Молчавочка• Изменено 03 июня 2024
Тромбоцитопенія. Дуже потрібна допомога. Можливо є тут гематологи?
Жінка, 55 років. Вже 3 роки періодично підають тромбоцити до позначок нижче 20 з крововиливами, приймала револад та гормони, ставало на пів року. Востаннє капала ретуксимаб, ставало також на пів року (коли починали падати додавалися гормони). Останнє падіння було місяць тому, преднізолон пила в дозі 48, як тільки почала понижати додали револад, далі падуть на фоні прийому всіх ліків, наразі тромбоцити 9, крововиливи на всіх слизових та по всьому тілу. Пункцію спинного мозку робили 2р тому-чисто. Замкнуте коло, можливо хтось може щось порадити, в який бік копати та шукати причину. Діагноз: аутоімунна тромбоцитопенія. Пов´язую з вакцинацією від ковід, можливо помиляюся, але почалося все місяці два після. Дякую.
фан L.O.S.T.• 03 июня 2024
В таких складних випадках потрібно звертатися в інститути.Буває і за кордон,як є змога
Молчавочка
• 03 июня 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мусить же бути якась тому причина. Знаю, що така ситуація то велика рідкість.
фан L.O.S.T.• 03 июня 2024
Ответ дляМолчавочка
Так,звісно,для цього і потрібно шукати в високоспеціалізованих закладах,як варіант НДІ,є складні випадки,люди там обстежуються.
Молчавочка
• 03 июня 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Можливо знаєте, чи можна якось зараз онлайн консультуватися? Щоб надіслати результати всіх обстежень та пройденого лікування? Чи має бути якесь направлення з місцевої гематології? Як потрапити в такий інститут?
Додекаэдр• 03 июня 2024
Ну вы ж самі пишете, що причину вбачаєте у щепленні. Очевидно, стався такий незворотній вплив на кровостворювальну функцію. Знаю жінку ще молодшу з таким діагнозом. Але вона все життя на спецпрепаратах.
размахер• 03 июня 2024
Ответ дляМолчавочка
Як ваша печінка ?
У мого батька це як наслідок цирозу від гепатиту про який ніхто не знав…
Молчавочка
• 03 июня 2024
Ответ дляПроработник
с таким сложным случаем и на форум )
Ви вище очима читаєте, що лікування отримується і якими ліками? На форум з надією можливо хтось з таким справу мав, адже випадок рідкісний.
Молчавочка
• 03 июня 2024
Ответ дляДодекаэдр
Це тільки припущення щодо щеплення. Не знаю.
Нехай щастить• 03 июня 2024
У ребенка упали до 0 тромбоциты , потом выяснили ,что такая реакция на вэб инфекцию .
Возможно какая то инфекция?
Молчавочка
• 03 июня 2024
Ответ дляразмахер
Як ваша печінка ?
Печінку не обстежували. Розкажіть детальніше як було у вас.
фан L.O.S.T.• 03 июня 2024
Ответ дляМолчавочка
Особисто я іздила на консультацію в інститут в Львів.Спочатку домовлялася за консультацію,потім привозила хворого.Там жінка професор,вже не пам’ятаю прізвища.До неі дуже складно попасти,мені допомагали знайомі в Львові.
фан L.O.S.T.• 03 июня 2024
Ответ дляМолчавочка
Та навряд ій не робили узд і печінкові проби.Це ж кожен другий зразу робить.
Додекаэдр• 03 июня 2024
У ваз в діагнозі слово ’аутоіммунна’. Це означає, що на імунітет стався такий вплив (вірус/інфекція/щеплення) внаслідок чого він ’поламався’ і став працювати ’проти’ себе. Це якщо спрощено. Це незворотній стан. І якщо немає явних ознак якоїсь прогресуючої хвороби, потрібно просто зосередитись на підборі терапії, яка дозволить нормально жити з цим діагнозом.
Нульовий сантиметр• 03 июня 2024
Так ви ж самі пишете що вам поставили діагноз авто імунна тромбоцитопенія. Єдине лікування при такому захворюванні це гормони та цитостатики при загостреннях та хворобомодифікуюча терапія.
Молчавочка
• 03 июня 2024
Ответ дляДодекаэдр
Немає жодної явної хвороби. Раніше справлялася ця нелегка артилерія, зараз бачу ні.
Молчавочка
• 03 июня 2024
Ответ дляНехай щастить
Возможно какая то инфекция?
Навіть не думала, що Бар таке дає. Як зараз дитина?
Молчавочка
• 03 июня 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Узд робили, кров на гепатит не здавали
Нехай щастить• 03 июня 2024
Ответ дляМолчавочка
Сейчас нормально .
Да я и сама никогда не слышала о таком, я в шоке была как она покрывать синяками везде,даже на языке.
фан L.O.S.T.• 03 июня 2024
Ответ дляМолчавочка
Узд робили, кров на гепатит не здавали
Зробіть печінкові проби,там білірубін,холестерин,є зразу пакет.
Нульовий сантиметр• 03 июня 2024
Ответ дляМолчавочка
Так тромбоцитопенія це і є хвороба. Яку вам ще потрібно? Ви просто хочете знайти причину, а її нажаль нема. Просто так сталося. Хочеться щоб це було в наслідок вакцини/вірусу чи ще чогось. Але це просто спусковий механізм. Часто автоімунні зʼявляються після моря, але це не означає що море винне. Просто море запустило цей процес, а могла запустити вагітність чи стрес.
Молчавочка
• 03 июня 2024
Ответ дляНехай щастить
Сейчас нормально .
Я колись через Епштейн Бара мала постійні абсцеси в горлі, стаціонари, розкривання наривів ітд. З часом одна лор порадила здати аналіз, в мене титри зашкалювали, лікувалася у імунолога якимось супер дорогими ліками дуже довго. 15 років жодної ангіни не мала. От так от.
Молчавочка
• 03 июня 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
До речі, було в той період і море. Як тоді навчитися жити з цим, адже лякає перспектива вічного дороговартісного лікування. Невже не можна якось придушити агресію власного імунітету?!
Нульовий сантиметр• 03 июня 2024
Ответ дляМолчавочка
Шукайте клінічні випробування. Це найкраще в умовах України. Часто по закінченню однієї програми лікар пропонує слідуючу. Шукайте в фейсбуці тематичні групи. Там теж багато теорій заговорів, але можна й дізнатись про різні програми, хороших лікарів. Є й держазомовлення, вони правда тільки по прописці, і їх мало але зазвичай є. Головне наполегливо питати
У моєї мами була тромбоцитопенічна пурпура. Не знаю, чи це одне і те ж саме з тим випадком який описуєте ви. Тромбоцити впали до 30. Крововиливи були по всьому тілу. Сталося це після складного ковіду і послідуючого за ним стресу, пов´язаного зі смертю рідної людини. Лікували у Львові. Напишіть мені у особисті. Розповім детальніше.
Мовчу, але хочу• 04 июня 2024
Мне в 45 лет поставили диагноз идиопатическая ( то есть без видимых причин) тромбоцитопеническая пурпура. Картина была такая же, как Вы описываете. Кровоизлияния на слизистых-это плохо. Большой риск внутренних кровотечений, в том числе геморрагического инсульта. