Застряла• 09 мая 2024

Проблемы в школе. Зайдите, пожалуйста.

Сын в первом классе. Болели три недели, две уже ходит в школу. Он всегда активный, но тут начались проблемы в поведении и претензии учителя ежедневные. Учитель старой закалки и ещё с сентября жалуется, что дети на переменах бегают. Меры никакие не принимаются, просто говорит это родителям.
Ребёнок стал очень рассеянный, непоседливый, может баловаться на уроках и переменах, делать всякие глупости. К другим детям относится нормально. С осени проблема другая - один и тот же мальчик бьет моего. Говорили с его мамаой и с учительницей, толку нет. Последний раз при учительнице его мама сказала - это дети, пусть отвечает и все. Учитель высказывает моему за плохое поведение и в понедельник направила к школьному психологу на диагностику. Создавала тут тему на этот счет. Психолог провела тест с рисунком зверушек и дальнейший анализ выстраивать на этом. Мой вообще не понял задания и рисовал смешариков. Психолог сказала, что мой авторитет маленький, сравнивая размер голов на рисунке... Это вся диагностика...
Сегодня учительница опять перечисляла все, в чем он себя плохо вёл. Иногда она вообще не говорит о конкретике, только в общем. И сказала ребенку, что сняла на видео его поведение на уроке и покажет завучу и директору. Я попросила скинуть видео и мне, она ничего не ответила...
Я не знаю как решить эту проблему... с ребёнком, конечно говорим постоянно. Говорит, что не хочет идти в школу. Впечатление, что просто саботирует таким образом... Уже появилось подозрение в неприязни и предвзятости. Типа, неудобный ребёнок, лучше чтобы забрали из школы.
Что я могу сделать? Возможно ли сейчас по закону присутствовать на уроках через заявление директору или какие сейчас порядки? Кто-то сталкивался с такой проблемой? Поделитесь опытом, пожалуйста.
жінка незаміжня• 09 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
У меня несколько иная профессия. Но вы знаете, я умею находить язык с детьми всех возрастов. И когда ребенок был младше и мы ходили с ним вдвоем на улицу гулять, возле нас всегда было много детей. И мы играли и все спрашивали, когда мы еще выйдем. В школе я часто вела уроки для одноклассников - такое у нас практиковали учителя, потому что я могла объяснить сложное доступными словами и лучше, чем это делали сами учителя и уроки я делала интересными, так что все сидели тихо, что в 3 классе, что в 10. В академии ситуация повторилась и я читала лекции однокурсникам. Потом мне предложили преподавать курсантам академии. Но в итоге моя профессия далека от педагогики, хотя я применяю на практике знания педагогики и психологии - работа с заключенными и бывшими заключенными, осужденным по тяжким статьям и рецидивистами. Когда перед тобой человек, у которого за плечами разбой, убийство, наркотики и куча других статей, по которым были ходки и нужно, чтобы он доверял тебе и сотрудничал и будучи на воле не пырнул ножиком, то детки в школе, стоящие на ушах, это сущий пустяк. Я это говорю к тому, что к любому человеку можно найти подход, заинтересовать и найти в нем хорошие стороны, да, даже у преступника. Вот представьте, что такой педагог, как у автора в этой теме, пришел преподавать в колонию для малолетних преступников. Ребята сидят за совершенные преступления. А учитель не может найти подход и навести дисциплину в классе. Да, охрана поможет, но это временная мера. А есть педагоги, которые голос ни разу не повысили и у них в классе во время изложения материала стоит тишина, которую сами дети поддерживают. Потому что урок интересный, потому, что этот учитель для них - авторитет. Ваш пример это пример педагогов, которые не хотят, не умеют и не привыкли быть педагогами. В классе главный учитель. И если он не сумел стать для класса авторитетом, ему никто и ничто не поможет. К чему обвинять родителей? Я в школу к ребенку прихожу 1 раз в году, - познакомиться с новым педагогом и получить табель за первые полгода обучения и послушать, что сделал учитель, чтобы у ребенка был интерес учиться, какие действия предпринимал учитель, чтобы помочь ребенку по тому или иному предмету и как он охарактеризовал старания ребенка по каждому из предметов ( у нас даются характеристики, чему научился ребенок, что они делали и какие сильные стороны проявил ученик при изучении темы или предмета, - ребенка хвалят! Если есть проблемы, преподаватель говорит, что он планирует предпринять, чтобы улучшить ситуацию, а не смотрит на меня с выражением: ’Ну-с, мамаша и что ВЫ собираетесь делать, чтобы ВАШ ребенок понял МОЙ предмет? Я жду от вас конкретики.’ Вот это пример - педагогов на своем месте. Что делают ваши коллеги, чтобы стать авторитетом для детей? Что они делают, чтобы дети ждали окончания каникул и хотели вернуться в школу, к учителю, которого любят, за которым соскучились и которому несут выпечку, соки, рисунки, поделки? И не надо приплетать родителей. Школа - не их зона ответственности, а ваша, учителя, ваша! Если у вас такой бардак творится, значит, вы, как педагоги, равны нулю!
