оксюморон• 09 мая 2024
Муж, донаты
Девочки, и я и муж хорошо зарабатываем, ну может для кого-то это мало, для кого-то много, на семью около 4к получается (он 2500 я 1500). Стабильно 1к донатим разным знакомым, знакомым знакомых, сотрудникам и тп. А теперь с новыми законами и ущемлением всех и всюду, обязательными тцк и влк, я подумала, и решила что буду лучше откладывать, на случай если заберут мужа. Первое, одна я с детьми на 1500 не проживу, второе, за 1500 я все необходимое в армию мужу не куплю. Поэтому решила, что буду откладывать, что б в случае чего и было чем детей кормить и чем мужа обеспечить. Ваше мнение?
Нетутешня• 09 мая 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
З такою зарплатнею він вже давно міг відкупитись.
Имея ’зарплатню’ в два раза больше, мой муж служит уже 2 года. И откупаться как-то даже в голову ему не приходило.
А я кумедна• 09 мая 2024
Ответ дляоксюморон
Тут згодна. Але.....ніхто не знає що воно буде далі
Ну да. Но деньги нужны всегда
оксюморон
• 09 мая 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Супер. Ваш чоловік донатив ,а тепер служити піде. А мій служить два роки, може звільниться , і буде вашому донатити, робота його чекає.
Так що завязуйте з цим донатами, придивляйтеся, де що для чоловіка підкупити
А чого ж ваш пішов? Два роки назад можна було легко відкупитись
Зроблено у 80-х• 09 мая 2024
Ответ дляоксюморон
От я про це і кажу. Що все це багато коштує, набагато більше ніж донат місячний наш.
На що саме треба? Ваших знайомих не одягають, не годують, зброю не видають?
Говорю-балакаю• 09 мая 2024
Автор, это ваше личное дело. Не хотите - не донатьте. Мой раньше донатил 10 процентов от дохода, выходило 400 евро в месяц. Сейчас возник дополнительный источник трат и он эти деньги перенаправил туда.
оксюморон
• 09 мая 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Видають, але ви бачили те видане? Але з ори не на їжу і одяг, а на машини, дрони, техніку
Зроблено у 80-х• 09 мая 2024
Ответ дляоксюморон
Він доброволець. Патріот. Ну такий виріс…
Але не залізний. Люди там дуже потрібні
Пускаю бісики• 09 мая 2024
Ответ дляоксюморон
Легко? Ну як би ні, вони не з неба падають, а заробляються. Просто вирішили для себе, що можемо допомагати такою сумою +/-
Виріште тепер іншу суму.100- 200грн.теж великий внесок за ниніщніх реалій. Насправді, багато дуже людей донатять, це правда. Хоч і 20 - 50 грн., а разом це вже потрібна сума.
оксюморон
• 09 мая 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ну звісно, що хоч якийсь маленький внесок будемо продовжувати.
Зроблено у 80-х• 09 мая 2024
Ответ дляоксюморон
Видане, так, бачила. Нормальне. Взуття літнє чоловік собі купує сам. Все інше видане нормальної якості
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 мая 2024
Ответ дляОтжигающая
скажу, а почему Квартал 95 не на фронте
І як це допоможе?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 мая 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Не донатила и не собираюсь.
А вам если деньги некуда девать,то спонсируйте войну и дальше
Та ви що, «надо просто перестать стрелять»?
Луноходик_Ик• 09 мая 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
можете показать скрины за последние три мес - регулярный донат на 40 тыс
сейчас (быстренько рисует)
оксюморон
• 09 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
сейчас (быстренько рисует)
Якби хотіла швиденько малювати, то на плювала би заздалегідь.
Пускаю бісики• 09 мая 2024
Ответ дляПацака-задирака
Думаете на саммите будут мнение населения спрашивать?)
Думаєте, що тисячі загиблих і поранених, втрата територій, зруйнована країна- то все було марно і згодні на російську владу після 20 травня?
Ви точно населення ?
оксюморон
• 09 мая 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ви точно населення ?
Не марно, але, чим далі тим гірше, і живих хлопців все менше...
Сонячний день• 09 мая 2024
Звучит как бредняк полный.откупииться от армии 10 баксов,не нашлось что ли?)
Луноходик_Ик• 09 мая 2024
Ответ дляоксюморон
не має вам віри
оксюморон
• 09 мая 2024
Ответ дляСонячний день
Чоловік не хоче відкупитись, сказав якщо призовуть то піду служити. Не всі відкупаються маючи кошти
Пускаю бісики• 09 мая 2024
Ответ дляоксюморон
Так. Тих, хто може змінити хід подій, стає все меньше. А перед фактом поставлять дуже скоро. Візит Китаю і їх наративи про обов´язкову участь росії у саміті, і признання путлера , в принципі, легітимним президентом, і величезні затримки зброї....дуже багато зловіщих показників.
Семенівни сусідка• 09 мая 2024
Ответ дляПускаю бісики
Серйозна заява від вас, між іншим.
Відпрацьовуєте підготовку населення до Швейцарського саамміту ’ капітуляції’?
Рано еще, не всех перебили
Пацака-задирака• 09 мая 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ви точно населення ?
Но вы понимаете что решают только те,кто выделяют нам оружие?
Свій варік• 09 мая 2024
Ответ дляоксюморон
Мы откладывали на квартиру, купили и началась война
финансовая подушка и квартира -разные вещи.
и если вы 1500 не умеете жить ..остальное как фантастика звучит
Н@Диете• 09 мая 2024
Я даже понятия не имею, как мне это комментировать. В этой истории прекрасно всё.
оксюморон
• 09 мая 2024
Ответ дляСвій варік
А на 1500 пл вашому можно хорошо жить и откладывать? Семья 4 человека. Я, муж и 2е детей
Пускаю бісики• 09 мая 2024
Ответ дляПацака-задирака
Не тільки вони вирішують, нажаль.
За великим рахунком, нам не надають зброї для перемоги, а лише, щоб тягнути час. Їм все одно. Своє вони відіб´ють, як би не нили про нестачу коштів і зброї для передачі Україні. Ворог зробив висновки, ми - ні.
Пацака-задирака• 09 мая 2024
Ответ дляПускаю бісики
Не тільки вони вирішують, нажаль.
Они поднимают свою тяжелую промышленность
Мы площадка для тест драйва и демонстрации в реальных условиях