Хвилин 5 назад щось бахнуло 2 рази.Вже хвилюватися?
Ответ дляШеллар
Згідна з Вами, гуртом якось спокійніше.
Да і тг-канали програють оперативності дівчат.
У меня последнее время ощущение, что я тихо сошла с ума. Утром кого ни спросишь -все спят, никто даже не просыпается на тревогу, ещё и советуют отключить тревогу в телефоне и не морочить голову.
Ответ дляMolochay
Мої теж сплять, а я вся в Інтернеті, моніторю, якщо що то піднімаю і в коридор.
Добре що тут активність)
Кофеиночка• 01 июня 2024
Страшно. Від новин і звуків. Не спиться. Чоловік хропе на всю хату🤯. У місцевих чатах заборонено обговорювати що де і як. Тому одіялко моє безпечне місце))
healer09648293• 01 июня 2024
Ответ дляMolochay
Те саме! Вже навіть ніхто не ходить в коридор коли вибухи чутно ! Одна я бігаю… аж соромно якось, це у мене настільки слабка психіка, чи вони геть збожеволіли? І потім на ранок розказують як вони спали і нічого не чули…. А я вже каву бідонами буду пити
YuliaSophia• 01 июня 2024
Ответ дляMolochay
От цікаво, в людей сирени так далеко, що вони не прокидаються під них? В нас чути аж дві, причому одна стоїть на сусідньому будинку, так реве, що коматозника підніме.
healer09648293• 01 июня 2024
Ответ дляYuliaSophia
А додатки «тривога» для мобільних телефонів для чого? Всі поголовно зара ходять з тими телефонами а тривога на беззвучному стоїть. Тоді нащо вона їм взагалі…
Ответ дляYuliaSophia
У нас далеко сирены, иногда видимо что-то с динамиками у них и вообще почти ничего не слышно
Кофеиночка• 01 июня 2024
Ответ дляYuliaSophia
У нас через дорогу сирена, ще і з озвученою чоловічим голосом)). Містяни наплакалися владі, тепер вночі не говорить.
YuliaSophia• 01 июня 2024
Ответ дляКофеиночка
Читалась десь байку, що в одному селищі корови лякались сирени та перестали доїтись, і селяни змусили голову вимкнути ту сирену зовсім. Ото сила громади.
Ответ дляaramuxa
У меня недалеко от дома их 4 . Начинают выть с разницей в минуты и заканчивают. Вой разнообразный, очень редко крепко сплю и могу не услышать. При чем одна модная, воет заранее за минуту, как объявят тревогу. Я тоже нервная , тревог боюсь .
Некоторые мои соседи сразу спускаются в укрытие , когда звучит сирена. А ракеты еще не влетели в наше воздушное пространство. Это я определяю по звуку лифта) когда отбой слышу едут обратно
Ответ дляLike-995b
Ну , например вчера , от тревоги до взрыва 3 минуты, а до ближайшего укрытия бежать бегом минут 15. Поэтому коридор.
Ответ дляLike-995b
С мої виходять під вибухи. До укриття 5 хв, я б уже не виходила з дитиною, але хтось іде.