Не зви чайна• 23 мая 2024
В кого з початком війни проблеми з читанням книжок?
Як вирішуєте, або вже вирішили цю проблему?
ХтоЯкщоНеЯ• 23 мая 2024
Перестала читати з початком повномасштабної. Декілька книг осилила за ці 2,5 роки, але як раніше і близько не читаю. Не іде читання і все. Подивилася, з нового року я прочитала 5 книг, але це 3-5 днів читання і місяць перерви
Пані з калабані• 24 мая 2024
Серіали та фільми не можу дивитись - все штучне і надумане здається.
Аудіокниги заходять, але по 4 рази один і той же розділ проганяю, бо концентрація втрачена:/ Постійно думками відлітаю
МеняАЖтрусит• 24 мая 2024
По количеству читаю немало вроде бы, но очень сложно стало найти то, что читается с удовольствием, перебираю много книг, раздражаюсь(
Акукарача• 24 мая 2024
Читання рятує. Читаю запоєм Книжку за день-два.
ПиСи: працюю і живу у прифронтовому місті. Тобто не сижу с книжками цілий день і нічого окрім читання не роблю