Це давно так, чи від учора?
AnyaSkazka• 24 мая 2024
Вчора ловили розвідувальний дрон в р-ні Білої Церкви, вся область діти сиділи в підвалах. Було б дуже добре, якби була змога ділити тривогу по громадах.
Дисней_Кребо• 24 мая 2024
Тривога по громадам. Це більше стосується прикордонних областей.
Я з Сумської, то ж часто бачу саме таку картину. Так само дуже часто Нікопольська громада в Дніп. обл. окремо тривогу дають.
Ответ дляAnyaSkazka
Та він навіть до БЦ не долетів, так, трохи залетів по краєчку, як завжди.
Чесно кажучи, не розумію, навіщо давати тривогу на всю область, якщо та балалайка просто повернула в бік БЦ.
А дітей тягнуть по підвалам. Причому вчора він спочатку навіть не залітав у КО.
AnyaSkazka• 24 мая 2024
Ответ дляZelenkа
Так, дві години тривога була, навіть при обстрілах менше.
Ответ дляZelenkа
При этом область вся в тревоге и север за Киевской
Тот же Вышгород где и где Белая церковь, обещали Израильскую систему оповещения по рн
Ответ дляДисней_Кребо
Але раніше такого я не бачила. Мабуть пропустила це введення
AnyaSkazka• 24 мая 2024
Ответ дляZelenkа
Ви теж з БЦ? Привіт сусідам😍
Ні, я з Бучі, просто маю школяра, який непонятно чого просидів 2 години в підвалі.
Дисней_Кребо• 24 мая 2024
Ответ для1973
це давно. з 2022р так точно. ви просто не звертали увагу.
конкретно по Харківській обл- там бойові дії, тому тривога
Will_Be...• 24 мая 2024
Ответ для1973
Сначала удивилась, что одни из иелерам каналов написал, харьковская отбой, нотврчанск, и Липцы тревога. Потом открыла карту тревог, точно!! + Так же в Днепропетровской обрасти.
В Днепропетровской обл так было всегда - Мировская громада, Никополь и громада и ещё пару. Но их показывают не как на воздушной тревоге, а как на артобстрел. Обратите внимание, там значок другой. По Харьковской обл - раньше такого не замечала.
Ответ дляWill_Be...
Спасибо. Поняла)