Все буде Україна• 15 мая 2024
Книги або фільми з психології, що міняють світлгляд
Порадьте те, що вам сподобалось та допомогло
Викликаю на дебати• 15 мая 2024
Помогло одно,забить на всех большой и толстый х...,вначале играла эту роль,потом вошла во вкус,и все наладилось,вдруг люди стали любить вокруг,мужчина изменился
YuliaSophia• 15 мая 2024
Віктор Франкл ’Людина в пошуках сенсу’. Досвід психолога, що пройшов німецький концтабір, вижив та допомагав виживати іншим. В наш час і нашій країні дуже актуальна книга. Читати її може бути важко, але лишає по собі світле відчуття сили та спокою.