Зоя Жорівна• 14 мая 2024
Ранчо Едельвейс- хто то туди відправляв дітей в табір?
Міняйловна• 14 мая 2024
Если я не ошибаюсь, то в прошлом году там знатно потравились дети и это пытались замять не доводя информацию до родителей.
Зоя Жорівна
• 14 мая 2024
Ответ дляМіняйловна
Ого дякую за відгук
АБВГДэшница• 14 мая 2024
Мабуть то не той Едельвейс, там працює вожатою вчитель з нашої школи, дуже рекомендувала для класу його, її діти також в таборі
Упругая попка• 14 мая 2024
В минулому році шукала куди відправити дитину відпочити від війни і оздоровитися, про цей табір читала, але хтось написав, що у них в договорі якось жорстко прописані умови, стосовно моментів з медичного боку, я не ризикнула, хоча мені візуально він подобався.
В результаті по відмовній путівці дитина їде в Яремче в Fayno Camp, проходить день-два, дитина пише, що в таборі дітей почало тошнити і болять животи, ніякого ізолятору немає, всіх тошнить далі, всі далі продовжують купатися в басейні. На день 5-й дзвінок, у вашої дитини температура, не збивається, що робимо. До слова моя дитина в принципі не хворіє (коли всі вдома хворіли на корону, вона не захворіла). Тобто мою просто не стошнило, все залишилося всередині і отруювало організм. Закінчилося все викликом швидкої, температурила мабуть дві доби, на третю прийшлося сідати і 800 км нестися туди. Деяких дітей (Запоріжжя, Харків) батьки теж приїхали і забрали. Дитина була досить слабка, нам дозволили пробути з нею 2 дні без оплати батьками перебування, далі ми її забрали. По поверненню ще днів 4 взагалі лежала, а потім вперше вийшла на вулицю, тільки десь через тижнів два відновилася. Кошти за зворотній потяг і зіпсовані дні ’відпочинку’ нам відмоли повертати, типу немає можливості. Деяких дітей просто нудило, живіт, невелика температурі - далі вже бігали. Моій ’не пощастило’ так. До слова дитині відпочинок в принципі сподобався, навіть в такому стані не хотіла до дому.
Директора табору нам сказала, що типу якийсь вірус ходить в регіоні, у всіх таке, що ми можемо зробити.
Цьогоріч дивлюся я на інший табір і не знаю що робити, оскільки досвід ну дуже неприємний і не факт, що не трапиться в іншому місці.
До цього вона зовсім маленькою їздила в Скаутвіль, а старший там був неодноразово, де вся їжа готувалася на вогні, холодильників не було, жили в палатках - ні разу ні вона, ні старший не мали проблем подібного характеру.
Упругая попка• 14 мая 2024
Якщо хтось має гарний досвід таборування дітей-підлітків, діліться рекомендаціями.
Упругая попка• 14 мая 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Мені трохи ціна висока, палатки/кібітки не розглядаємо
Мене трохи турбує питання, якщо влітку спека, як в тих палатках-кібітках , бо вони розташовані на відкритій місцині. По програмі досить цікаво.