бифидобактерияЖоржик• 03 июня 2024
Хто пішов від чоловіка- запойного алкоголіка?
Як довго ви відновлювалися морально?
Слухи-руки не распускаю• 03 июня 2024
Я выгнала на четвертый день после свадьбы
Не ждала, что он станет запойным. Просто пришел домой збуханий та щасливий
бифидобактерияЖоржик
• 03 июня 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ви сильна вольова жінка!
Мішечок щастя• 03 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ви сильна вольова жінка!
Мне кажется, больше силы воли надо, чтобы жить рядом с алкашом. Каждый день труситься, гадать, прийдёт нормальный или пьяный? Терпеть его тупорылое варняканье, вонь... для этого надо иметь железные нервы. Канаты.
Бюст Березуцкого• 03 июня 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вот это сила воли.
Пугачиха• 03 июня 2024
Терпела 1.5 года, но не запойного, просто любителя приползти на автопилоте. Устала бегать на остановку, искать по кустам- нигде он не упал, если долго нет с работы и тел отключен.
Потринділиця• 03 июня 2024
Я ще не пішла але думаю.. чоловік не запойний. Але багато випиває, майже щовечора, чи пиво, чи колотить типу віскі з колою, а вихідні це вже як закон з кумом і його дружиною ідемо в кафе і там вони 0,7 на двох випивають кожного тижня… Не знаю навіть що робити - як чоловік, як батько як Спеціаліст він дуже гарний. Але є такий недолік