Чудо в декрете• 09 мая 2024
Порадьте книжечку для балуваної пані
Дівчатка, порадьте якусь круту книженцію. Мої улюблені автори: Люко Дашвар, Ірен Роздобудько. Хочеться чогось незвичного, інтригуючого, з чорним гумором, "гнильцою" і цікавого. Щоб на одному диханні читалось.
Дякую за відповіді і тихого всім вечора
МинерАлочка• 09 мая 2024
Карлсон Руіз Сафон, тетралогія ’Тінь вітру’ і все інше, що є в нього. Вподобання схожі на ваші - теж люблю Люко Дашвар))
Доктор Хаос• 09 мая 2024
Читаю зараз ’я бачу тебе цікавить пітьма’, поки заходить мені і схоже на Ваш опис
Чудо в декрете
• 09 мая 2024
Ответ дляДоктор Хаос
читала, дуже спободалось