Сусідка зверху• Изменено 23 мая 2024

Кто в Ужгороде, вы пойдете 26 июля на Дизель-шоу?

Концерт в поддержку ЗСУ
Крию матом страшно• 23 мая 2024
Зал буде повний, звичайно підуть
Цвірінь• 23 мая 2024
Цей зашквар ще хтось дивиться?
Не заздріть тьоті• 23 мая 2024
Не пошла бы на эти рожи смотреть
Хочу наколоти губи• 23 мая 2024
Какое днище, прикрываться ЗСУ 🤦‍♀️
Крию матом страшно• 23 мая 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Не пошла бы на эти рожи смотреть
Ви по кварталу і вр?
Коханозадовільна• 23 мая 2024
Була рік тому... ну не смішно, ну от зовсім
Потребую апгрейду• 23 мая 2024
Лайно.
А гроші вартість квитка краще перерахувати нашим захисникам,тоді точно підуть куди треба.
Цвірінь• 23 мая 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Какое днище, прикрываться ЗСУ 🤦‍♀️
Для них це норм.
Ананомчикус• 23 мая 2024
Бесплатно бы даже не пошла, воротит от них
Ананомчикус• 23 мая 2024
Ответ дляКоханозадовільна
А у них когда-то было смешно? Всегда было тупо и примитивно
Не заздріть тьоті• 23 мая 2024
Просто не смешно уже , когда такое твориться, душа болит, включаешь ТВ, а там эти ржут только
Tammy21• 23 мая 2024
🥚 чи 🍅, 🍅 чи 🥚? Ось у чому питання...
Ананомчикус• 23 мая 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
И при этом имеют дохринище денег, ещё и прикрываются ЗСУ? Это как во Львове будет?
На привозе• 23 мая 2024
Я там. Але не піду навіть і не цікавилась
Отчебучкина• 23 мая 2024
А они ж могли послужить стране на фронте, а народ и так донатит на ЗСУ.
Советчица Года• 23 мая 2024
Ответ дляАнаномчикус
Раньше, первым составом, с Мариной и Олегом было смешно.
Ананомчикус• 23 мая 2024
Ответ дляОтчебучкина
Так некоторому народу надо зрелищ, понимаете о чем я? Ну скучно им, чиновникам нашим
автор Сусідка зверху • 23 мая 2024
Ответ дляСоветчица Года
А что с Мариной? Тоже сплошные каламбуры. Могли одну фразу час обсасывать. И ее актерские таланты тоже не понимала.
автор Сусідка зверху • 23 мая 2024
Ответ дляАнаномчикус
И бизнес просел у всех, кроме клоунов. Главное - написать внизу «Підтримка ЗСУ»
Советчица Года• 23 мая 2024
Ответ дляСусідка зверху
Марина погибла 6 лет назад
неДодекаэдр• 23 мая 2024
Ответ дляОтчебучкина
вони зразу після 95 кварталу підуть на фронт, в резерві
Не стесняюсь• 23 мая 2024
До чого тут зсу, коли вони собі заробляють, думаю вже годі прикриватись зсу для заробітків, як в ресторані одному кожна гривня з чаю на зсу..а чай коштує за 500 мл 80 грн..як крапля в морі та гривня, зато скільки гордині і піару про допомогу..
Ананомчикус• 23 мая 2024
Ответ дляСусідка зверху
Да, у обычных людей он умер, к сожалению. А остальные процветают,те кто клоуны или под клоунами
Не стесняюсь• 23 мая 2024
Вчора писали про скандал, як блогер відомий на зсу збирав гроші великі стрімами, а потім виявилось купив за період війни коли стримив 3 квартири..на зсу копійку якусь кидають чи авто старе куплять, а собі квартири за рахунок піару на ЗСУ
автор Сусідка зверху • 23 мая 2024
Ответ дляСоветчица Года
Марина погибла 6 лет назад
Я в курсе. Я про то, когда она была жива
Щепотка_совести• 23 мая 2024
Пусть поддержат ЗСУ путем замены бойцов, а не эти танцы пляски и 10% от дохода
Доставучая• 23 мая 2024
А че не?! В Ужгороде нет войны, конечно пойдут люди
Борщичок• 24 мая 2024
Мужикам из коллектива Дизеля, кроме белорусов конечно, не стыдно по сцене прыгать во время войны?
Для підтримки ЗСУ ваші якості б в лавах пригодилися.
Баранку вмієте крутити, от вже б було добре для армії.
Не розумію я їх.
автор Сусідка зверху • 24 мая 2024
Ответ дляБорщичок
Не розумію я їх.
Так і жіночки могли б щось робити: розміновувати, чи санітарками на нулі. А що білоруси? Впевнена, що вони вже мають паспорти. То нехай також оновлюють дані. Війна має бути для всіх.