Морожена_курка• 09 мая 2024

А если человек взял кредит и умер?

А выплачивать очень много,то на кого из близких этот кредит ложится?
Дівка в намисті• 09 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
Не всегда есть поручители. У меня, например, кредитный лимит был 300 тыс., могла им воспользоваться. Поручителя при этом нет.
саме так, це ’підводний камінь’, кредитка без страховки
Дівка в намисті• 09 мая 2024
Ответ дляБентливуман
Конечно не всегда. Ваш скорее всего застрахован страховой.
Банк не работает в убыток себе
нііііі, кредитки не страхуються, я цікавилася
БезВзяток• 09 мая 2024
Ответ дляДівка в намисті
це можливо , оці кредитки... наче кредит, але нічим не підкріплений. Я за такі кредитки заплатила банкам близько 140 тис грн рік назад(сестра померла під час лікування планового)
Це не та сумма яку довго виплачувати...
Окрім того що у вашої сестри так само не було ніякого майна?
Панна Кота• 09 мая 2024
Ответ дляЯк міряти?
У него же осталось имущество, он же не бомж был, продадут и погасят кредит, либо заплатит тот кто унаследовал его
Моно дає по 90 000 кожному бомжу.
Як міряти?• 09 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Моно дає по 90 000 кожному бомжу.
Мне дали 20-30 сейчас 40 только узнавали мой доход, если не работает человек не дают
Панна Кота• 09 мая 2024
Ответ дляЯк міряти?
Я мало того що не працюю, я той кредит і не просила. Колись довго налаштовувала, щоб кредитний ліміт був 0, бо був до того 20. Налаштувала, така щаслива, а через 2 міс: вітаємо! Вам підвищили ліміт до 90 тис. Йопсель-мопсель...
Як міряти?• 09 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Они же тоже видят передвижения по карте, значит хорошая активность
Дівка в намисті• 09 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
Це не та сумма яку довго виплачувати...
Майно було 1/3 однокімнатної, вступала в спадок моя мама, а я перекрила кредити , щоб спадок нікого не цікавив
Айпишница• 09 мая 2024
Ответ дляДівка в намисті
якщо є нерухомість чи ще який спадок, то треба. якщо померлий нічого не має , то по фіг, а якщо є що наслідувати?
Якщо є що спадкувати та якщо є гроші. А якщо нічого немає, хто куди подаст у розшук? Це все додумки наші з вами. В пості автора нічого не квазано.
Панна Кота• 09 мая 2024
Ответ дляЯк міряти?
Якщо чесно, нічим не особлива активність, прихід - витрати в межах 15 000 в міс. Наврядчи я маю вигляд багатійки :) словом, я би собі кредит не дала.
З вишневого садка• 09 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Моно дає по 90 000 кожному бомжу.
Мені не дає, гад🙀
Грамотний хвіст• 09 мая 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
не выдумывайте
скажите это в гос конторе )
Як міряти?• 09 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Ну понятно, но 15 тыс есть значит можете платить процент за кредит, они же этим и живут
Моя улюблена страшко• 09 мая 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
скажите это в гос конторе )
в какой конкретно? фио нотариуса?
Панна Кота• 09 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Мені не дає, гад🙀
От де справедливість, скажіть?