08 мая в 17:32

Якщо хочу взяти з собою такий…

балончик для самозахисту, чи пропустять на митниці чи може бути штраф?
Кордон: Польща
муха в кедах 08 мая в 17:32
Нельзя
празники не помню 08 мая в 17:34
ви дивна, звісно не можна
Ширли-Мырли 08 мая в 17:34
Едьте с пистолетом в США, там можно
жар-птица Нюра 08 мая в 17:35
Не пропустят ваш баллончик. И колбаски и БАДы тоже придётся выбросить. Какой вопрос в следующей теме?
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:36
Ответ дляжар-птица Нюра
Не пропустят ваш баллончик. И колбаски и БАДы тоже придётся выбросить. Какой вопрос в следующей теме?
Еще придумываю что взять
4 2
рукиЖимолости 08 мая в 17:36
Ответ дляПополняю_Карму
Еще придумываю что взять
Деньги)) там все купите
Tammy21 08 мая в 17:37
Це ваші темки про бади і ковбасу?)
Ні, не можна газ, легкозаймисті, що під тиском і т.д. Зброю теж не можна)
празники не помню 08 мая в 17:37
Ответ дляПополняю_Карму
Еще придумываю что взять
холодильник беріть
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:37
Ответ длярукиЖимолости
Деньги)) там все купите
А есть в ЕС баллончики? Можно прям в открытую купить?
Чупа-чупс 08 мая в 17:37
Ответ дляжар-птица Нюра
Не пропустят ваш баллончик. И колбаски и БАДы тоже придётся выбросить. Какой вопрос в следующей теме?
А БАДы почему нет? Я огромный пакован привезла, никто ничего не сказал и не спросил
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:38
Ответ дляTammy21
Це ваші темки про бади і ковбасу?)
Ні, не можна газ, легкозаймисті, що під тиском і т.д. Зброю теж не можна)
Так, вибачте. Але краще хай туть загадять, чим на митниці оштрафують
рукиЖимолости 08 мая в 17:38
Ответ дляПополняю_Карму
А есть в ЕС баллончики? Можно прям в открытую купить?
Колбасками как нунчаками отбивайтесь
Без QR коду 08 мая в 17:39
Я не знаю як зараз, але коли ми їхали на початку війни, то я випадково поїхала зі своїм балончиком, бо він був в сумці і я про нього в той час не думала. Повернулась через 5 місяців також з ним)) Але зараз може більш детально перевіряють.
Tammy21 08 мая в 17:39
Ответ дляПополняю_Карму
А есть в ЕС баллончики? Можно прям в открытую купить?
Дивлячись у якому ЄС) У Німеччині без спеціального маркування не можна. Це прирівнюється до зброї.
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:39
Ответ длярукиЖимолости
Колбасками как нунчаками отбивайтесь
Ну это смешно, но переживаю за безопасность…
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:40
Ответ дляБез QR коду
Я не знаю як зараз, але коли ми їхали на початку війни, то я випадково поїхала зі своїм балончиком, бо він був в сумці і я про нього в той час не думала. Повернулась через 5 місяців також з ним)) Але зараз може більш детально перевіряють.
У нас теж на початку війни нічого не перевіряли, але зараз наче ретельно оглядають, то не знаю що і робити
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:40
Ответ дляTammy21
Дивлячись у якому ЄС) У Німеччині без спеціального маркування не можна. Це прирівнюється до зброї.
В Італії
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:41
Ответ дляпразники не помню
холодильник беріть
І телевізор
Без QR коду 08 мая в 17:41
Ответ дляПополняю_Карму
У нас теж на початку війни нічого не перевіряли, але зараз наче ретельно оглядають, то не знаю що і робити
Цікаво, а не можна взяти, а якщо знайдуть, то викинути? Це я теж для себе цікавлюсь))
Tammy21 08 мая в 17:41
Ответ дляПополняю_Карму
Так, вибачте. Але краще хай туть загадять, чим на митниці оштрафують
Та нічого страшного) Ви вперше їдете? Квіти, насіння головне з собою не беріть. Вже третя знайома за останній місяць-півтора штраф на Польській зловила.
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:41
Ответ дляБез QR коду
Цікаво, а не можна взяти, а якщо знайдуть, то викинути? Це я теж для себе цікавлюсь))
Якщо просто викинути, а якщо штраф - буде неприємно…((
Tammy21 08 мая в 17:42
Ответ дляБез QR коду
Я не знаю як зараз, але коли ми їхали на початку війни, то я випадково поїхала зі своїм балончиком, бо він був в сумці і я про нього в той час не думала. Повернулась через 5 місяців також з ним)) Але зараз може більш детально перевіряють.
На початку війни люди валізи з налом вивозили, тварин без документів. Там ніхто, нічого не перевіряв.
Без QR коду 08 мая в 17:42
Ответ дляПополняю_Карму
Якщо просто викинути, а якщо штраф - буде неприємно…((
Та да, дійсно(( я чомусь раніше про це не думала
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:42
Ответ дляTammy21
Та нічого страшного) Ви вперше їдете? Квіти, насіння головне з собою не беріть. Вже третя знайома за останній місяць-півтора штраф на Польській зловила.
Не вперше, але у березні 2022 року на початку війни коли їхали у Польшу, то нічого не оглянули, а було багато порушень. Цікаво як зараз…
Ужгород 08 мая в 17:43
Ответ дляПополняю_Карму
Еще придумываю что взять
возьмите брльше 10 т евро. Их тоже нельзя.
Без QR коду 08 мая в 17:43
Ответ дляTammy21
На початку війни люди валізи з налом вивозили, тварин без документів. Там ніхто, нічого не перевіряв.
Дякую! Просто я чомусь про це не подумала і добре, що побачила тут таке питання. Бо в мене в кишені завжди балончик
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:44
Ответ дляTammy21
Та нічого страшного) Ви вперше їдете? Квіти, насіння головне з собою не беріть. Вже третя знайома за останній місяць-півтора штраф на Польській зловила.
Думаю, що ніхто вже не буде робити поблажку на те, що війна. Оштрафують, це точно( Балончик більш всього лякає брати з собою, але Італія теж здається не дуже безпечною країною ЄС, ще й південь.
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:46
Ответ дляУжгород
возьмите брльше 10 т евро. Их тоже нельзя.
Если было бы, то обязательно
автор Пополняю_Карму 08 мая в 17:47
Ответ дляЧупа-чупс
А БАДы почему нет? Я огромный пакован привезла, никто ничего не сказал и не спросил
Открытые были?
Tammy21 08 мая в 17:48
Ответ дляПополняю_Карму
Думаю, що ніхто вже не буде робити поблажку на те, що війна. Оштрафують, це точно( Балончик більш всього лякає брати з собою, але Італія теж здається не дуже безпечною країною ЄС, ще й південь.
Я жила в Італії, в Римі. Не те щоб максимально безпечне місце, але жодної небезпечної ситуації не було. Основна проблема -- туристи)