Розумієте що не можна з батьків знімати всю відповідальність за поведінку. Виходить дівчинка зі школи і до мами мама я побила Аню вдарила її в голову живіт та по ногам дала мама просто посміхалася.

Барвіночка• 09 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
А откуда вы знаете, ноль в этом или нет?) В отличии от вас, я знаю права и обязанности педагогов и родителей и как педагоги скидывают на родителей свои обязанности и как у автора в теме, ходят, глаза закатывают. У меня достаточно знаний и опыта в этой области. А то я вижу, вы зашли и дали правильный совет, как поступить, да?)
Да нет никаких у Вас ни знаний , ни опыта , мадам нефиК. Кстати , слово нефиг произошло от слова фиГа. Проверочное пофиГу.
жінка незаміжня• 09 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Чому ви вирішили, що мама перекладає свої обовʼязки на вчителя? Вдома дитина поводить себе нормально. А те, що викладач не справляється зі своїми обовʼязками і точно перекладає їх на батьків (зараз у кожного спитай, скільки разів викладачі задавали додому самостійний розбір теми і вам кожен з батьків відповість, скільки разів за рік це було і до війни також), так це чиї проблеми і чия профнепридатність? Батьків? Коли батьки дитини працюють на заводі і щось не вийшло або вийшло не так, десь є брак, то що, батьків викликати? Ви скажете, що це маячня. І я згодна. Але коли викладачі нагло перекладають свої обовʼязки на батьків, то чому викладачі вважають, що це нормально?! Поясніть мені, де така дибільна практика прописана? В якому нормативному документі Міносвіти? Чому має страждати нервова система дитини, яка має сидіти до ночі над уроками, бо на уроках викладач не встигає пояснити матеріал? Чому діти в класі мають бачити викладача-істеричку, яка на них оре?
Якщо ви не вмієте вести себе, не вмієте бути авторитетом для дітей, не можете їх зацікавити, то ваш диплом викладача і знання можна помножити на нуль.
В нас неадекватні діти тільки і слухається вчителя який на них оре. Всі вчителі хто з ними грали проводили цікаві заняття повтікали
60 метрів сметани• 09 мая 2024
Ответ дляБарвіночка
Пришлось специально для вас залезть на вражеский сайт, чтобы вы, прежде, чем умничать, снимали, что слово нефиксированный все-таки есть и даже морфологический разбор есть этого слова и склонение по падежам.
http://www.reright.ru/analysis/1692694~нефик.html
Баррикадница• 09 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Учитель -человек. Но люди бывают разные. И школы бывают разные.
Я знаю педагогов, у которых в классе тишина, и дети их, внимание, страшное и нереальное для вас слово, - обожают. Понимаете? Обожают.
Я жду момента, когда наше Министерство образования наконец-то снесет существующую концлагерную систему образования и выстроит такую, как у детей, например, в Великобритании или Канаде. Когда учеба будет не каторгой с принудительными работами, а в удовольствие. И когда педагоги не будут требовать подарки, на ремонт класса, не будут сваливать на родителей свои обязанности - а изучите-ка с детьми дома вот этот параграф. А не хотите за меня смену отработать, например? А почему? Вы же домой задаете выучить, а объяснять должен кто? Родители?
Так что заканчивайте с манипуляциями на тему учитель- не человек, а выполняйте-ка свои обязанности, как положено.
