Frejehka• 07 мая 2024

Канада! Як перевести кошти?

Добрий вечір. Дівчата, халепа, допоможіть, можливо хтось знає, як перевести кошти на канадську карту для оплати житла. Є якийсь вихід🙏. Не можу ніде дізнатись. В мене там дочка 20 років.🙏
автор Frejehka • 07 мая 2024
Ответ дляvitek12345
Застосунок Wise, але там, здається, 4-5 % відсоток
Дякую 🙏
Не гоню• 08 мая 2024
Якщо ви родичі, то можете переводити валюту в межах свого банку. Тобто зі свої валютної карти, на карту дочки.
автор Frejehka • 08 мая 2024
Ответ дляНе гоню
Дякую, будемо пробувати всі варіанти🙏
Наталя-e9ac• 08 мая 2024
Ответ дляБольшой секретик
В дочки українська картка є?
Якщо так - знімає в банкоматі з української і кладе на канадську, поки іншого способу не придумали (
і ми так допомагаємо, моно без питань
Сама собі лікар• 17 мая 2024
Ответ дляFrejehka
Дякую, будемо пробувати всі варіанти🙏
Автор, як вам в Канаді взвгалі, Подобається?