Часом зустрічаються тут питання, скільки платити доглядальниці.
І все з точки зору роботодавця. І все дорого, і все треба дешевше.
А ви за які гроші на годину доглядали б людину, яка більш менш себе обслуговує, але так трохи допомога треба?
А якщо ходити може, але з підтримкою?
Якщо лежача?
А якщо психічно хвора?
А якщо ходити може, але з підтримкою?
Якщо лежача?
А якщо психічно хвора?
Результат:
вже голосів:
47 (63.51%)
Ні за які гроші
15 (20.27%)
Максимально дорого
12 (16.22%)
За середні гроші
Fresh_coconut• 27 мая 2024
Не пошла бы на такую работу, но родственника приходиться досматривать самостоятельно.
Color never seen before• 27 мая 2024
Тут должны профессионалы отписываться. А то будет как с уборками где некоторые леди писали, что меньше чем за 2тыс у е не пойдут
Fresh_coconut• 27 мая 2024
Ответ для40ка
Ну ви ж жінка, кому ж як не вам...
Сарказм
Странный у вас сарказм.
KaterionOK• 27 мая 2024
Ответ дляAlena.i
Не пішла б ніколи на таку роботу
Думаю, що люди йдуть на таку роботу від безвихідної ситуації
Захворіла у нас бабуся чоловіка і пару тижнів була лежачою (потім померла). Двічі чоловік ходив допомагати її пересадити і каже, що просто нереально важко, хоча чоловік і по вазі більший був ніж бабуся і спортом займається
Color never seen before• 27 мая 2024
Ответ для40ка
Ну мають право ставити ціни
Имеют кто спорит, просто это не даёт ответа на то сколько это стоит
Khmelnichanka• 27 мая 2024
Доглядаю за своїми дітьми з особливими потребами.
Якби не бкло своіх, то могла б доглядати і за чужими.
Це нелегко, відповідно - оплата має бути достойною.
І тут назріває конфлікт інтересів: за малі гроші мало хто погодиться на цю роботу, а великих грошей в родин, де є хронісно хворі, - як правило, нема ((((
Ответ дляKaterionOK
Я знаю що це таке, маму доглядаю.
Ответ дляKhmelnichanka
Тут уже наполегливість
Хто кого
У вас прям аж кілька дітей хворих?
Страшно уявити, як у вас є сили на все
Хто кого
У вас прям аж кілька дітей хворих?
Страшно уявити, як у вас є сили на все
Fresh_coconut• 27 мая 2024
Ответ дляAnn1380
Як на мене, то мало, але наші жіночки працюють. Ще і кажуть, а де такі гроші в Україні заробить?! Так, з війною багато що змінилось, але ж до,були інші можливості.
В Украине ещё меньше бы платили учитывая что средняя ЗП 10-15 тыс по крайней мере у нас в городе
Khmelnichanka• 27 мая 2024
Ответ для40ка
Тут уже наполегливість
Хто кого
У вас прям аж кілька дітей хворих?
Страшно уявити, як у вас є сили на все
Хто кого
У вас прям аж кілька дітей хворих?
Страшно уявити, як у вас є сили на все
В мене важко не стільки фізично, як психологічно, бо недуги - мннтальні. Ну, і ’брєгливий’ не зможе цим займатись. Але в цілому - особисто в мене наче є ресурс на догляд такого плану.
Color never seen before• 27 мая 2024
Ответ для40ка
Так це якраз впливає.
Роботодавці мусять враховувати, або робити самі
Ну что там учитывать? Что какая-то женщина-жена бизнесмена будет пафосно заявлять что меньше чем за 2т у е не пойдёт? Те кто нанимают отталкиваться от реальных цен на услуги.
Fresh_coconut• 27 мая 2024
Ответ дляAnn1380
Подивіться які розцінки в Києві по догляду за лежачими, ще спробуй когось знайти!
В моем городе это очень сложно плюс вся зп будет уходить на оплату, у нас самая высокая зп в городе это 15 тыс. А круглосуточный уход стоит 13 тыс в месяц
Ответ дляFresh_coconut
Это очень мало за такой каторжный труд. Не так физически, как морально. Пожилые очень мозг выносят. В Киеве няни с проживанием по 1000$ получали задолго до войны.
Fresh_coconut• 27 мая 2024
Ответ дляAnn1380
Учитывая зп в городе у нас то это нормально.
Fresh_coconut• 27 мая 2024
Ответ дляflorak
Ні за які. Кажу як людина, яка доглядала близького родича з деменцією
Вы и работали когда смотрели за таким человеком? Или нет? И была ли помощь ещё от родственников?
Kusalochka• 27 мая 2024
Я - ни за какие. Во всяком случае жизнь пока не заставивала. Но такого человека искала бы по рыночной цене, а не по вашей логике
E-n-t-o-n-i• 27 мая 2024
Ответ для40ка
І хто б до вас пішов по риночной ценє?
Хороші коштують дорого
Есть пансионаты для пожилых людей.
Родственница там пребывала в двухместной палате, хороший уход, питание, средства гигиены- 15 тыс грн.
Если нужны лекарства- то отдельная оплата.
Ездили каждую неделю.
Запаха не было, пролежней не было.
Ездили каждую неделю.
Запаха не было, пролежней не было.
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Есть пансионаты для пожилых людей.
Ездили каждую неделю.
Запаха не было, пролежней не было.
Ездили каждую неделю.
Запаха не было, пролежней не было.
Який стан? Ходяча? Це на місяць?