В Британії освіта така, що якщо ти неадекват, то вчитися будеш в слабшому класі. Якщо в тебе проблеми з психікою і ти не даєш вчитися іншим дітям, то ти повинен мати офіційний діагноз. В жопу ніхто не дує
Доречі, якщо порівняєте програми канадську, британську і українську, то ви просто прозрієте від різниці в рівнях
60 метрів сметани• 09 мая 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Усі дітки народжуються однаковими. Чому ви їх називаєте неадекватами? Неадекватний це той вчитель, який оре. Цікаві заняття....для вас цікаві?) Я на дітей голос ніколи не підвищую. Коли мешкала в Україні, мене знали дітки з усіх дворів, навіть з інших районів приїздили, батьки питали, що у вас тут такого цікавого, що дитина просить привезти до вас у двір погуляти? Я просто виводила гуляти свою дитину і щоб не було сумно самій дитині на вулиці бути, придумувала різні ігри. В клас коли приходила за своєю дитиною, так само, вони всі збігалися, ділилися своїми враженнями за день, своїми роботами, оцінками. Батьки дивувалися. А всього навсього кожна дитина хоче бути почутою, хоче, щоб її похвалили. Мені дивно, бо те, про що ви розказуєте, вказує на те, що викладачів не вчили педагогіці і вони бояться дітей. Що значить, вчитель втік? Це просто сором.
жінка незаміжня• 09 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
А кому хочеться за їх зарплатню мати таку відповідальність коли ти не знаєш що ще вони можуть зробити , чи вчитель винен що вони майже вилізли на дах школи , чи обікрали вчителя , чи на прохання підготуватися до уроку учень тебе на три букви посилає.Вчитель не може 32 дитини за ручку водити хтось пішов в їдальню хтось в туалет ти не можеш за всіма вслідкувати. Втік означає звільнився і це його право і я його прекрасно розумію
жінка незаміжня• 09 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
І проблема не в дітях ,а в батьках як би вони вчасно відреагували на прохання вчителя то до такого б як твориться в нас в класі діло б не дійшло.
Баррикадница• 09 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Діти народжуються різними. І якщо у вас більше ніж 1 дитина ви це повинні розуміти

жінка незаміжня• 09 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Діти не народжуються однаковими . Побувавши на дні народженні з цими дітьми і аніматор вже ледь стримувався щоб не закричати чи ви думаєте що і він погано їх розважав?
60 метрів сметани• 10 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Я порівнювала. І я бачу різницю. В Україні, пробачте, кажу, як є, - школа це прототип зони, в Британії та Канаді це зовсім інші системи і зовсім інший підхід. В нас, доречі, постійно розповідають дітям історії, або ж читають їх у класі, про те, що люди всі рівні. Що людина з псоріазом така сама людина, як і ті, що не мають таких проблем, що дитина, яка пересувається у візочку, така сама, як і її однолітки. І коли школярі виходять після уроків, то завжди перші виходять дітки-інваліди, а інші, стоячі у черзі, чекають, бо розуміють ситуацію. Якщо в дитини СДВГ, то за нею школа закріплює тьютора І ніхто з викладачів не те що не оре, а вони всі усміхнені, доброзичливі, допомагають батькам навіть, якщо це не їхня проблема взагалі. Нам, наприклад, шукали гурток, допомагали, ні, просто узяли і зробили самі усі документи для переводу дитини до старшої школи і писали листи - не хвилюйтеся, ми все зробили. Зараз запрошують батьків до себе в школу, щоб допомогти тим, хто недавно в країні, адаптуватися, розказати, як знайти роботу, як батькам вивчити мову безкоштовно - запрошують для цього людей. Оце- школа. Державна, безкоштовна.
Баррикадница• 10 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Порівняйте рівень освіти. Якщо в нас спростити програму до мінімуму, так як в Канаді і Британії, то можна теж буде гратися в школі і всі будуть задоволені.
Домашні там теж доречі не має :) але є розділення дітей на тупих м розумних
60 метрів сметани• 10 мая 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Навіщо тоді було йти вчитися в пед? Не знають про заробітну плату? Чи йдуть, бо по предметам недобрали балів? Вчитель дозволяє себе посилати, вчитель НЕ слідкує за дітьми. Що це за безпека така в школі, що учні можуть на дах вилізти? Я закінчувала українську школу і такого безладу не було. Все, що ви робите в своїх коментарях, - жалієтесь. Я жодного разу не побачила від вас, а що зробило керівництво школи для безпеки дітей? Чому є доступ у неповнолітніх до даху? Ви просто жалієтесь і жалієтесь, але мені не шкода вас зовсім. Якщо ви викладач, вибачте, вам не місце в школі. Ви, як писали вище, не готові до школи, психологічно не дозріли.
