ЯкаКраля• 16 мая 2024
Світлодіодна стрічка в інтерʼєрі, практичність
Зараз майже всі інтерʼєри наповнені світлодіодною стрічкою - на стінах та в стелі. А як її замінити якщо щось трапиться: перенапруга - перегоріла, брак - перегоріла, та інше. Може хтось стикався вже с практичністю використання? -поділіться будь ласка досвідом
Пишна молодиця• 16 мая 2024
Ми живемо рік після ремонту. В спальні майже весь час стрічка та що на карнизі, основне освітлення рідко вмикаю. І в туалеті теж майже завжди тільки підсвітка включається, основне світло тільки коли прибираю. Мені дуже подобається і зручно
ЯкаКраля
• 16 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
А як її замінити якщо буде така потреба? Проводка під них в стіні? Вибачте за такі питання - собі теж таку хочу, але не розумію як що в разі чого )))
Пишна молодиця• 16 мая 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ми усюди зробили так, що можна змінити, це чоловік обговорювал з тими хто робив