Хи хи, ну ну• 26 мая 2024
Як прийняти рішення чоловіка
Зібрався добровольцем
Мене тепер весь час трясе, постійно плачу
Нам за 45
Ми одружились тільки 7 років тому, у обох другий шлюб. Він чоловік моєї мрії, я з ним дуже щаслива і не хочу його втратити
Постійно найгірші думки - загине, відірве щось, знайде коханку, зміниться психіка стане іншою людиною
У нього є білі варіанти на відстрочку, але не хоче слухати, каже втратить свою гідність якщо не піде віддати борг (який бляха борг(((() і захищати країну
Він не військова людина, не підготований, погано спить, фізично не розвинений, не міцний
Він гарно заробляє і платить великі податки, також дуже багато донатить
Я точно знаю що така людина тут в тилу допомагаючи фінансами корисніша ніж буде там. Але не хоче слухати.
Як мені це прийняти. Як змиритись з його вибором. Як пережити. Як перестати весь час накручувати і ревіти.
Я просто лежу весь час, втрата цікавості до життя, втрата апетиту, не хочу нічого
Нам за 45
Блакитне небо• 26 мая 2024
Прийняти його рішення і підтримати так, як тільки ви здатні. Кохати. Чекати. І не думати про всіляку хрєнь. Повірте: якщо для нього це про почуття власної гідності, зміни в психіці скоріше прийдуть, якщо він не піде.
Блакитне небо• 26 мая 2024
Ответ дляКинДза
Никак не принимать. Только уходить и строить новую жизнь. Долг перед страной, которая ничего не дала, у него есть, а долга перед вами у него нет. Зачем такой муж, которому все равно на вас?
Бєдняжечка. Чисто цікаво, а що вам там мали дать?! Машинку з квартіркою?😂😂😂
Там-тарарам• 26 мая 2024
По названию темы сразу выкупила что будет внутри🤣. А что ваш доброволец столько тянул?
Вічний двигун• 26 мая 2024
А какая ваша позиция в войне ? Переговоры или победа до последнего украинца?
Если тут топили воевать до последнего украинца, тогда все закономерно. Пусть идёт и ваш.
Мрію про космос• 26 мая 2024
Ответ дляКучМала
Не смешите, в 40-45 лет стоит не хуже чем в 20.
Де ви там 40 побачили?
Авторка пише за 45
то 45-50 скоріше
Авторка пише за 45
то 45-50 скоріше
Вічний двигун• 26 мая 2024
ОО как
Как вашего коснулось идти на войну, так втрата цікавості, зато два года чужие мужики гибили - вы только улюлюкали : другие вперёд, крепко держать линию фронта!
КучМала• 26 мая 2024
Ответ дляМрію про космос
Де ви там 40 побачили?
Авторка пише за 45
то 45-50 скоріше
Авторка пише за 45
то 45-50 скоріше
Я по личному опыту написала
Вічний двигун• 26 мая 2024
Ответ дляБеллаДонна
Я теж зараз себе так почуваю, мій збирається підписувати контракт. Проходив армію 24 роки тому. Мені залишає 3 дітей і надію на краще.
ОО а вы били спокойны, что вашего не коснется. Другие пусть идут и гибнут.
Все дружно кричали : никаких переговоров! Только окончательная победа над рашкой.
Ну пусть идёт и побеждает.
Вічний двигун• 26 мая 2024
Ответ дляВкаблучках
Пусть идёт через Хартию чтобы не кинули в штурмовики.
Что за Хартия ? Где можно почитать об этом?
Бешене сарі• 26 мая 2024
Ответ дляБеллаДонна
Уговаривайте его выезжать, это с психикой видимо что то . Насмотрятся ото марафонов и мосейчучек и что то щелкает в голове .
Тут на форуме есть одна вебкамшица с пятью детьми , в каждой теме орет что это очень даже хорошо идти воевать , пардоньте, долг отдать . Вообще крайне странная семейка, мамаша пятерых нарожала в перерывах между вебкам наверное, и папаше пофиг на дитачек, пошел тешить свое эго.
