ЖующаЯКонфету• Изменено 17 мая 2024
Відключили гарячу воду, тепер в трубі постійно чути звуки як гудки, це нормально
Бісить в ванній і туалеті періодично чутно як гудок. То немає трохи і знову. В мене бойлер. Це нормально? Чи треба шукати сантехніка?
ЖующаЯКонфету
• 17 мая 2024
Ответ дляМамОмужа
Сантехніка шукати? Гадаєте, то він в трубах лазить і гуде вам на нерви?
Ну а що робити, реально звук дратує, на кухні чутно, а митися і в туалеті бути, то взагалі треш. До 28 числа терпіти я не витримаю. Раніше коли вимикали такого не було.
ЖующаЯКонфету
• 17 мая 2024
Ответ дляБяки-козяки
Воздух где-то.
Попробуйте открыть кран и выпустить.
Как? Постоянно мою посуду или кто-то моется, а звук не уходит.
Губи до вух• 17 мая 2024
Спробуйте бойлер відключити, якщо так нервує. У нас теж так буває коли води нема.
Пупс• 17 мая 2024
Надо сантехника. У соселей такое было, сделали. Но не знаю, что это было. Надо чтоб сантехник прошёлся по соседям