Мастер Пис• 16 мая 2024
Чи варто зараз зробити довіреність на жінку для продажу майна чоловіка
все пов´язано з новим законом звичайно. У чоловіка 1 квартира, просто щоб не хвилюватись що потім все через військкомат, чи це пов´язано?
ВЫВсеВрете• 16 мая 2024
Автор родственник на родителей и родственников сделал дарственную и сразу завещание на него, поэтому так сказали лучше всего там много недвижимости