Техпаспорт на медузу• 20 мая 2024
Дівчата треба реальна порада що не так роблю в стосунках
З чоловіком разом 7 років, у декреті зараз 11 міс.До декрету обидва працювали.Відколи я пішла в декрет, весь час іде на дитину, чоловік весь день на роботі, допомагати більш нема кому.Коли ввечері малий зпсинає, я хочу спати з ним , вирубаюсь.Зі соторони чоловіка почались претензії мов я його ні в що не ставлю, він працює, заробляє.Почав приходити на підпитку, якщо зроблю зауваження кричить, що він утримує сім´ю може розслабитись, а я мов маю терпіти бо живу на усьому готовому.Просто нема вже сил, хочеться підтримки, а виходить що все летить у прірву.Подругам розказати соромно, мама моя далеко, і вона морально на моїй стороні.Як бути з сім´єю, що не так роблю не розумію?
Техпаспорт на медузу
• 20 мая 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ваш муж-алкаш, но вам выгодно винить себя.
Та ні навпаки, виню його
Бабо-лебідка• 20 мая 2024
Муж сколько времени на работе. Дома бывает вообще? Делает что то дома или с ребёнком занимается?
Просто Фіфа• 20 мая 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Та ні навпаки, виню його
Прочтите ещё раз название своей темы.
Техпаспорт на медузу
• 20 мая 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Один вихідний, з дитиною грається , коли має час.Бо у вихідний спить до обіду.У будні приходить після восьмої вечора, я вже дитину вкладаю в той час.
жар-птица Нюра• 20 мая 2024
Від чого ви там так змучені ? Худоба, город, робота дистанційна ?
Чоловік правий .
Задираю носа• 20 мая 2024
Я реально не пойму, вы целый день ребёнка на руках носите? От чего вы падаете в 8 вечера?
Да, муж хочет внимания, он тоже человек. Может вы ещё 10 лет будете увлечены только ребёнком. Он реально не понимает где он в вашей семье.
Блиск думки• 20 мая 2024
Як з сексом?Влаштуйте йому жарку ніч, щоб він відчув себе бажаним і потрібним.
Мафиозная• 20 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
так пусть берет и помогает автору, разгружает его. Это и его ребенок, ути бози мой, обидели бедняжку, не понимает он, аж пить начал
пс: не нужно говорить, что он работает и бла бла бла, автор тоже работает 24 на 7, дома!
А я женатая• 20 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
Ну у них долго не было ребенка, 7 лет жили для себя, это реально сложно. Потому что он привык, что все внимание ему, а она привыкла к другой жизни тоже и сейчас она или реально не может пережить непривычный напряг, или наоборот ушла в заботу о долгожданном ребенке и впадает в крайности. В любом случае ситуация нездоровая
Два-три тижні і фсьо• 20 мая 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Хай в неділю вранці встає і до дитини, а ви відпочиньте. Почне запахуватись так як ви біля дитини, то й пити буде ніколи. Або ж навпаки вас розвантажить, то ви і йому увагу приділите вночі. Це ненормально, що дитина лише на вас. У нього скільки годин робота? 8-10-12? А ви в стані бойової готовності 24/7.
Бесконечность-не предел• 20 мая 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Меняйтесь. Предложите мужу самому уйти в декрет и заниматься ребенком, а вы на работу. Мужчины не всегда понимают что домашнее хозяйство и присмотр за ребенком тяжелее чем кажется. Или оба идите работать и или делите обязанности поровну или зовите родителей/няню на помощь за присмотром ребенка.
Бесконечность-не предел• 20 мая 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вообще у славянских мужиков отличные отмазки. Что-то, восточным мужчинам, например, не мешает и жена сидящая дома и работа. Да, они не ведут хозяйство, но они точно так же принимают участие в воспитании ребенка как и мать. А в некоторых странах берут ребенка с собой везде куда ходят вне работы. Семья у них не вторая работа, а их жизнь.
побольшомусекретику• 20 мая 2024
Мне декрет дался намного легче, чем работа. При том ребенок болезненный был, спал плохо. Но я успевала всё! И прибрать, и приготовить, с удовольствием гуляла с ним. Нянек у меня тоже не было, моя мама за 700 км от меня, а свекровь работает. Первый раз она осталась посидеть с внуком, так, чтоб мы могли с мужем вместе сходить на концерт, когда он уже в садик ходил. При этом я абсолютно не чувствовала себя мученицей. И силы у меня были, и энергия.
Из-за работы я реально света белого не вижу, я устала и издергалась, не хочу вообще ничего. Так что я на стороне мужа автора.
успокойте_Меня• 20 мая 2024
Вам треба почути один одного, а не міряться, хто більше втомився.
