1973• 24 мая 2024

Звернула увагу, що сьогодні по громадам повітряна тривога!

Це давно так, чи від учора?
ЧупакабраЗеБест• 24 мая 2024
а область какая?
автор 1973 • 24 мая 2024
Харьквв, Дніпро
AnyaSkazka• 24 мая 2024
Вчора ловили розвідувальний дрон в р-ні Білої Церкви, вся область діти сиділи в підвалах. Було б дуже добре, якби була змога ділити тривогу по громадах.
Елена - 79• 24 мая 2024
Ответ для1973
Харьквв, Дніпро
А как вы это определили ?
автор 1973 • 24 мая 2024
Ответ дляЕлена - 79
А как вы это определили ?
Сначала удивилась, что одни из иелерам каналов написал, харьковская отбой, нотврчанск, и Липцы тревога. Потом открыла карту тревог, точно!! + Так же в Днепропетровской обрасти.
AnyaSkazka• 24 мая 2024
Дійсно, зараз показує тривогу лише в частині Харківської області
Дисней_Кребо• 24 мая 2024
Тривога по громадам. Це більше стосується прикордонних областей.
Я з Сумської, то ж часто бачу саме таку картину. Так само дуже часто Нікопольська громада в Дніп. обл. окремо тривогу дають.
Zelenkа• 24 мая 2024
Ответ дляAnyaSkazka
Та він навіть до БЦ не долетів, так, трохи залетів по краєчку, як завжди.
Чесно кажучи, не розумію, навіщо давати тривогу на всю область, якщо та балалайка просто повернула в бік БЦ.
А дітей тягнуть по підвалам. Причому вчора він спочатку навіть не залітав у КО.
AnyaSkazka• 24 мая 2024
Ответ дляZelenkа
Так, дві години тривога була, навіть при обстрілах менше.
LudaSHS• 24 мая 2024
Ответ дляZelenkа
При этом область вся в тревоге и север за Киевской
Тот же Вышгород где и где Белая церковь, обещали Израильскую систему оповещения по рн
автор 1973 • 24 мая 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Але раніше такого я не бачила. Мабуть пропустила це введення
Zelenkа• 24 мая 2024
Ответ дляAnyaSkazka
Ви теж з БЦ? Привіт сусідам😍
AnyaSkazka• 24 мая 2024
Ответ дляZelenkа
Ви теж з БЦ? Привіт сусідам😍
Ні, я з Бучі, просто маю школяра, який непонятно чого просидів 2 години в підвалі.
Дисней_Кребо• 24 мая 2024
Ответ для1973
це давно. з 2022р так точно. ви просто не звертали увагу.
конкретно по Харківській обл- там бойові дії, тому тривога
Zelenkа• 24 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Я з цього вічно дивуюсь 🙄
olya8385• 24 мая 2024
В Дніпрі давно так, в Харківській нещодавно з наступом почалося, більше дивує коли всі області червоні, а сам Київ ні
Will_Be...• 24 мая 2024
Ответ для1973
В Днепропетровской обл так было всегда - Мировская громада, Никополь и громада и ещё пару. Но их показывают не как на воздушной тревоге, а как на артобстрел. Обратите внимание, там значок другой. По Харьковской обл - раньше такого не замечала.
автор 1973 • 24 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Спасибо. Поняла)