09 мая в 08:12

Допоможіть підрахувати чи моя мала дитина попадає в клас до вчительки?

Вчителька Початкових класів (1-4кл) випускає дітей через місяць і набирає новий клас
Мої молодші дитині зараз 2 роки(20.04.2022). Вона піде в школу в 6 років
Як порахувати чи вона попаде до цеї вчительки в школі? Бо дуже класна вчителька
Дякую вам дівчата
12 1
Пуки-куки 09 мая в 08:14
Елементарщина
АгатаХристя 09 мая в 08:14
Буде дитина в школі, повторіть математику першого класу. Та і взагалі пройдіть з нею шкільну програму.
11 2 2
Пуки-куки 09 мая в 08:15
Ответ дляАгатаХристя
Буде дитина в школі, повторіть математику першого класу. Та і взагалі пройдіть з нею шкільну програму.
Для чого це?
3 1 1
АгатаХристя 09 мая в 08:15
Ответ дляПуки-куки
Для чого це?
Ви теж можете)
5 1 1
Невісточка ж 09 мая в 08:16
А самі не хотіли б пройти ще раз програму початкової школи?
автор Пригаю-цибаю 09 мая в 08:16
Дівчата зранку просто немає сил рахувати. Малий за цілу ніч до мене бігав 4 рази я не маю сили рахувати
4 2
Ромашкинная 09 мая в 08:16
Ответ дляПуки-куки
Для чого це?
Підрахувати щоб 6-2
Пуки-куки 09 мая в 08:16
Ответ дляАгатаХристя
Ви теж можете)
До чого ви це написали?
автор Пригаю-цибаю 09 мая в 08:16
Ответ дляНевісточка ж
А самі не хотіли б пройти ще раз програму початкової школи?
Обов’язково прислухаюсь до вашої поради
Дую на вітер 09 мая в 08:16
Сами никак?
В след году учитель закончит 1 класс, вашему ребенку 3. В 2026 - у учителя закончится второй класс, вашему ребенку 4 года. Дальше сами по аналогии сможете прикинуть?
Пуки-куки 09 мая в 08:17
Ответ дляПригаю-цибаю
Дівчата зранку просто немає сил рахувати. Малий за цілу ніч до мене бігав 4 рази я не маю сили рахувати
Добре, що пости на форумі має сили створювати
5 1
АгатаХристя 09 мая в 08:17
Ответ дляПуки-куки
До чого ви це написали?
А для чого ви пишете мені, а не дасте відповідь автору?
3 1
Шлях до зірок 09 мая в 08:17
Ответ дляПригаю-цибаю
Дівчата зранку просто немає сил рахувати. Малий за цілу ніч до мене бігав 4 рази я не маю сили рахувати
Це ж наче до 2 треба додати 4.
Нє?
Самая СоветЧиваЯ 09 мая в 08:20
Ответ дляПригаю-цибаю
Дівчата зранку просто немає сил рахувати. Малий за цілу ніч до мене бігав 4 рази я не маю сили рахувати
Ну, посчитайте завтра
2 1 1
ЛюбимаЯНЬ 09 мая в 08:22
Ответ дляПригаю-цибаю
Дівчата зранку просто немає сил рахувати. Малий за цілу ніч до мене бігав 4 рази я не маю сили рахувати
Не так все плохо, если после бессонной ночи вас волнует этот вопрос.
Тут не знаешь завтра что будет, а вы строите планы на 4 года вперед
2 1
размахер 09 мая в 08:22
Вважаю
Цю задачу не вирішити без лінійки))
ЛюбимаЯНЬ 09 мая в 08:23
Ответ дляразмахер
Вважаю
Цю задачу не вирішити без лінійки))
От 0 или 1 мерить?
2 1
размахер 09 мая в 08:23
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
От 0 или 1 мерить?
Ага)
Бабуся мороз 09 мая в 08:25
Ответ дляПригаю-цибаю
Дівчата зранку просто немає сил рахувати. Малий за цілу ніч до мене бігав 4 рази я не маю сили рахувати
так у вас трое детей ?
ГейСюда 09 мая в 08:25
Хера се у Вас долгосрочное планирование жизни, я прям восхищена , на фоне всемирного Пиз...ца .... По факту Вы попадаете ребенку в 2028 же в школу, но на опыте скажу ,что учитель может уволиться, заболеть или уйти в декрет(
Почемучка 09 мая в 08:27
Ответ дляПригаю-цибаю
Обов’язково прислухаюсь до вашої поради
Автор, ваш ребенок в аккурат попадет к вашей заветной учительницы
Почемучка 09 мая в 08:31
Ответ дляГейСюда
Хера се у Вас долгосрочное планирование жизни, я прям восхищена , на фоне всемирного Пиз...ца .... По факту Вы попадаете ребенку в 2028 же в школу, но на опыте скажу ,что учитель может уволиться, заболеть или уйти в декрет(
Я как и автор, еще не была беременна, но уже знала в какой садик хочу и к какому воспитателю. Аналогично и со школой. Да, к сожалению нам это не понадобилось. Но я предпочту быть подготовленной заблаговременно, чем потом в попыхах мониторить и узнавать что, как, к кому, куда, кто лучше, хуже и бла-бла-бла…
Ваша прЭлесть 09 мая в 08:39
Автор. Смішно. Ця вчитель може після випуску 4 класу - взяти одразу не 1 клас, а 3 клас, змінити школу, піти в декрет, піти на пенсію, переїхати, просто вмерти.
автор Пригаю-цибаю 09 мая в 08:46
Ответ дляПочемучка
Автор, ваш ребенок в аккурат попадет к вашей заветной учительницы
О даже дякую вам
Тюрюнь_Тюнь 09 мая в 08:46
Ответ дляПригаю-цибаю
Дівчата зранку просто немає сил рахувати. Малий за цілу ніч до мене бігав 4 рази я не маю сили рахувати
То порахуєте завтра, від цього нічого не зміниться. Але життя - це не просто підрахунки.
Куратор дебошей 09 мая в 08:52
Ответ дляПригаю-цибаю
Дівчата зранку просто немає сил рахувати. Малий за цілу ніч до мене бігав 4 рази я не маю сили рахувати
У вас ещё 4 года впереди посчитать