Обидва в щоденних рутинах, депресії. Поговоріть, як ви можете допомогти один одному.
В якийсь день поспіть з дитиною в обід, а ввечері вкладіть її спати і поспілкуйтесь з чоловіком, спитайте, як на роботі.
В вихідний сходіть на годинку на каву з подругою, чоловіку довірте побути з дитиною
Я такая наивная• 20 мая 2024
Дві речі ви робите не так: вийшли заміж за мудака і народили від нього.
Якщо хочете все зберегти і наладити, починайте забивати на своє ’вирубаюсь’, вкладайте малого, випивайте кілька чашок кави - і вперед на другу зміну: бавити чоловіка. Все налагодиться. Але не надовго. Потім почнеться невроз, антидепресанти - і йому знову не вистачатиме уваги.
СирОжино пирОжино• 20 мая 2024
Нехай чоловік вкладає спати дитину, якщо Ви відключаєтесь з нею.Тоді Ви разом з чоловіком будете мати час на себе.
Невже дитина прям так рано лягає спати?
Голодаю• 20 мая 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Та ні навпаки, виню його
у вас сил нет, почему он ребенком не
Запасная спина• 20 мая 2024
Ответ дляБлиск думки
Він алкаш, ви б спали з таким?
Голодаю• 20 мая 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
я на работе отдыхаю, декрет -ад и рабство ребенком. работа -дала свободу и няню.
Ніколи не збрешу• 20 мая 2024
Во-первых, у всех разный энергетически организм, один весь день бегает, другой в 8 вечера падает. Ребенок, если им заниматься, а не кидать в манеже, забирант много энергии. Но в сем соглашусь, что попивает муж либо не от большого ума и он не трезвенник,) Я бы ему воткнула, что он специально пьет, чтобы не уделять время ребенку.
Единая страна!• 20 мая 2024
Автор, ви не винні. Слабка стать- мужики, не знаю хто придумав міф про те що вони сильні. Витримати ’конкуренцію ’ з власним дитям для нього складно, бачте.
Чесно, я особисто розчарована в чоловіках, дуже. Навіть якщо глянути на покоління наших батьків, то знайти чоловіка зі стержнем майже неможливо, всі або пʼють або гуляють або плачуть при любих життєвих складнощах.
Ви не винні, чоловік пізнається в декреті.
Все будет, но потом• 20 мая 2024
Прям моя історія. Він має право випити, він заробляє, так починався його алкоголізм. Потім стало нестерпно. І я пішла
Без QR коду• 20 мая 2024
Не готовы вы быть родителями. И не стали ими.
Автор у вас выбора нет, а муж продолжает вести холостяцкую жизнь.
Деньгам многие надали наибольшую ценность
Зарабатываешь - ты ценный. Но не ими едиными
Только вот ответственность в семье больше и шире. И быт, и доход, и дети, и тд.
Садиться и разговаривать о правилах семьи, кто и что делает. Приносит деньги - это не значит, что все остальное мимо.
Дайте подумать• 20 мая 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
знаю одного мудилу який випиває, щоб вдома не допомагати по господарству дружині і з дітьми не спілкуватися, не приділяти їм час, гандон ще той. Так, що ваша версія, на жаль, реальна про те, що п´є спеціально, щоб ні чого не робити і всю відповідальність перекладати на дружину, що типу це ти винна, що в сім’ї все погано.
Блондинка в Шоколаде• 20 мая 2024
Ответ дляДайте подумать
як не дивно але нажаль всі слов´янські чоловіки такі, у мене був такий тато довго був таким, коли мама померла перший рік пив як свиня, валявся, додавав цілу купу роботи по дому. Я одна все тягла на собі і продукти, і прибирання і якось він мене так доколупав що я йому вискала прямо у очі що не здивована що поряд з таким чоловіком як він мама захворіла важко і померла...після того тато на мене кидався з кулаками, почав лупцювати і виганяти з хати...але через деякий час я не знаю що з ним сталося та мабуть переосмислив на старості років власне життя і відношення до родини і зараз майже покинув пити, лише пиво дудлить, але дуже допомога по господарству я забула коли я останній раз виносила сміття або мила холодильник, і головне робить все на совість, та мій тато вже старий, а багато хто гівном таким і лишається в житті, то краще мабуть обійтися собі без такого чоловіка якщо є можливості, є шанс хочаб вберегти своє здоров´я і свою дитину від втрати матері
Задираю носа• 20 мая 2024
Ответ дляМафиозная
В чем помощь? Ребёнку 11 месяцев! Он работает до 20:00. Пррсто автор не умеет организовать себя.
Мафиозная• 25 мая 2024
Ответ дляЗадираю носа
так с таким ребеноком вполне себе нужна помощь, муж должен после работы разгружать жену хотя бы на час-два