Меня много• 12 мая 2024
Євробачення- 2024 Україна перемогла?
Лялькодзьоб• 12 мая 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ирландия и Хорватия топ. Остальное - не о чём
Ірландія, якась жесть...щось верещить, аж вуха закладає
Анонім Завгосп• 12 мая 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Тот гей? Оце наше будущее, ваши внуки будут ходить с крашенными ногтями и в женской одежде.... Хорватия трусами побегала по сцене и 2 место. Короче от Украины нужно брать геев, одетых в розовое со стрингами. А яйца покрасить в розовое тоже.
Тату слушали в молодости? Лесби не стали же )
Миллениалка• 12 мая 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Так, тільки що подивилась. Дійсно, неймовірно талановитий хлопець 👍
Ой, не можна казати хлопець
. Це людина без статі.
Раніше мене це коробило. Поки я не дізналася скільки гермафродитів. І це крім психологічних відчуттів себе особою іншої статі. Так легко критикувати, коли ти родився здоровим і маєш хороші гени. Так важко бути толерантним.
Миллениалка• 12 мая 2024
Ответ дляВеккy
Мой список
Это Франция, Хорватия, Германия
А німець? Він же мммм
Не прохожу мимо• 12 мая 2024
Ответ дляЩедрик
На жаль, ні.
Переміг 🤡
Ще й терновий вінок начіпив, жах...
Проте це спеціально - просувають , нав´язують, рекламують лгбт🤮
Переміг 🤡
Ще й терновий вінок начіпив, жах...
Ну що робити, планета не розрахована на таку кількість людей при сучасному рівні медицини та темпах розмноження як у мусульман. Раніше популяція регулювалась епідеміями та війнами, вам так більше подобається?
yana borozenec• 12 мая 2024
Ответ дляVitamina1407
Я в шоке . Кто голосовал за Швейцарию? Явно не честное голосование и число голосования преувеличено.
Первый и последний раз смотрела это бредовое,несправедливое шоу 😫
Я:) Три смски відправила:)
yana borozenec• 12 мая 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Справа не в їх донатах, а в тому, що країна яка потопає у крові тратить на це сили і гроші, хоча враховуючи хто керує це може й не дивно, але мене особисто нудить від цього.
Якщо нас там не буде,русні буде легше пролізти.
Лялькодзьоб• 12 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Ой, не можна казати хлопець
. Це людина без статі.
Ну, він української не розуміє і Порадницю не читає. Для мене буде хлопець)))
yana borozenec• 12 мая 2024
Ответ дляБаба Йога
А можете пояснити суть їхнього виступу? Там правда про чортівню чи санатнизм чи ні?
Вона того чортика вкінці вбила:)
Лялькодзьоб• 12 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Ой, не можна казати хлопець
. Це людина без статі.
Так, не тільки клімат міняється. Хз, в мене з Немо теж зовсім інші асоціації
Лялькодзьоб• 12 мая 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну, зараз війн і епідемій не існує, це правда. А геї і лесбі тільки недавно от з´явились, коли ми почали в Євробаченні участь приймати.
Дракон2000• 12 мая 2024
Ответ дляЩедрик
На жаль, ні.
Переміг 🤡
Ще й терновий вінок начіпив, жах...
Переміг 🤡
Ще й терновий вінок начіпив, жах...
вот и не смотрите этот петушатник, этот Содом! Гей-видение -- фу, ацтой!
Не прохожу мимо• 12 мая 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Масштаби не ті, ну так, древні греки посміялись би з того, що геїв зараз придумали) Один з методів, не більше
Любви вам!• 20 мая 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Яке обмежене мислення 🤯
Процент лгбт в популяції стабільний в не залежності від «пропаганди» та переможців різних конкурсів