60 метрів сметани• 10 мая 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Зрозумійте раз і назавжди, - клас, школа - це зона відповідальності вчителя, а не батьків! Все, що відбувається в класі і школі, дисципліна і все інше, це зона відповідальності вчи-те-ля! Дім, - зона відповідальності батьків. Вас же не кличуть додому батьки, щоб втихомирити дитину? А чому ви кличете батьків, щоб вони вам допомогли на вашій роботі з вашими робочими обовʼязками? Може, за вас ще написати учбовий план чи план уроку, щоб ви встигали? Я підписана на різні канали, де вчителі тусять. Чесно скажу, я в шоці! Перед вереснем ажіотаж. Одна сидить, розробляє конспекти, продає їх, а інші просто не парячись, читають їх дітям. Чим же це ви такі перетруджені? З англійської мови викладачі, це взагалі треш! Я як бачу, як обираються матеріали до уроків і скільки помилок роблять вчителі, які питання задають, мені, як мамі, стає погано. Гнила система наскрізь. Викладачі ліниві, неграмотні, не бажають нічого робити, навіть до уроку готуватись. Ті, хто самостійно готує матеріали до уроку, їх по пальцях руки можна перерахувати!
60 метрів сметани• 10 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Всі народжуються однаковими. Ніхто не народився з багажем знань, умінь і навичок. Всі ці фактори розвиваються впродовж життя. Неважливо скільки у мене дітей, важливо, щоб ви значення моїх слів не перекручували.
60 метрів сметани• 10 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
А хто сказав, що в Британії та Канаді спрощена система навчання? Це міф.
Те, що діти вивчають в цих країнах, нашим дітям в українських школах навіть у майбутньому десятилітті не будуть викладати. Моя дитина вивчала фінансову грамотність, основи бізнесу, програмування - не таке, як в Україні, вони дійсно, програмують і ще й АI використовують, окрім того, вони вивчають як починити кран, як обробляти деревину і роблять з неї вулики, рамки, стільці, столи, дівчата вивчають, як наносити макіяж и робити зачіски та стрижки, як робити манікюр. Вони вивчають сексуальну грамотність і безпеку. Вони вивчають тему з математики і прослідковуються звʼязки з науками та природою. Вони вивчають архітектуру. Це все в школі. Ще в школах свої оркестри - всі діти вміють грати на музичних інструментах. А ще в кожній школі майстерні з малювання. Коли наші українські мами бігають по гуртках, тут діти в школі навчаються малювати і чесно, від їх робіт щелепи відвисають, настільки висококласні картини вони малюють. Ніхто в нас дітей на тупих і розумних не ділить. Є діти, для яких мова не є рідною, тому для них є додаткові уроки. Щодо ромашки. Система побудована так, щоб діти вчилися в школі, а вдома відпочивали. І ви просто не в курсі, але завдання в них є і вони їх виконують в класі. І тестування є після вивчення кожної теми. Це школи - для дітей, для їх розвитку, навчання. Вдома - дитина має відпочивати, гуляти на вулиці. Тому при плюс 5 в нас діти вже ходять в толстовках і шортах, а в Україні, діти, яких тюкають викладачі за те, що рухаються на перервах, постійно хворіють.
60 метрів сметани• 10 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
І ще. А чим краща українська освіта?) Тим, що дітям починають деякі викладачі ще в 6 класі програму ЗНО втюхувати? Тим, що наша система направлена не на розвиток дитини, не на її знання, а просто просираються роки, а потім у 9-10 класі наймається репетитор і всю програму з нуля вчать? Оце так класна система навчання) А що далі робить система? Забудьте все, чому вас вчила школа (а чому вчила ця зона, нагадайте?), потім - забудьте все, чому вас вчили в інституті (технікумі, університеті, академії)? Діти вчаться в стресі, закінчують школу і їм кажуть, що всім пофіг на їх старання всі ці 11-12 років, на роботі знову стрес. Так чому їх навчила українська школа? Ні-чо-му. А за кордоном школа готує до життя за її стінами. Готує до навчання у коледжі чи університеті готує також до того, що ти можеш прожити все життя без освіти, але з професією в руках, яку отримав в школі. І ніхто не каже - забудьте все, чого вас вчили раніше. Тому не кажіть, яка класна система освіти в Україні, бо це відстій повний.
Баррикадница• 10 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
В мене сестра в Канаді :))) там математика на елементарному рівні.
