Сарафанное радио• 19 мая 2024

Йти від нього?

Була одружена 15 років. Багато всього, не пив, не бив, не гуляв, заробляв і на сім´ю витрачав. Квартира в Києві, навпіл разоблена. Доня 12 років. Але спільних точок нема. В нього танчики, стрілялки після роботи. Обоє працюєм онлайн, тільки в нього рейди, ігри після роботи, а в мене прибирання, прання, готування.
Розмов- мільйон і тисяча, результат: це мій спосіб відпочинку від роботи, я ж не до баб йду чт в гаражі?
Сказати, щоб я перенавантажена, то і язик не сильно повертається: робот пилосос миючий, і ще 2 пилососи- нога і вже страшний здоровий миючий, пралка з сушкою, плита і духовка з усіма наворотами, гриль. Але мене післяробочі часи і вихідні не влаштовуючи. Для нього весь цей час це час на ігри. Мала це впитує.
Ситуація така. Хочу пожити окремо. Хочу поїхати до батьків.Село в центральній Україні. Великий будинок 150м, розміститись є де. З.п.55 тис.+ він на дитину щось буде давати, хоча мене це мало хвилює.Питання таке: це надто тупо залишати дитину без можливостей Києва: гімназія, репетитори, басейн, танці.
Ви б переїхали від танчиків і ігор?
Батько чудовий, гуляє з нею, зі мною ( по його розумінню) старається проводити час. Не п´є і т.д.
Але ж
Куратор дебошей• 19 мая 2024
Только вам решать🤗

автор Сарафанное радио • 19 мая 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Только вам решать🤗
Значить реально тупо звучить. Але я не щаслива. Може з жиру бісюсь.
Бабуся мороз• 19 мая 2024
Я б попробувала, бо це моє життя. І щаслива мама, щаслива дитина. Вашу жертву ніхто не оцінить. Я б шукала можливість бути щасливою. Не знаю, скільки Вам років, але мені 37 і я в минулому році вийшла вдруге заміж. Задоволена)
Куратор дебошей• 19 мая 2024
Ответ дляСарафанное радио
Я не написала,что тупо звучит.решать просто вам.как вам лучше,так и делайте
Да_Я_ТакаЯ_• 19 мая 2024
Ви мозгоклюйка звичайна. Знайдіть собі заняття, хоббі, розважте себе сама. Ніхто не зобовʼязаний це робити.
Бабуся мороз• 19 мая 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ключова фраза: Я не щаслива. Треба пробувати. Ну і психолог не завадить, щоб краще зрозуміти, де шукати себе і чого саме ви б для себе хотіли. Мені переміг пережити перше розлучення. Буквально 7 сеансів і все стало на свої місця
автор Сарафанное радио • 19 мая 2024
Ответ дляБабуся мороз
Це мій другий заміж, і в 37 я, як мені здавалось, була щаслива
Бабуся мороз• 19 мая 2024
Ответ дляСарафанное радио
Якщо цей стан закінчився, то треба з цим щось робити. Обнімаю Вас)
Йосип_молодий• 19 мая 2024
Займіться собою, купуйте доставку готової їжі, найміть прибиральницю і не їбіть мозок нормальному чоловіку.

автор Сарафанное радио • 19 мая 2024
Ответ дляБабуся мороз
Я була в психолога. Ми разом були. Типу: це його розрядка, не чіпайте його. Я знаю, як він важко працює, але я в цій же сфері. Я хочу поїздок разом, хочу до батьків і його батьків також. А в нього всі вихідні танки.
Йосип_молодий• 19 мая 2024
Ответ дляСарафанное радио
В когось танки, в когось коханки, в когось бухло, ігри, … ідеальних немає, авторе.
bespe4na_mavpa• 19 мая 2024
Наймите помощницу, за ваши 55 хватит, если проблема только в вашем упахании
Гидроусилитель руля• 19 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
По-вашему, это нормальный муж, который не проводит и не хочет проводить время с женой?
автор Сарафанное радио • 19 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Та не проблема і прибиральниця є. От що в нас спільного: я сходила в театр, читала книгу. Він грався в танки і дивився політологів.
Вечеря: лекція від політологів мені, а мені цн не цікавл. Про театр йому не цікавл. Лише і все
автор Сарафанное радио • 19 мая 2024
Але з боку дивлячись: ну тупі, якісь, розводитись. От уявляю як прийшла в суд оце описуюю а дівчата там зо сміху вмирають
Бяки-козяки• 19 мая 2024
А як на все це дивиться дитина? Ви розмовляли з нею? Вона готова переїхати в село від друзів, бо мама вирішила з якогось дива, що як вона не бачитимите, як чоловік грає в танчики, то стане щасливою? До речі, ви плануєте жити з батьками, чи там просто пусте житло? З батьками теж жити не солодко. Вони теж можуть займатися якимись своїми справами, які вам не сподобаються.
Веккy• 19 мая 2024
А вы в чёрных очках во 2 раз выходили??? Я думаю после первого брака люди уже видят , кого стоит брать в мужья, а кого нет. Толку , что он не курит и не пьёт и не бьёт. Это что достижение?? У вас нет ничего общего , кроме ребёнка. Вы и в третьем браке тоже самое скажете
Плекаю думи• 19 мая 2024
Договоритесь о времени . Например 3 часа в день танчики. И не больше . Остальное с семьей.
Что он скажет ? На выходных пусть 4 часа
Плекаю думи• 19 мая 2024
Ответ дляСарафанное радио
Для вас ці танчики як для нього ваш театр з книжкою .

So_so• 19 мая 2024
Нет, я бы не переехала. Зачем? Раз по дому ничего не делает, пусть дает деньги на домработницу, раз в неделю уберет всё и Вам легче.
И занялась бы собой, как если бы у меня мужа не было.
руки_Крюги• 19 мая 2024
Ну он не обязан хотеть в театр, как и вы танчики. Другое дело, что любовь подразумевает принятие, а у вас этого нет. У вас чувств нет. Пусть ищет нормальную
Йосип_молодий• 19 мая 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Він розповідає їй про політологів, їй не цікаво. Не любить, то звісно хай їде до мами і не займає місце жінки яка буде любити цього чоловіка
Брюнетка в Мармеладе• 19 мая 2024
Беситесь с жиру.
Или у вас в голове идея, что пара должна свободное время проводить вместе и за одинаковыми занятиями.
Вы хотите слипнуться с мужиком. А он хочет погрузиться в свой мир танчиков- снова побыть мальчишкой-подростком.
Что лично вас расслабляет? Что вы любите делать сама?