10 мая в 13:28

Як думаєте що напишуть на комісії в тцк?

Є інвалідність з січня 2022 року довіра 3 група ,
Папілярна карцинома діагноз
Повністю видалена щз
Як думаєте що напишуть на комісії в тцк ?
Дякую
Лама_мама 10 мая в 13:29
Годен
Зараз інвалідів гребуть
7 1
автор Я тертий жук 10 мая в 13:29
За цих 2 роки у військкоматі небув , є пенсійне посвідчення
40 р
Марс атакует 10 мая в 13:30
Що б не написали, з інвалідністю мобілізують лише зі згодою.
3 1
Нашли в капусте 10 мая в 13:33
Відпишіться потім, добре?
Боюся, що визнають придатним для тилових робіт.
Леді Душка 10 мая в 13:34
Звичайно - придатний. Інвалідність- це відсоток втрати працездатності, ВЛК визначає придатність до військової служби. А це можуть бути і тилові частини і водій наприклад
Марс атакует 10 мая в 13:35
Ответ дляНашли в капусте
Відпишіться потім, добре?
Боюся, що визнають придатним для тилових робіт.
Визнати придатним можуть, а мобілізувати інваліда без його згоди не можуть. Стаття 23 закону про мобілізацію.
Виннипуховна 10 мая в 13:36
Годен.
Все ж проліковано.
Кредитная 10 мая в 13:39
Ответ дляЯ тертий жук
За цих 2 роки у військкоматі небув , є пенсійне посвідчення
40 р
Пусть выезжает до 18, ещё успеет...
А не, инвалидность получена до начала войны, перепроходить влк не пошлют, удостоверение есть, всё норм. Но это пока...
Нашли в капусте 10 мая в 13:38
Ответ дляМарс атакует
Визнати придатним можуть, а мобілізувати інваліда без його згоди не можуть. Стаття 23 закону про мобілізацію.
Ви не знаєте як швидко у нас закони переписуються? Всього одна ніч - і згода вже не потрібна.
А ще можуть ’провести роботу’, після якої підпише любу згоду.
3 1
ЗавЛабСнаб 10 мая в 13:47
Не мобілізують інвалідів ні за старою редакцією закону про мобілізацію, ні за новою. До чого ці коментарі?
парИла я парИла 10 мая в 13:48
Ответ дляНашли в капусте
Відпишіться потім, добре?
Боюся, що визнають придатним для тилових робіт.
Навіть якщо признають годним, інваліда 3ї групи не мобілізують без його згоди.
Я супер-пупер 10 мая в 13:50
Автор, не нагнітайте, чоловік така сама ситуація, рік назад пройшов влк, результат - виключений з обліку.
Яичница с беконом 10 мая в 13:50
Ответ дляМарс атакует
Визнати придатним можуть, а мобілізувати інваліда без його згоди не можуть. Стаття 23 закону про мобілізацію.
А хто питає? У нас усі добровольці.
Босота 10 мая в 14:07
Годен
автор Я тертий жук 10 мая в 14:09
Ответ дляВиннипуховна
Годен.
Все ж проліковано.
Дуже добре що ви не знаєте що це таке , як організм перебудовується кожен орган вже лікувався окремо
Зрозумійте таблетка орган не замінить
Меня не звали 10 мая в 14:19
Ответ дляЛама_мама
Годен
Зараз інвалідів гребуть
Не гребуть, тільки з добровільної згоди згідно ст.23 Закону про мобілізаційну підготовку та мобілізацію
Меня не звали 10 мая в 14:30
Ответ дляНашли в капусте
Ви не знаєте як швидко у нас закони переписуються? Всього одна ніч - і згода вже не потрібна.
А ще можуть ’провести роботу’, після якої підпише любу згоду.
Я от за це і думаю, що зараз інвалідів зроблять придатними, а потім за пару днів приймуть поправки, що інваліди мають служити. Інакше для чого було прибирати обмежено придатних. В мене чоловік мав би бути непридатним, але на ВЛК в 2023 р. відбувався такий цирк, що зробили обмежено придатним, ще й і статтю не ту написали. Всі профільні лікарі намагалися та писали заключення, що здоровіший, ніж є насправді. Зараз знов після 18 травня ВЛК і це буде новий цирк, але будемо сваритися та добиватися непридатності, питання чи вдасться
Нашли в капусте 10 мая в 15:17
Ответ дляМеня не звали
Я от за це і думаю, що зараз інвалідів зроблять придатними, а потім за пару днів приймуть поправки, що інваліди мають служити. Інакше для чого було прибирати обмежено придатних. В мене чоловік мав би бути непридатним, але на ВЛК в 2023 р. відбувався такий цирк, що зробили обмежено придатним, ще й і статтю не ту написали. Всі профільні лікарі намагалися та писали заключення, що здоровіший, ніж є насправді. Зараз знов після 18 травня ВЛК і це буде новий цирк, але будемо сваритися та добиватися непридатності, питання чи вдасться
Бажаю, щоб трапилися порядні лікарі і його виключили з обліку. Не повинні служити хворі!
Сиренькая 10 мая в 15:33
А група довічна? Чи перекомісію треба? Писали, що проліковані і з стійкою ремісією - можуть годні бути (чи обмежено годні).
автор Я тертий жук 10 мая в 15:41
Ответ дляСиренькая
А група довічна? Чи перекомісію треба? Писали, що проліковані і з стійкою ремісією - можуть годні бути (чи обмежено годні).
Так довічна вже операція була 2018 р
Бринзолетта 10 мая в 15:41
Ивалидов любой группы насильно не призывают, инвалидность получена до войны, я не совсем понимаю зачем проходить комиссию. Или инвалидов тоже отправляют, даже если инвалидность получена до войны? В любом случае вашу инвалидность комиссия так просто не отменит, если что, судитесь. И на вашем месте я бы уехала за границу, потому что они давно мечтают с 3 группой призывать. Если поедете, загран делайте новый.
Залізний занавіс 10 мая в 19:30
Ответ дляВиннипуховна
Годен.
Все ж проліковано.
У человека нет жизненно важного органа ,это Вы считаете его вылечили ?
У меня после удаления щитовидной железы перестало усваиваться железо , гемоглобин 80 и соответственно постоянно надо принимать таблетки , тироксин,препараты железа и ещё всего много
Хотя раньше никогда не было анемии ,даже во время беременности,а теперь вот так ,хожу шатаюсь с таким гемоглобином