Оченьценная• 29 мая 2024
Те у кого гипертиреоз
Расскажите пожалуйста как вы лечили. Какие первые симптомы и насколько это все тяжело…
12 галюцинаций• 29 мая 2024
Ніяких симптомів, крім втрати ваги. Взагалі ніяк не помічала. Пила тирозол. Ттг прийшов в норму, тирозол відмінили.
Оченьценная
• 29 мая 2024
Ответ для12 галюцинаций
А какие побочки были от тирозола?
12 галюцинаций• 29 мая 2024
Ответ дляОченьценная
А какие побочки были от тирозола?
Ніяких побочек не було.
жар-птица Нюра• 29 мая 2024
Ответ для12 галюцинаций
а ви якось контролюєте?
не повертається назад?
12 галюцинаций• 29 мая 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
а ви якось контролюєте?
не повертається назад?
Гормони та атпо раз в півроку/рік сдаю. Роблю УЗД. Відвідую ендокринолога.
Ні, не повертається поки що.
Але вузол за цей час з´явився. Пов´язано чи ні- не знаю. Але гормони були в нормі
Ні, не повертається поки що.