Спішу - перекидаюсь• 27 мая 2024
Можно ли фастфуд при панкреатите?
Можно ли хотя бы 1-2 раза в неделю фастфуд или что-то вредное при панкреатите?
Все буде Україна• 27 мая 2024
При не гострому - можна .
Але кількість їжі має бути мала . Ідеально розділити порцію на 2 прийоми їжі , разом з креоном . + води пити багато
Личко Невеличке• 27 мая 2024
Я ем чаще и спиртное пью, но в меня установка, то что в кайф не вредит здоровью
хутряна володарка• 27 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Кайф может быть недолгим с такими установками)
Личко Невеличке• 27 мая 2024
Ответ дляхутряна володарка
Мне 45, панкреатит имею 25 из них) никогда не ограничивала себя ни в чем
Червона ікорка• 27 мая 2024
Я їм. Панкреатит з 11 років, зараз 40+ Фастфуд на мене діє значно спокійніше ніж домашн смажена картопля зі шкварками. Отаке взагалі не можу.
хутряна володарка• 27 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Вы ещё так молоды)
Значит у вас не было приступов острого панкреатита, когда готов в окно выйти от боли.
Борець за гаманець• 27 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Ждём с пенкреонекрозом,вы в шаге от него....
Личко Невеличке• 27 мая 2024
Ответ дляБорець за гаманець
ага, уже много лет
Борець за гаманець• 27 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
ага, уже много лет
Ржи дальше, ну пока можешь. Потом родные просят, спаситепамагите.....
Личко Невеличке• 27 мая 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Вы явно не в себе женщина, совсем жизнь не сложилась?
Борець за гаманець• 27 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
От чего же, сложилась, спасаю таких как вы... Жрущих.....
Сірничок• 27 мая 2024
Автор, не варто жирне взагалі. Або під прикриттям ліків, в невеликій кількості і разом з більш нейтральною їжею. Ну і маєте знати, що для вашого організму є тригером. Наприклад, морозиво у мене норм проходить, а сирну піцу з червоним вином з раціону виключила назавжди
Личко Невеличке• 27 мая 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Меня спасать не надо, я же пишу установка у меня есть, параноиков спасайте , удачи вам