09 мая в 02:18

панство хочу поділитися, а ви дайте поради

ПРОШУ нормального ставлення

Мабуть декому тут відомо що торік Надя Дорофєєва приїздила за заповітом полеглого солдата на його ж могилу та читала якийсь текст прямо на могилі. при чому особисто вона не полінилася і приїхала чим і здивувала усіх.
і мені теж по правді дуже захотілося аби саме Дорофєєва і на мою могилу приїхала та зачитала перед надгробком заготований текст. Як думаєте реально це чи ні? Як до неї це донести? написати у соц мережі?
показать весь текст
16 3
Значит надо 09 мая в 02:43
Думаю треба звернутись до Віктора Павліка - він з радістю! І відшикидимить і обіцяки і пробачення прочитає
автор Большой секретик 09 мая в 02:43
Ответ дляНе люблю натовп
Так вам вже все одне буде
Але маю мати впевненість що мій заповіт буде виконано. Легше помирати коли знаєш що така жінка приїде побачить, постоїть на моїй могилі, вшанує пам´ять.
Не люблю натовп 09 мая в 02:44
Ответ дляБольшой секретик
Але маю мати впевненість що мій заповіт буде виконано. Легше помирати коли знаєш що така жінка приїде побачить, постоїть на моїй могилі, вшанує пам´ять.
Та ви ж не знаєте, легче чи ні
автор Большой секретик 09 мая в 02:44
Ответ дляСонячний день
Если раньше не умрет, приедет обязательно.
Исполнить последнюю волю
Вашу.
Звідки знаєте?
автор Большой секретик 09 мая в 02:45
Ответ дляНе люблю натовп
Та ви ж не знаєте, легче чи ні
Дізнаюся, куди ж дітися. Мені треба писати їй особисто??
Значит надо 09 мая в 02:45
Прям обидно, автор!
А Бобул, а Зібров, Поплавський кінець-кінцем чому не в дЄлЄ?
Не люблю натовп 09 мая в 02:47
Ответ дляБольшой секретик
Дізнаюся, куди ж дітися. Мені треба писати їй особисто??
Та що ж ви мене питаєте) в неї й спитайте) там в інсті є емеіли менеджерів і таке інше
автор Большой секретик 09 мая в 02:47
Ответ дляЗначит надо
Прям обидно, автор!
А Бобул, а Зібров, Поплавський кінець-кінцем чому не в дЄлЄ?
Бо моя улюблена співачка багато років саме Надія Дорофєєва! Вона найкрутіша з усіх.
Не люблю натовп 09 мая в 02:47
Ответ дляЗначит надо
Прям обидно, автор!
А Бобул, а Зібров, Поплавський кінець-кінцем чому не в дЄлЄ?
А я б хотіла щоб у мене мадонна заспівала, але їй вже рочків ууух
автор Большой секретик 09 мая в 02:48
Ответ дляНе люблю натовп
А я б хотіла щоб у мене мадонна заспівала, але їй вже рочків ууух
Вам не подобається Дорофєєва? Ви слухаєте її пісні?
автор Большой секретик 09 мая в 02:52
Ответ дляНе люблю натовп
А я б хотіла щоб у мене мадонна заспівала, але їй вже рочків ууух
сильна особистість вона. мадонна колишнього свого чоловіка змусила обрізатися заради її власної віри. вона юдейка Вам відомо? Може і не приїхати до християнки чи християнина.
Директор Пляжу 09 мая в 02:56
Боря, ты и с Дорофеевой спал, скотина?(
Директор Пляжу 09 мая в 02:57
Ответ дляБольшой секретик
Можу й за гроші, мені нема різниці, але щоб саме ця жінка стояла та читала біля мого надгробку.
Кого ты только не ипал
автор Большой секретик 09 мая в 03:00
Ответ дляСМСница
А як Дорофєєва представиться раніше? Або в 100 років склероз нападе, що треба робити.
Я залюбки тільки радітиму якщо вона мене переживе набагато років!
Директор Пляжу 09 мая в 03:01
Ответ дляБольшой секретик
Нічим. Просто найулюбленіша найкраща найгарніша співачка.
Ясно
ПлюшкамиБалуюсь 09 мая в 03:04
Это та что с кацуриным таскается?
Директор Пляжу 09 мая в 03:04
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Это та что с кацуриным таскается?
Видимо не только :(
автор Большой секретик 09 мая в 03:05
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Это та что с кацуриным таскается?
А чим це погано що з Кацуріним?
Ms. Iphone 09 мая в 03:07
Ответ дляБольшой секретик
Але маю мати впевненість що мій заповіт буде виконано. Легше помирати коли знаєш що така жінка приїде побачить, постоїть на моїй могилі, вшанує пам´ять.
А що треба читать?
Катастрофа 09 мая в 03:09
Ответ дляБольшой секретик
Але маю мати впевненість що мій заповіт буде виконано. Легше помирати коли знаєш що така жінка приїде побачить, постоїть на моїй могилі, вшанує пам´ять.
Відпишіть їй все майно, приїде
автор Большой секретик 09 мая в 03:09
Ответ дляMs. Iphone
А що треба читать?
Поки цього нема
це буде наступним питанням після її згоди якщо не погодиться тоді нема сенсу щось готувати з текстів
Ms. Iphone 09 мая в 03:10
Ответ дляБольшой секретик
Поки цього нема
це буде наступним питанням після її згоди якщо не погодиться тоді нема сенсу щось готувати з текстів
Например вашу биографию,вашу характеристику,стих Шевченка.Ну вот что?
автор Большой секретик 09 мая в 03:11
Ответ дляMs. Iphone
А що треба читать?
мій заповіт і вірш якийсь який оберу
десь так
Директор Пляжу 09 мая в 03:11
Опять мужики упадают за бабами с журнала. Ничего нового.
Ms. Iphone 09 мая в 03:11
Ответ дляБольшой секретик
мій заповіт і вірш якийсь який оберу
десь так
А який ваш заповіт?Про наследство?
автор Большой секретик 09 мая в 03:13
Ответ дляMs. Iphone
Например вашу биографию,вашу характеристику,стих Шевченка.Ну вот что?
+ ще можна щоб вона пісню заспівала в акустичному стилі на могилі, після віршів та біографії. це від Дорофєєвої було би вкрай дуже круто!!
автор Большой секретик 09 мая в 03:14
Ответ дляДиректор Пляжу
Опять мужики упадают за бабами с журнала. Ничего нового.
вона рідко у журналах зараз. я на концертах її буваю.
Директор Пляжу 09 мая в 03:15
Ответ дляБольшой секретик
вона рідко у журналах зараз. я на концертах її буваю.
Правда так любишь ее?(
Бараболька 09 мая в 06:26
Ответ дляБольшой секретик
Ви думаєте Надя Дорофєєва рік назад на могилу полеглого за винагороду їздила??
А вы думали, всп в жизни просто так? Они все делают за деньги. Спросите, сколько будет стоить и потом уже решайте
я Кукарача 09 мая в 06:44
Ответ дляБольшой секретик
Думаю їй написати у соц. мережі, а ле не зна як правильно підібрати слова до неї.
Зачніть:
Як умру то поховайте ..