Элька-Карамелька• 21 мая 2024

Девочки! У кого есть промокод в магазин parfums.ua или знаете на каком сайте

найти? Заранее спасибо!
Туся муся• 21 мая 2024
Парфюмс - це тей же самий мейкап, одні власники і ціни однакові. Треба або знижки чекати, або на годовину реєстрації дають знижку і на ДН -50, -100 грн в залежності від суми покупки, або можуть прислати код на знижку на почту в якості подарунка за велику покупку, або моральної компенсації, якщо щось було не так з їх сторони. Окремо промокодів на інших сайтах ні разу не зустрічала.

автор Элька-Карамелька • 21 мая 2024
Ответ дляТуся муся
дякую !