Надіюсь в нас є чим відповісти за Харків
Ответ дляLudaSHS
росіяни знову завдають ударів по Харкову.😢
Такое ощущение что вот воо чтото изменится, и они решили все и вся поставить(
Ну я о посте Бригинца, в том числе
О заявлении Блинкена и спикера Джонсона
Ну я о посте Бригинца, в том числе
О заявлении Блинкена и спикера Джонсона
Ви писали про Тайвань, навчання, біля нас в 22 році теж були навчання
Графиня Шезвездицкая• 23 мая 2024
Ответ дляOneTimeUser
Судячи з того, що писав сьогодні Ваньок, не сильно виходить збивати
я от него отписалась...
как и от многих ТГ каналов: меня стало бесить откровенное вранье в виде ’ все хорошо, враг сдержан и т.д’
Мария-dce7• 23 мая 2024
Сколько нам еще это терпеть? Уже нет сил. Руки опускаются и хочет кричать от боли и несправедливости.
Ответ дляrybka21
ну тому ця риторика між джонсонами та салліванами не просто так
Да
Конечно зло берет, они ждут, может пронесет? Аааа нет не пронесло, ну лаааадно - разрешим.
За это платится высокую цену.
Но внешняя политика сдерживаниея от Сша такая, что он При всех механизмах, придерживаются сценария - они делают что-то типа в Ответ..
Никогда первыми. Типа так
За это платится высокую цену.
Никогда первыми. Типа так
Ответ дляLudaSHS
Учение это тоже инструмент, показать чтото...
Вот китай и раша ( помните вчера про балтийское море вкинули, а потом отозвали)
Вот они всяко показывают кузькину мать Западу.
В що вкинули, я не бачила, про море?
Ответ дляrybka21
що хочуть в односторонньому порядку посунути морські кордони
Вав, цікаво
Ответ дляBell75
Нажаль так і є, ми просто як пил під ногами
Великі дяді граються у ігри)
Ответ для Кошкина мать
В що вкинули, я не бачила, про море?
Днями в Росії заявили про плани змінити кордони з Фінляндією та Литвою в Балтійському морі. Проте згодом ця пропозиція була видалена з урядового сайту РФ без пояснення причин, пише Bloomberg.
’У документі, який був опублікований для громадського обговорення, говорилося, що Міністерство оборони хоче скоригувати координати точок, за якими воно розраховує територіальні води Росії, і посилалося на документ 1985 року, ухвалений Радянським Союзом, щоб обґрунтувати цю пропозицію. У середу на сайті відомства з´явилося повідомлення про те, що проект був видалений. Перед його видаленням три провідні російські ЗМІ поширили заяву неназваного ’військово-дипломатичного джерела’, яке заперечувало, що Москва має якісь плани щодо перегляду державного кордону на Балтиці або своїх територіальних вод. Вони не пояснили, чому цей документ був опублікований’, – йдеться у матеріалі.
Балтійські сусіди Росії бурхливо відреагували на публікацію вищезгаданого документа. Пізніше речник Кремля Дмитро Пєсков заперечив будь-які політичні наміри, хоча й не відхрестився від документа і заявив, що Росія зобов´язана вжити ’відповідних заходів’ для забезпечення своєї безпеки.
Своєю чергою, міністр закордонних справ Литви Габріеліус Ландсбергіс заявив, що Росія ’намагається посіяти страх, невпевненість і сумніви щодо своїх намірів у Балтійському морі. За його словами, це ’очевидна ескалація, спрямована проти НАТО і ЄС, і на неї має бути дана відповідна жорстка відповідь’.
Ответ дляLudaSHS
Ох игры
’США не подтверждают информацию, что Китай готовится отправить России летальное оружие.
Об этом заявил советник президента США по нацбезопасности Джейк Салливан.
Верим? ...🤷♀️
Знаєте, їм швидше відправлять, ніж нам. І ви це знаєте.
Ответ дляAksinia 111
Предъявляйте претензии всем по порядку .
Так-так, а ще своїм дідусям/бабусям мамам та татам, які 30 років сиділи на попі рівно та також були внє політики. І влада робила, що сама собі хотіла.
Тепер ми пттажмо дозволу, чи можна бити по тому, хто тебе вбиває.
Мої сиділи на кухні та возмущались і ніхєра не робили. Бо також совок ще в головах був.
Aksinia 111• 23 мая 2024
Ответ дляGIJane
Вы думаете там не рисовали результаты . Мне кажется Кравчук и Кучма именно так и выиграли выборы . Про остальных утверждать не буду .
Aksinia 111• 23 мая 2024
«Перетворили на Бахмут за 5 днів». Військові показали, як нині виглядає Вовчанськ.
«Їхні засоби, їхня жива сила переважають нас у кілька разів. Цілими днями летять КАБи. Якщо Бахмут тримався понад пів року, то Вовчанськ вони перетворили на Бахмут за 5 днів. Багато артилерії, авіації, танків — це все працює по житлових будинках», — розповів заступник командира батальйону Євгеній
Вигляд міста згори зафільмували оператори дронів 57 бригади