Изменено 25 апреля в 22:15

Наталя Холоденко шикарна розумна, успішна жінка з пікантними формами, чи не так?

Як вона Вам?
Невгамовна сила 25 апреля в 22:13
Вилупата, нагла корова
38 9
lenakarp 25 апреля в 22:14
Ну шо успела бизнес построить , на лохах
Злюка-закусюка 25 апреля в 22:14
Как и Виктор Павлик, великолепно
Домашня Зюзя 25 апреля в 22:15
Ну вот опять. Уже одна две темы создала, ещё подоспели.
Королева спама 25 апреля в 22:15
Самозакохана хабалка
Злюка-закусюка 25 апреля в 22:16
Ответ дляКоролева спама
Самозакохана хабалка
Вы хотите поговорить об этом
ЛолитаНеРазлита 25 апреля в 22:16
Лохі від неї в захваті
Ну ви в курсі як я бачу
Ядвига Юсьлегко 25 апреля в 22:16
Хватит пиарить эту жабу во всех смыслах.
Контрольница 25 апреля в 22:17
Вона живе життя на повну,любить себе і свою справу.Повчитись би в неї як себе любити і цінити.
12 2 1
мистерЛяпсус 25 апреля в 22:18
Ответ дляКонтрольница
Вона живе життя на повну,любить себе і свою справу.Повчитись би в неї як себе любити і цінити.
от куда вам знать как она живет на самом деле???
Королева спама 25 апреля в 22:18
Колись довелося з нею зустрітися, на одному семінарі, ще коли вона була нікому невідома. враження негативні, таке прям фу(((... Через кілька років, коли побачила їхякійсь передачі, довго не могла зрозуміти, чому ж вона мені така неприємна. А потім згадала
Даха-сваха 25 апреля в 22:18
Ответ дляКонтрольница
Вона живе життя на повну,любить себе і свою справу.Повчитись би в неї як себе любити і цінити.
Це точно.
Інша б з такою зовнішністю не відсвічуввлась, а вона себе несе як королева
Почекуха 25 апреля в 22:19
Ничего плохого в ней не вижу.нормальной внешности полноватая тетенька,не злобная
Почекуха 25 апреля в 22:19
Ответ дляДаха-сваха
Це точно.
Інша б з такою зовнішністю не відсвічуввлась, а вона себе несе як королева
Нормальная у нее внешность
Королева спама 25 апреля в 22:19
Ответ дляЗлюка-закусюка
Вы хотите поговорить об этом
Наталя, це ви?))) ні, я не хочу про це говорити, абсолютно
Майданщица 25 апреля в 22:19
Так, вона класна
4 3 1 1
Злюка-закусюка 25 апреля в 22:20
Ответ дляКоролева спама
Наталя, це ви?))) ні, я не хочу про це говорити, абсолютно
Потому что у вас были плохие отношения с мамой?
ТебеОноНадось 25 апреля в 22:20
А что с ней нетак, что она начудила уже? Не слежу за ней, иногда в тик-токе попадается. Вроде ничего ужасного не рассказывает.
Дрібка щастя 25 апреля в 22:20
Чи не так.
ЯНаПэПэ 25 апреля в 22:20
Мне кажется, что мерзкая противная баба. Внешне тоже.
Королева спама 25 апреля в 22:22
Ответ дляЗлюка-закусюка
Потому что у вас были плохие отношения с мамой?
З мамою в мене були чудові відносини. Але мама померла кілька днів тому . В мене була найкраща в світі мама. Була.... .
Міс Всесвіт 25 апреля в 22:21
Страшко
Вельшановна 25 апреля в 22:21
В цілому,так. Але дуже н сподобалося фото і відео,де вона з нлибоченним декольте і оголеними цицьками своїм підліткам вдома сніданок подає. Це ненормально. Яка необхідність такі великі груди настільки оголювати? Аби ж то в театр чи на пляж. Так ні,вдома,діти сидять,мама сирники подає
Злюка-закусюка 25 апреля в 22:21
Ответ дляКоролева спама
З мамою в мене були чудові відносини. Але мама померла кілька днів тому . В мене була найкраща в світі мама. Була.... .
Извините, тут юмор уже не уместен
Пухнасті штани 25 апреля в 22:22
Ответ длямистерЛяпсус
от куда вам знать как она живет на самом деле???
Це те, що вона показує.
ЯНаПэПэ 25 апреля в 22:22
Ответ дляТебеОноНадось
А что с ней нетак, что она начудила уже? Не слежу за ней, иногда в тик-токе попадается. Вроде ничего ужасного не рассказывает.
Тут на днях скидывали ее эфир в Инсте, была здесь тема. Это нечто. Но она мне и до этого никогда не нравилась, неприятная.
За ким я буду? 25 апреля в 22:22
Їй треба вийти заміж за павліка, і тем про них стане вдвічі меньше.
наталя, ти ж ніби психолог, на цьому форумі треба написати, що ти корівка і тоді почнуть писати, що ні-ні
всегдаДаДа 25 апреля в 22:22
Натаха сегодня на советчице во всех темах отжигает)
ЗабежАЛОЧКА 25 апреля в 22:22
Попрошайка
лаМпочка 25 апреля в 22:22
Якась реклама Холоденко пішла останнім часом, хтось за це зарплатню на форумі отримує, дістали вже темами про Холоденко