В мене в дитини в Україні є в школі фінансова грамотність, програмування, робототехніка, 3д моделювання, :) державна школа :(
Баррикадница• 10 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
У вас якесь дуже дивне поняття про систему освіти в Україні :)
В мене троє дітей, вчаться без репетиторів, дитина здавала ЗНО, два предмети 198 і один 200. Всьому навчила школа. Вчиться зараз за кордоном.
Середня дитина від школи їздить на змагання з робототехніки, я не плачу ні за що.

Баррикадница• 10 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
:))))) фізично так, всі однакові.
Інтелектуально - ні.
Баррикадница• 10 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Важливо кількість дітей
Бо мелете якусь фігню
Баррикадница• 10 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Тому що вихованням дітей повинні займатися батьки, а не вчителі.
60 метрів сметани• 11 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Мова про школу. Дисципліну в класі встановлює вчитель. Якщо вчителя діти не слухаються, то це проблема виключно вчителя, а не батьків. Вдома діти поводяться інакше.
60 метрів сметани• 11 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Важливо кількість дітей
Бо мелете якусь фігню
Якщо ви не розумієте суті прочитаного і пишете відповідь про те, про що поняття не маєте, то якраз фігню мелете ви. Ваші проблеми, то не мої проблеми.
Баррикадница• 11 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Ні, це не проблема тільки вчителя. Це проблема спільна. Вчитель не повинен займатися і навчанням і вихованням дитини.
60 метрів сметани• 11 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
В классе - именно учитель следит за дисциплиной и воспитанием детей. Но у нас учителя не отягощены подобным, потому что система выстроена так, что никто никому не нужен и то, чему учат в школах, тоже никому не нужно и к жизни не готовит. Пока вы будете думать так, как думаете, результатов не будет. Мифы о нашем прекрасном образовании уже разбиваются о реальность, - сейчас многие, кто выехал, видят очевидную разницу между системами обучения, подходом и конечным результатом. А итогом обучения для человека всегда есть его реализация в жизни. Так вот для наших людей этот путь весь построен на постоянном стрессе, вдалбливании всей вертикалью системы образования сознания, что никому знания его не нужны, что все надо забыть и начать сначала - от школы и до работы. И пока вы не поймете это, пока система образования не перестроится под реальность и не начнет учить детей, как учат во всем мире, - до тех пор вы будете уверены, что воспитание детей это только задача родителя, а школа в стороне, что можно задавать на дом изучать материал вместе с родителями, то есть перекладывать свои обязанности на других, что все, на что потрачены 9 лет обучения, это фигня и надо начинать с репетитора в 10-11 классе не чтобы знать, а чтобы знать ЗНО! Вы учите не ради знаний, вы не готовите детей к поступлению в техникумы и вузы - вы переложили это все на родителей. Моего ребенка к поступлению в вуз учит школа. Никаких репетиторов нет. Знания играют роль. И школа же занимается воспитанием ребенка для социума. Это - разные миры.
Баррикадница• 11 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
ви хочете, щоб вчитель вашу дитину не тільки вчив, але й виховував. Ваша роль яка? Отримати готову дитину, якою будуть займатися всі, крім вас? /))
60 метрів сметани• 11 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Я написала все, що хотіла сказати. Якщо ви не розумієте, що батьки виховують вдома, а школа і вчителі -в школі і де чия парафія, то що ви хочете ще почути? Ви не розумієте, що за кордоном саме так і робиться і що школа це не номінальне незрозуміло що, де просто згаяно 11 років, а школа відіграє значну роль у розвитку дитини, її вихованні як громадянина, як одиниці суспільства? Тоді про що ми можемо з вами вести мову, якщо вже зараз, у цій точці, ми на різних щабелях розуміння ситуації?
Баррикадница• 11 мая 2024
Ответ для60 метрів сметани
Виховують тільки батьки!
60 метрів сметани• 11 мая 2024
Ответ дляБаррикадница
Виховують тільки батьки!
Таке твердження це атавізм! І воно поширювалося лише в совкових країнах. Погляньте на світ - в інших країнах школи приймають у часто у вихованні дітей і грають велику роль в цьому. Бо саме школа вчить толерантності, пояснює, що таке боулінг і чому не можна будити інших, чому треба відноситись однаково як до людей з різним кольором шкіри, різною культурою, різними фізичними можливостями, пояснює, що таке дружба - це не лекції, це комплекси заходів, це - виховання нормальної, адекватної нації.