Снегопадка• 28 мая 2024
Дівчата, після якої його фрази чи вчинку ви зрозуміли, що він - той самий?
Обнемашечка• 28 мая 2024
Не було якогось певного моменту, з першої секунди зрозуміла, що пропала)))
ГороховаЯ• 28 мая 2024
Я жила в 10 хвилинах пішки від роботи, майбутній чоловік їздив кожен ранок з іншого кінця міста що б мене побачити і на роботу відвезти і потім в вечері забирав і так кілька місяців
То я зрозуміла шо я йому треба)))
Казала про якісь дрібниці, а він згадував і робив хоч я не просила і так багато всього, в подружньому житті так і продовжується
То я зрозуміла шо я йому треба)))
Мой_ужин• 28 мая 2024
наверное то что не побоялся взять ответственность за меня и моего ребенка
перевез в другой город
Та легко!• 28 мая 2024
Зразу зрозуміла, серйозний, не п´є і не палить (мені це важливо), не лається. Зустрічалися рік, вже 26 років в шлюбі.
Не пириживай• 28 мая 2024
Відразу відчула. А потім стався момент,коли в розмові з його батьком,батько перейшов межу і висловився в мою сторону,м´яко кажучи,не дуже культурно. Він підняв очі на батька і сказав:’подбирай слова’. Взяв за руку і пішов.
Мабуть тоді я зрозуміла,що за ним я як за кам´яною стіною.
Зам. зав. Анонима• 28 мая 2024
Даже будучи беременна и собираясь замуж, я не была уверена, что мой избранник - тот самый