Хропочка з гривкою• 18 декабря в 23:48
Лишилось 2 дні
Я нервова, психічно неврівноважена, ненавиджу весь світ і себе. А чому дівчата? Бо я не пью" пісят "грам уже 60 дні, тобто 58,якщо точно .
Я лікую шлунок.
Це рішення було на автоматі, бо шлунок мене тривожні рік або і більше, і я вирішила завзято його лікувати. Тобто не кинути як стане легше ,як завжди( після обстрілу ввечері бахнути пивка з рибкоюі забутись) а вилікувати його. Весь прийом з заспокійливими і тд на 2 міс, гамтроенторол мій молодець вообще мужчина!
Це найжахливіші 2 місяці, (в сім´ї всі пересрались) я чекаю нервово ту неділю, цю неділю 21 число, щоб перевернути бокал просеко, а може і щось більше.
От і все, так жаліюсь вам, але трошечки в середині мене іскорка зажглась, бо лишилось 2 дні, а там почну знову тішить шлунок.
Пишіть що я алкашка , я всеодно в неділю почну з 11 ранку
Я лікую шлунок.
Поліпривіт всім• 18 декабря в 23:50
Смотрю все советчицы пьют только просеко))) красиво жить не запретишь))
Небалувана Галя• 18 декабря в 23:50
Ответ дляПоліпривіт всім
Я ещё пропиво, провино, прором и провиски...
Хропочка з гривкою
• 18 декабря в 23:51
Ответ дляПоліпривіт всім
Це я для смайліка, закрита рука.
На самом деле, там буде пиво риба і креветки.
СкокоМнеДадите• 18 декабря в 23:52
Ответ дляПоліпривіт всім
Ага, особенно автор суржикомовный, т.е. выходец из местности с деревянными туалетами
Смайлик• 18 декабря в 23:53
Потерпіть ще трошки і ви не будете рахувати дні. Я навіть не пам´ятаю коли останній раз вживала алкоголь, може місяць тому а може і три.
Хропочка з гривкою
• 18 декабря в 23:54
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну а якже, не переживайте куди я какаю я розберусь сама
Поліпривіт всім• 18 декабря в 23:54
Ответ дляСкокоМнеДадите
Сумки Луи виттон, просеки...эх нелёгкая жизнь у советчиц нынче)))
Хропочка з гривкою
• 18 декабря в 23:54
Ответ дляСмайлик
Ой ні, не можу, дуже треба. Все навкруги валиться
Хропочка з гривкою
• 18 декабря в 23:55
Ответ дляНебалувана Галя
Уменьшайте дозы.
Та доза то не про мене, я просто люблю відпочити, потринлвти під пивко , горілку і важкі напої я не вживаю
сладкий_ноябрь• 18 декабря в 23:59
Мда… оце рівень.
Коли твоїм життям, настроєм керує алкоголь…
Я только за!• вчера в 00:04
Ответ дляХропочка з гривкою
Горілка — то не важкий напій? 😆
Вибачте, а що ж тоді важкий напій? 🙄
Хропочка з гривкою
• вчера в 00:01
Ответ дляЯ только за!
Горілка — то не важкий напій? 😆
Вибачте, а що ж тоді важкий напій? 🙄
Ви прочитали? Горілка і інші важкі напої я не вживаю. Типу бренді, коньяк і тд
Домашка• вчера в 00:02
Ответ дляСкокоМнеДадите
А вы сами откуда вылезли? Давно белый нужник увидели?
Я только за!• вчера в 00:04
Ответ дляХропочка з гривкою
Пробачте, неправильно прочитала, вже спати пора.
А я люблю червоне сухе вино. Пиво теж, але мені його не бажано за станом здоровʼя. Хоча так люблю із сушеною рибкою або бургером.
Я только за!• вчера в 00:06
Ответ дляфруктовая
вот это темки пошли у юлько петько мертветчуковской ботни.
Поешьте орешков рошеновских и спатки. Завтра еще копейку ботофермовскую отрабатывать.
Продаю витрішки• вчера в 00:06
Ответ дляЯ только за!
фууу не напоминайте этого барыгу.а у вас сегодня какие темки ночные в методичке еще
Продаю витрішки• вчера в 00:08
донецко луганские матеря поседели.электронные повестки на могилизацию пришли от путина их 18 ти летним детям.а наши дети свободны
Продаю витрішки• вчера в 00:09
донецко луганских дете пуйло на штурма кидать будет.мужики закончились.и чего было не впихнуть пацана на последние деньги в самолет на ереван
Я только за!• вчера в 00:11
Ответ дляПродаю витрішки
В методичке сухое красное chianti rіserva. Спокойной ночи.
вкрации• вчера в 00:15
Не пью алкоголь уже почти 7 лет и ни чуть от этого не страдаю. Реально не понятны мне ваши переживания
На пів ставки• вчера в 00:15
Я тоже тревожный псих(((
Любила выпить 1-2 раза в неделю, что бы уснуть и снять стресс.
Но у меня нашли не очень хорошую болезнь и уже 8 мес не пью совсем, первых месяца 4 хотелось выпить, а сейчас уже даже не хочется пить совсем, хотя по чуть чуть скоро можно будет, но уже не тянет
Ленивица-красавица• вчера в 00:25
Ответ дляПоліпривіт всім
я пью водку. компотики не понимаю.
Черный Ловелас• вчера в 00:26
слабачка , я с 6 утра.
Пишу вірші, дорого• вчера в 00:27
Ответ дляПоліпривіт всім
та ладно, ми по акції в Сільпо набрали по 200 грн класне те що вони по 500 без акції продають й до того в Ашані взяли по 250 французьський брют суперський
авторе - для шлунка краще вана талінн та бехеровка, якщо не любите - коньяк бо я сама гастритник
стосовно коментів що бухають, ну слухайте, 4 роки війни скоро, в мене нерви нікуди стали, я проблему розумію, але дуже тяжко у тверезому вигляді це все переживати, хоча я зараз майже не п´ю, теж шлунок ’підтягую’ бо на тому тижні пиво нефільтроване улюблене, квашені помідорки, чоловік картоплі на салі насмажив, ще мариновані кабачки та сир з пліснявою, й усе! шлунок мене послав нах’р, сказав, що я тепер маю їсти овсянку й ромашкою запивати( сиджу на антацидах