КинДза• 26 мая 2024
Ответ дляБлакитне небо
Квартирку, вообще-то, да, должны были дать, если верить нашей главной художественной книге. И не только квартирку, еще и бесплатную качественную медицину, достойный уровень жизни, землю разного назначения… Почитайте, какие права, оказывается, нам гарантированы, тогда может поймете, почему мы к своим обязанностям относимся так же, как государство относится к нашим правам
Блакитне небо• 26 мая 2024
Ответ дляКинДза
Я знаю права. А хто вам винен, що ви землю не отримали? Чи лінь було з документами побігати? А про квартирку, вибачте, в якій статті?
КинДза• 26 мая 2024
Ответ дляБлакитне небо
Цена на бесплатную землю была всего чуть ниже, чем купить ке за деньги. Папа пробовал в 2013 году. Еще и юриста нанимали, ничего не получилось
Теперь пусть за нами так же бегают, а не добровольно туда идти
Про квартирку - право на жилье, читайте, что там написано
Я така бойова• 26 мая 2024
Ответ дляКинДза
Так это вам в рашу надо ехать жить. Будете как кот в масле кататься
Блакитне небо• 26 мая 2024
Ответ дляКинДза
Право на житло - це про соцзахист. Для цього є соціальні гуртожитки. Ви звертались до органів соцзахисту чи конкретно в гуртожитки?
Щодо землі, то якщо ви не претендуєте на конкретну ділянку, а згодні на будь-яку, її вам виділять без проблем за наявності заяви і пакету документів. Проходила, знаю.
Краще напишіть, а що ви дали країні? Не кажу про державу, тому що не вірю в її керівництво. Але цій землі, на якій народились і, певно, виросли, ви що дали? Чи просто стандартний набір: я є, тому мені вже винні.
Кофе в лобби• 26 мая 2024
Было похожее , но не муж
Меня это выбило из себя , потом подумала и написала ему сообщение что это его выбор , его ответственность но если он выбирает не меня а фронт значит ему это важнее , а я не хочу быть у своего мужчина на втором месте
Я хочу быть в приоритете
Так что если он выбирает не меня значит по умолчанию это конец отношений
Короче очень быстро после этого передумал
Я хочу быть в приоритете
Бубль Гум)• 26 мая 2024
Дорогая автор, я вас обнимаю 💐 может, пока доедет в тцк, пока комиссию пройдет, уже что-то новое на фронте будет( самолеты) а может его где-то в тыл отправят. А может узнают, что много донатит и налогов платит и к тому времени таких людей не будут забирать на войну..
Кусман Сиру• 26 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Як це витримати?..
А що ви хотіли? Це його обов’язок, а не право. А ви хотіли під юбку його? Хай йде воює, нас захищає, нема чого причитати.
Кнопкотиць• 26 мая 2024
Ответ дляБлакитне небо
А хіба це не егоізм?
Людина думає тільки про себе.
А в сім´ї рішення треба приймати якось узгоджено.
Чому жінки весь час ідуть на поступки а чоловіки ні?
Людина думає тільки про себе.
Котомафия• 26 мая 2024
Тю, а чего Вы так переживаете? Чувак два года хочет пойти служить, но не идёт. Спите спокойно, ещё пару лет будет в раздумьях, а там глядишь и все закончится.
Блакитне небо• 26 мая 2024
Ответ дляКнопкотиць
А хіба це не егоізм?
Людина думає тільки про себе.
Якщо з цього боку дивитись, то бажання жінки, щоб було так, як хоче вона, це теж егоїзм. Іти на поступки весь час і надати підтримку людині в її рішенні - це абсолютно різні категорії. Якщо ти весь час тільки й робиш, що ідеш на поступки - то ти і не дружина, ти підстилка якась. На яку не варто зважати.