За ким я буду?• 09 мая 2024
Які цінні знахідки у вас були?
Цікаво послухать історії.
Гроші, коштовності чи ще що.
Буває люди і біля смітника можуть хороші речі взяти. Не раз бачила дитячі стільчики для годування, самокати, столи, стільці, пальми і тд. Навипередки біжать забирати.
За себе скажу, що я лиш раз в житті знайшла хрестик на пляжі. Так і валяється вдома, все думала в ломбард віднесу, якщо знадобляться кошти терміново чи помогти комусь
Гроші, коштовності чи ще що.
Бутерброд и я• 10 мая 2024
Ответ дляTammy21
Робите. Не думали, що губите саме тому, що робите?)
вам нема з ким поговорити? чи ви з себе психолога корчите?)
Розвідка Маші• 13 мая 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
200 долларов и 700 грн. в новом кошельке Montblanc. 10 лет назад.
Не в Одессе случайно?