Анна-4c48• 09 мая 2024

Дитина 8.5 місяців прокидається о 4 ранку. Що робити з режимом?

Вітаю, мами, у кого було подібне, як довго тривали і як взагалі пройде? Що робити? Дитині 8,5 місяців, останній тиждень дитина почала прокидатися о 4:00:4:30 у дуже гарному настрої, весела та активна, вкласти одразу неможливо, намагалася і до себе брати, і у ліжку вкладати, все одно десь годину вона грається, потім спить хвилин 40-60 і знову активна. Вкладається на ніч о 19:30:20:00. Тобто без досинання нічний сон триває меньше 9 годин, з достинанням, трохи більше 9 год. Загалом за добу снів десь на 12-12,5 годин. Намагалася вкладати пізніше, це не допомогло, все одно ранній підйом. Разом денні сни тривають 2,5-3 години. З таким раннім підйомом ніяк не можемо скинути 3-й денний сон. Крім того йде активна дентація. Ще вночі встає десь 3 рази прикласти я до грудей, але одразу засинає. Раніше прокидалася хоча б після 5-ї, іноді і після 6–ї години ранку.
Що це може бути? Такий регрес? Чи так буде завжди і дитині не потрібно більше сну🤯 Модливо варто тоді взагалі укладати о 21:00-22:00? Що робити??? У кого було подібне. Дуже важко витримати такі ранні підйоми.
ly.vika• 09 мая 2024
Послухаю,просто цікаво. Мені вже не актуально,але в свій час мені не допомогло нічого. Окрім завісити вікно і була темрява в спальні. Так буде звичайно не завжди,режим ще зміниться

Der_Natali• 09 мая 2024
Просто пережити.Донькі 4,5 роки.З самого маленького віку вона рано лягала і дуже рано прокидалась .Пізніше лягати,більше гуляти вдень-не допомогло .Якщо прокидалась о 5 /10 то вже можна було вважати що виспалась .Рівно в рік перейшла на один сон і в 2,3 відмовилася від сну взагалі .О 6-6/20 почала прокидатись десь після 1,3.З того часу і до тепер так в прикидається .Я вже звикла, зате не галопом в садок і вечір також вільний
Спробуйте якийсь денний сон прибрати або зменшити ,можливо саме вашій дитині багато 12,5 годин сну
oleshenka• 09 мая 2024
кладіть спати о 21. Ну і денні сни - якщо 2 рази по 2.5 год - це забагато може бути вже дитині. Мій син в 11 міс вже 1 раз вдень спав
Darina26• 09 мая 2024
Последнее ваше предположение очень верное. Класть позже. Пробуйте по 30мин смещать. Вообще страновато до 20.00 ребёнок засыпает. Рано это.
автор Анна-4c48 • 09 мая 2024
Ответ дляly.vika
І коли змінився ваш режим після цього?
автор Анна-4c48 • 09 мая 2024
Ответ дляoleshenka
Та у нас 3 сни, але сумарно за 3 денні сни він спить 2,5-3 години. Намагаємося скинути, але він не витримує гуляти більше 3 годин поспіль, просто засинає на підлозі і все.
oleshenka• 09 мая 2024
Ответ дляАнна-4c48
Розважайте, виходьте на вулицю, тягніть час. Тим більше 3 денні сни - то забагато, тому і прокидається так рано.

автор Анна-4c48 • 09 мая 2024
Ответ дляDarina26
Просто це не так легко нажаль, бо я наприклад вкладаю на півгодини пізніше а він встати може ще раніше, і важко потім дотягнути до цього самого часу.
Darina26• 09 мая 2024
Ответ дляАнна-4c48
Ну малыши это вообще не очень лего. Должно быть постоянство. Те взялись график сместить-придерживайтесь. Понятно что будет какой-то период превыкания. Это ж человек. Сейчас как раз хорошо-погода такая что можно гулять долго.
Yull• 09 мая 2024
Вкладати пізніше на нічний сон, але не одразу на годину, а додаючи по 15 хвилин. Ефект буде не одразу. Я вже не пам´ятаю наш графік в такому віці, але теж була така проблема. І зуби теж відіграють свою роль в цьому. Також можна подивитися тривалість денних снів, може там десь перебор по тривалості