Поділіться контактами якісного клінінгу після ремонту в Києві, будь ласка.
Бажано з нормальним співвідношенням ціна -якість.
Дякую
Не обижаюсь• 17 мая 2024
Так якісно чи дешиво? Нема бабла то тряпку в руки і вперед!
І поннятя дорого в кожного своє!
Ms. Сама прямота• 17 мая 2024
Ответ дляНе обижаюсь
І поннятя дорого в кожного своє!
Мені треба дуже якісно
От наприклад хто і чим може відчистити ’жилкие гвозди’, на які ремонтники кріпили плінтуса і ними їх сильно вимазали?
Я вже 5 років відмити не можу, вони за цей час потемніло і стали дуже помітними
Сірничок• 17 мая 2024
Мураха.юа в мене прибирали після ремонту. Не знаю, чи є в них ще ця послуга. Ідеально все зробили
Не обижаюсь• 17 мая 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Мені треба дуже якісно
Це мали відмити ремонтники купивши нові плінтуса, і приклеїти їх чисто, ну як мінімум відмити те що вилізло поки незастигло!!!
Налогообложу• 17 мая 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Мені треба дуже якісно
Есть средство фирмы пуфас. От клея и наклеек. Если не найдете, я чуть позже отправлю фото.
Бойцовская• 17 мая 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Мені треба дуже якісно
Вже нічим їх не відмити
Бжоли-бандерівці• 17 мая 2024
Ответ дляНе обижаюсь
І поннятя дорого в кожного своє!
вы понимаете что такое клининг после ремонта, обеспыливание и тп?
Вилосипедниця• 17 мая 2024
Ответ дляСірничок
Скільки за 1кв.м вийшло?
Сірничок• 17 мая 2024
Ответ дляВилосипедниця
Скільки за 1кв.м вийшло?
Це давненько було, цін не памʼятаю. Але все на вищому рівні - стіни помили, стелю пропилососили, професійні засоби, техніка. Меблі, сантехніку, вікна - все-все дочиста. Їх було 5-ро. Це все за 2 години. Швидко й чисто )
Ms. Сама прямота• 17 мая 2024
Ответ дляНалогообложу
Прошу фото, дуже потрібно відмити
Дякую
Вилосипедниця• 17 мая 2024
Ответ дляСірничок
Хм... зараз на сайті тільки послуги перевезення речей... клінінга не бачу
Сірничок• 17 мая 2024
Ответ дляВилосипедниця
Натисніть помічник у домі і там обрати послугу. Але, можливо, вже нема клінінгу в тих масштабах, що надавали. Бо був окремий розділ раніше на сайті