Нульовий сантиметр• 24 мая 2024
Где находится музей Ван Гога?
Результат:
вже голосів:
46 (82.14%)
Амстердам
5 (8.93%)
Париж
5 (8.93%)
Лондон
Обнимашкина• 24 мая 2024
Ответ дляАльдебаран
Еще телефон был жуткий))
Приезжайте в апреле, фотки будут намного красочнее
Альдебаран• 24 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
А это и был, наверно апрель или начало мая, вот сакура цветет. Просто это было 17 лет назад и фотоаппарат соответствующий. А может это даже из видеокамеры скриншоты. Надеюсь поехать после войны, муж работает на голландскую компанию.
Бесбардак• 24 мая 2024
Ответ дляАльдебаран
Еще телефон был жуткий))
Ех, а ми на свято Короля тусила, два дні нормальных фото без натовпу не можна було зробити,добре хоть в маленькі міста заїзжали, в музей, так і не потрапили, жалкую, зате в Кекенхоф з´їздили))
Альдебаран• 24 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Улицу красных фонарей узнала)) Вернее набережную. Помню прошли по ней с подружкой, из каждой двери клубы марихуаны, нанюхались, потом ржали еще час))
Обнимашкина• 24 мая 2024
Ответ дляАльдебаран
Нет улицы красных фонарей, там не одна улица, есть квартал
Альдебаран• 24 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Ну может, уже не помню, но шли по этой набережной и в витринах девушки сидели.
Бесбардак• 24 мая 2024
Ответ дляАльдебаран
Ой, на свято Короля там не те що під дверями, там Скрізь цей запах був, в мене очі сльозилися і потім погано було, взагалі то повний треш, я думала іх свято Короля як звичайне свято, концерти там, ярмарки,ага. Толпа овдовбанної молоді, деякими вулицями проти неможливо було. Якось так,соррі за сміттєвих бак, дівчата якщо почуєте день Короля, в Нідерландах не ведіться, то не свято то капець
Обнимашкина• 24 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Не обязательно в Амстердам было ехать. А для местных это дополнительный выходной
Бесбардак• 24 мая 2024
Ответ дляАльдебаран
Там дійсно цілий квартал, в чому там такий хайп цього, не зрозуміло, скільки розповідей, ну дівчата, ну в нижній білизні, на пляжі часто набагато екстремальніший вигляд, ось там театр є, де сексом на сцені займаються, це експіріанс поекзотичніше
Обнимашкина• 24 мая 2024
Ответ дляБесбардак
А ярмарки в этот день по всей стране, продают все, от детей до взрослых
Бесбардак• 24 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
))) коли ми їхали я не знала що ми на це свято потрапили, для місцевих то жах, ті хто в центрі живе, просто валить із дому за місто. Але треш то тільки в Амстердамі, туди зїзжаються провінційна молодь відриватися, якщо що це не моя вигадка, це нам на жителі Амстердама розповідали))
Обнимашкина• 24 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Кто в Амстердаме живёт, к этому привыкшие. Живу в небольшом городке, и у нас всегда спокойно, ярмарки на улице, музыка
Бесбардак• 24 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Так я про це і писала, в маленьких містах спокійно, а в Амстердамі хто може той на вихідних їде за місто, це по розповідями амстердамців, і я їх розумію, я з Киева на великі свята також раніше виїжджала, своє я відтусила 20 років назад
натовп, ґвалт, гучна музика, понад молодь, ні не в кайф ( бурчаща бабуся вступила в чат)