Меломанка Маланка• вчера в 23:07

Допоможіть вибрати плаття на випускний

Доньці нічого не подобається, а якщо подобається, то це висока мода і ціна захмарна.
Де можна глянути цікаві моделі? Бо скоро випуск, а нічого не куплено.
Крапипопка• вчера в 23:48
Ответ дляМеломанка Маланка
Не встгне пошити, та й де шити. Київ?
Моя знакомая в прошлом году ездила с дочкой на рынок ’Юность’ возле м. Черниговская - дочка сама выбирала, продавец-швея ее вдохновляла , а после покупки даже подогнала это платье по фигуре (платно). На выпускном все рассыпались в комплиментах

автор Меломанка Маланка • вчера в 23:54
Ответ дляКрапипопка
Дякую за підказку , де можна глянути.
Принцепесочка• вчера в 23:59
Ответ дляМеломанка Маланка
Вчора показувала, хоче зелене і подібний до нього колір і фасон
Она зациклилась на нем и не может смотреть другие. Договоритесь, что поедете по магазинам, но пусть меряет разные, не обязательно же покупать. Просто чтобы она себя увидела в разных фасонах, тогда легче будет сделать выбор.
автор Меломанка Маланка • сегодня в 00:02
Ответ дляПринцепесочка
Так, запало в око, воно по відео гарне.
Мабуть, так і будемо їздити і міряти, бо діла не буде, як кажуть.
Крапипопка• сегодня в 00:03
Ответ дляМеломанка Маланка
Дякую за підказку , де можна глянути.
Я так поняла, там есть что-то типа рядов-магазинчиков швей, которые шьют готовые вечерние платья по своему дизайну и сами их продают.
Семья не из бедных, объездили кучу торговых центров, но платье дочке понравилось именно там
автор Меломанка Маланка • сегодня в 00:04
Ответ дляКрапипопка
Дякую!
Просто болталка• сегодня в 00:06
Ответ дляМеломанка Маланка
S
На Каста відсортувати: розмір, бренд SHAiNE, продавець MD Fashion. За мінімальну ціну вечірні, коктейльні сукні в наявності, є гідні сукні. Особисто брали дві вечірні сукні, по яких не скажеш їхню ціну, пошив ідеальний.

Вкаблучках• сегодня в 00:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені це сподобалось
https://bazhane.com.ua/suknya-claudia-wwt-dr1239-3...
Почему я не удивлена?
Таракашечка• сегодня в 00:23
Ответ дляМеломанка Маланка
Дякую. Але то ж б/у
Ну и что? Она один раз наденет и тоже будет б у
Говорю-балакаю• сегодня в 00:30
Рекомендую все ж таки переміряти, щоб визначитись з фасоном кольором. Мені багато яких подобалось на картинках, на примірці багато з обраного виглядало вже не так неперевершено. Приміряла в польщі в магазині, де можна було нагрести на такий пересувний тремпель багато плать, і в примірочну. Виявилось, що десь колір не йшов, десь фасон, в багатьох декольте або вульгарно виглядало, або все приплюскувало. При тому, що на манекені все шикарно. Якщо ви в Києві, то подивіться салони з примірками, в багатьох є сайти і можна зразу побачити, чи мають те, що подобається. На даринку донька нічого для себе цікавого не побачила. ЇЇ подруга їздила у Львів за своїм, салон крістал https://crystalsalon.com.ua/. Ми взагалі в Краків, просто були там і заодно плаття подивились. https://www.krolowa-shoppingu.pl/
ЖенаАйтишнеГа• сегодня в 00:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені це сподобалось
Шутите?🫪
автор Меломанка Маланка • сегодня в 00:40
Ответ дляГоворю-балакаю
Дякую за допомогу!
Н@Диете• 2 часа назад
не варто в цьому брати участь - все одно будете винуваті.
хай сама все вирішує
Томатико• 1 час назад
Xi Palette, це китайське. Купа такого на Таобао. Але ж воно очікування- реальність кардинально відрізняється(.Mille Feuille Dress - можете по цьому шукати
Томатико• 1 час назад
https://lilyland.com.ua/index.php?route=product%2F... автор, знайшла таке, але там є інше, може щось сподобається. https://elidress.com.ua/catalog/family-look--sukni... та таке, там теж багато