Ніколь22• 08 мая 2024

Комплексую через груди

В мене розмір грудей 4, вага 56. Раніше було 3, то ще норм. Зараз декілька кг набрала, то і груди збільшились. Я комплексую, так як працюю в чоловічому колективі та бачу, що вони розмовляють зі мною, а дивляться на груди, декольте не ношу, але у формі воно видно. Як не комплексувати?
Like-995b• 08 мая 2024
Фото?

Повелитель бітка• 08 мая 2024
Так люблю ваші теми 🥰
Починайте дивитися на їх шерінку
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 мая 2024
наоборот пойдете по служебной лестнице
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
наоборот пойдете по служебной лестнице
Точно ні, ми з ними на одному рівні
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляLike-995b
Фото?
Тут не можу)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 мая 2024
Ответ дляНіколь22
Точно ні, ми з ними на одному рівні
так начальник вас повысит, а не сослуживцы
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Так люблю ваші теми 🥰
Починайте дивитися на їх шерінку
Треба спробувати)

Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 мая 2024
я угадала. вам бабы нравятся, а мужчины раздражают?
Полюю на дрони• 08 мая 2024
Сколько Вам лет? Вы ещё не привыкли к этому? Я комплексовала по этому поводу в 14, в 16 лет уже смирилась и привыкла, что все глазеют, вообще не обращаю на это внимания
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Та ні) подобаються всі. Просто якісь комплекси на рахунок чоловіків.
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Пушап Мі мі• 08 мая 2024
Не знаю вашої ваги, але в мене 75Е 159/58, і я вважаю , що це круто.
І так, на роботу останню я зокрема за рахунок презентабельних форм потрапила , а там вже і заміж вийшла. Допомогу чоловіки на роботі з приводу і без пропонували.
Вважайте це своїм козирем і використовуйте його, не комплексуйте😉
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Ви молодець) мені ще треба над собою працювати.
Like-995b• 08 мая 2024
Ответ дляНіколь22
Тут не можу)
Жаль))
дамаБезСобачки• 08 мая 2024
Бюст якої фірми? Є моделюючі. Покажіть себе у футболці , замалюйте обличчя
ЖонДуан• 08 мая 2024
Сестра я как то на корпоратив пришла в кофточке, что все мужики очень пристально смотрели мне в глаза во время разговора поняла, что вырез был слишком глубокий тоже 4-й размер, 54 кг
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляЖонДуан
У нас корпоративне поло) вирізу нема.
Соня-сонятко• 08 мая 2024
Сладенькая,покажи фигуру
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Сладенькая,покажи фигуру
Ви дівчинка??

ЖонДуан• 08 мая 2024
Ответ дляНіколь22
У нас корпоративне поло) вирізу нема.
Скажем так - сиськи не проблема. Мне уже 43 - всю жизнь эти сиськи мне мешали жить из за того, что много лишнего внимания от мужиков. Я реально нестандартная с маленьким телом и огромной грудью. Сейчас вообще они отвисли... печаль. Но что поделать. Зато талия до сих пор 67 см сохранилась
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляЖонДуан
Розумію Вас)
67 см це круто.
Злюсь до кипіння• 08 мая 2024
Автор так ви комплексуете чи хвастаєтеся? Чи ще не вирішили?
Астановитесь• 08 мая 2024
Ответ дляПушап Мі мі
У меня 75F
Рост 165,вес 60
Комплексовала юная ,когда размер был 65Е
Сейчас никаких комплексов уже
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Комплексую, ніколи не хвасталась грудьми. Зрадістю б поміняла на 2 розмір
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляАстановитесь
У меня 75F
Рост 165,вес 60
Сейчас никаких комплексов уже
Як позбулись комплексів?
Астановитесь• 08 мая 2024
Ответ дляНіколь22
Як позбулись комплексів?
Повзрослела
А юная мечтала уменьшить грудь
Мечтала ,что пойду работать и начну копить деньги на операцию по уменьшению груди .
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляАстановитесь
Повзрослела
А юная мечтала уменьшить грудь
Ви молодець
Астановитесь• 08 мая 2024
Ответ дляНіколь22
Ви молодець
Сейчас такой выбор одежды свободного кроя ,что я бы наверное так не комплексовала
Это раньше блузки все были по фигуре,футболки тоже .
Злюсь до кипіння• 08 мая 2024
Ответ дляЖонДуан
Відьми не старіють і не гладшають?
автор Ніколь22 • 08 мая 2024
Ответ дляАстановитесь
Так, але одяг вільного крою добавляє кілограм