Меня много• 12 мая 2024

Євробачення- 2024 Україна перемогла?

Лялькодзьоб• 12 мая 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ирландия и Хорватия топ. Остальное - не о чём
Ірландія, якась жесть...щось верещить, аж вуха закладає

Анонім Завгосп• 12 мая 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Тот гей? Оце наше будущее, ваши внуки будут ходить с крашенными ногтями и в женской одежде.... Хорватия трусами побегала по сцене и 2 место. Короче от Украины нужно брать геев, одетых в розовое со стрингами. А яйца покрасить в розовое тоже.
Тату слушали в молодости? Лесби не стали же )
Веккy• 12 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Уже нет. Победит Франция
Я тоже тащусь от Франции. Раз 50 прослушала
Веккy• 12 мая 2024
Мой список
Это Франция, Хорватия, Германия
Миллениалка• 12 мая 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Так, тільки що подивилась. Дійсно, неймовірно талановитий хлопець 👍
Ой, не можна казати хлопець . Це людина без статі.
Раніше мене це коробило. Поки я не дізналася скільки гермафродитів. І це крім психологічних відчуттів себе особою іншої статі. Так легко критикувати, коли ти родився здоровим і маєш хороші гени. Так важко бути толерантним.
Миллениалка• 12 мая 2024
Ответ дляВеккy
Мой список
Это Франция, Хорватия, Германия
А німець? Він же мммм
Не прохожу мимо• 12 мая 2024
Ответ дляЩедрик
На жаль, ні.
Переміг 🤡
Ще й терновий вінок начіпив, жах...
Проте це спеціально - просувають , нав´язують, рекламують лгбт🤮
Ну що робити, планета не розрахована на таку кількість людей при сучасному рівні медицини та темпах розмноження як у мусульман. Раніше популяція регулювалась епідеміями та війнами, вам так більше подобається?

yana borozenec• 12 мая 2024
Ответ дляVitamina1407
Я в шоке . Кто голосовал за Швейцарию? Явно не честное голосование и число голосования преувеличено.
Первый и последний раз смотрела это бредовое,несправедливое шоу 😫
Я:) Три смски відправила:)
yana borozenec• 12 мая 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Справа не в їх донатах, а в тому, що країна яка потопає у крові тратить на це сили і гроші, хоча враховуючи хто керує це може й не дивно, але мене особисто нудить від цього.
Якщо нас там не буде,русні буде легше пролізти.
Лялькодзьоб• 12 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Ну, він української не розуміє і Порадницю не читає. Для мене буде хлопець)))
yana borozenec• 12 мая 2024
Ответ дляБаба Йога
А можете пояснити суть їхнього виступу? Там правда про чортівню чи санатнизм чи ні?
Вона того чортика вкінці вбила:)
Лялькодзьоб• 12 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Так, не тільки клімат міняється. Хз, в мене з Немо теж зовсім інші асоціації
Лялькодзьоб• 12 мая 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну, зараз війн і епідемій не існує, це правда. А геї і лесбі тільки недавно от з´явились, коли ми почали в Євробаченні участь приймати.
Дракон2000• 12 мая 2024
Ответ дляЩедрик
На жаль, ні.
Переміг 🤡
Ще й терновий вінок начіпив, жах...
вот и не смотрите этот петушатник, этот Содом! Гей-видение -- фу, ацтой!
Не прохожу мимо• 12 мая 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Масштаби не ті, ну так, древні греки посміялись би з того, що геїв зараз придумали) Один з методів, не більше
Любви вам!• 20 мая 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Яке обмежене мислення 🤯
Процент лгбт в популяції стабільний в не залежності від «пропаганди» та переможців різних конкурсів