
і який це матиме вигляд
Будьте так ласкаві• 07 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Если не дай бог, то половина второго так и будет его половиной. А половина первого будет делиться на детей и жену этого первого.
А если не дай бог случится раньше, чем первый успеет вступить в наследство, то его часть будет делиться только на его детей.