По одній капсулі в день чи більше?
Може, пам´ятаєте в грамах
Результат:
вже голосів:
10 (76.92%)
1 капсула
2 (15.38%)
Ні про що препарат
1 (7.69%)
2 капсули
0 (0%)
Свій варіант
Модные мальчишки• 11 мая 2024
Що, автор, інструкція велика, лінь читати?) Яке хоч дозування у вас? В інтернеті все є - вбиваєте назву і дозу і читаєте. Це ви самі собі призначили?
Ответ дляPiracanta
Він буває в різних дозах, капсули по 20 мг и 40мг.Для лікування приймають більшу дозу зранку натщесерце, підтримуюча доза по 20 мг також зранку.
Дякую.
Мені призначали меншу дозу, може, тому жодного ефекту не побачила.
А от інші люди хвалять, то я вирішила розібратися, що до чого