"Це також суворе покарання за сепаратистські акти сил незалежності Тайваню та суворе застереження від втручання та провокацій з боку зовнішніх сил", - додали в командуванні Китаю.Про це повідомляє Reuters.
У Китаї заявили, що розпочали спільні військові навчання за участю армії, флоту, авіації та ракетних сил у районах навколо Тайваню о 7:45 (за місцевим часом). Навчання проводяться в Тайванській протоці, на півночі, півдні та сході Тайваню, а також у районах навколо контрольованих Тайванем островів Кінмень, Мацу, Вуцю та Доньїнь.
Ответ дляЮся шопоголик
В нас ранок політінформаціі?
Русня і далі стягує техніку під Харківщину
А ось це вже сумно і чому наша влада знову говорить, що все контролює і загрози населенню нема.
Хоча я також думаю, що не вистачить у них масштабу дуже просунутись в тому напрямку.
Аноним Первый• 23 мая 2024
Мені байдуже на тайвань, вони ще ті підари, бо регулярно продають москалям обладнання для виготовлення боєприпасів.
То ж , як то кажуть : боже, бомби тайвань🙏
Нехай весь світ відчує наслідки своєї байдужості і бездіяльності , що до України. Зло , породжує зло, якщо його не задушити в зародку .
Татьяна-57fb• 23 мая 2024
наша влада все врет я раньше верила им всем ,теперь видно все и так , что все вранье каждый раз все хуже то ссылались на оружие, то на мобилизацию, а на фронтах только ухудшение неужели война будет до последнего украинца уже и так не кого забирать кроме мажоров ,работать некому, скоро много детные отцы в ход пойдут а потом кто , все керувачи дружно уедут в страны Евросоюза ,президент сам себя продлил и все время врет ,а я ведь его выбирала , вы заметили как притих Евросоюз ?????
Пані в лопухах• 23 мая 2024
Ответ дляDumky
традиція така у нашої влади. Готуйтеся до шашликів.
Aksinia 111• 23 мая 2024
Ответ дляDumky
Нам дозволу не вистачае, лупить по скупченю техніки, літакам и пусковим с300 в рашке. Маю надію, американські друзі дадуть дозвіл ! 😡 Якщо ні, то це дуже великі втрати людей . Як мирних, так і війскових .....
Ответ дляDumky
Третий год войны, и еще есть люди, которые думают, что у них там чего-то не хватит, а у нас всего хватит.
Опыт Лисичанска, Бахмута, Авдеевки не, не учит?
Ответ дляТатьяна-57fb
А Евросоюз этот пиз...ж радостно поддерживает. Попробуй управлять президентом, который говорит правду, и влиять на на народ, который знает правду.
Татьяна-57fb• 23 мая 2024
сколько нам еще Америка даст деньгами ?наверно это до нового года а потом когда деньги кончатся все смоются типа подоляка и ему подобные а мы останемся, первый смылся Залужный а мы ничего не поняли как те тупые, я тоже так думала что он уехал по заданию а он просто сбежал в Англию и вывез свою семью