Захекалася читать• 08 мая 2024

Хто робив УЗД у Соловйова поділіться враженнями

Мене налякали що він людина звір от тепер боюсь до нього йти, але треба
Борода• 08 мая 2024
Так, він вагітних їсть на сніданок та обід.
тянитолкайка• 08 мая 2024
ідіть до Мельника, з обома вагітностями була у нього
miss.olja• 08 мая 2024
Это тот что в Надии? По общению немного странный, но терпимо
Приму в дар• 08 мая 2024
Я була в шоці від прийому.бо воно хамло рідкісне. Я ВВП загалі вввжаю, що такі люди не повинні працювати з людьми
Ранковий базар• 08 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
А при чому ВВП вибачаюсь?
Приму в дар• 08 мая 2024
Ответ дляРанковий базар
А при чому ВВП вибачаюсь?
Я не знаю
Влізло в речення я навіть не помітила
Ранковий базар• 08 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
Я не знаю
Влізло в речення я навіть не помітила
А.
Взагалі згодна з вами, що він хамло
So_so• 08 мая 2024
Он не зверь. Он просто прямо озвучивает то, что увидел. Если есть проблема, он не будет говорить это тактично, аккуратно, с эмпатией, он скажет : я подозреваю тут аномалию А, такой ребенок родится, он будет умственно отсталым, с вероятностью 90% слепым и глухим.
Свята• 08 мая 2024
Он лучший из лучших. Профессионал. Если не задавать глупые вопросы, то не получите странных ответов.
Борода• 08 мая 2024
Ответ дляСвята
От я взагалі мовчала і тільки слухала.
Приму в дар• 08 мая 2024
Ответ дляSo_so
До чого тут правда і хамство?
Приму в дар• 08 мая 2024
Ответ дляСвята
😂😂😂😂
Це хіба він сам так вирішив
сладкий_ноябрь• 08 мая 2024
Дуже не приємна особа як зовні, так і в розмові, але то хіба тому, що він вважає себе богом.
За ті гроші, які він бере, можна було навчитися поводити себе на рівні лікаря, а не на рівні хабалки з базару.
Наверняка• 08 мая 2024
Хоч яке місто напишіть,Соловйових багато.
So_so• 08 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
До чого тут правда і хамство?
Кто за чем идёт. У меня были вопросы и не было необходимости в красивой обертке для ответа. Ситуация была спорная. Он оказался прав во всём, в итоге.
Приму в дар• 08 мая 2024
Ответ дляSo_so
???
Ще раз, де звʼязок?
So_so• 08 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
???
Ще раз, де звʼязок?
Между чем?
Приму в дар• 08 мая 2024
Ответ дляSo_so
Между чем?
Між хамством і установленим діагнозом?
So_so• 08 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
Між хамством і установленим діагнозом?
Он не хам, он прямой. И при этом специалист в своём деле.
Приму в дар• 08 мая 2024
Ответ дляSo_so
Ні, прямо в то прямо в, хамство то інше
ЧупакабраЗеБест• 08 мая 2024
я была. ничего особенного ни плохого ни хорошего.
в моем случае обычный узист, но у меня и патологий никаких не было.
еще у мельника была, о да, прекраснейшие воспминания, которые греют нас с мужем ’вот стук ее сердца, а вот стопа, хорошая крупная стопа, все пальцы на месте вот видите?
а это лицо, о боги, я вижу лицо нашего Бати ...’
Приму в дар• 08 мая 2024
Ответ дляSo_so
Коли він дізнався, що це моя 3 вагітність(доречі запланована) він мені сказав, пишу дослівно « може вам краще порадити ОК, чи ви хочете підвищити популяцію» Це після узі він мені все це зарядив.
Не заздріть тьоті• 08 мая 2024
Ответ дляСвята
Лучший из лучших, который пол не смог определить в 12 и 18 недель)) верим.
Но то такое. Его заключение вызвало шок у других двух специалистов не в Киеве. И близко такого нет на УЗИ, диагноз не подтверждён.
КондуктЕр тролейбуса• 08 мая 2024
Была у него в Лелеке, не сюсюкает, но и не хамит.
irair• 08 мая 2024
Мені сподобався. Були з чоловіком- все розказав, показав, пальці перерахував і тд. Здався прикольним дядьком. Навіть поржали разом з чогось, вже не памʼятаю контекст. Враження приємні.
Мафиозная• 08 мая 2024
Я в нього вже 5 УЗД робила за 2 вагітності. Так, прямий, строгий, але він один з кращих.
Милота• 08 мая 2024
Ответ дляСвята
Я записалась к Краснову
Милота• 08 мая 2024
Ответ дляSo_so
А к Краснову не ходили?
сладкий_ноябрь• 08 мая 2024
Ответ дляSo_so
Він моїй сестрі, яка народжувала першу свою дитину в 38 років, а до того лікувалась і не могла завагітніти взагалі ніяк, сказав, де вона бігала останні 18 років, що завагітніла в 38, бо в 38 вже бабусею пора готуватися бути.
Борода• 08 мая 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
я народжувала в 42, мені нічого подібного не говорив
і взагалі нічого поганого не говорив і не хамив
і пальчики рахував, так. усі двадцать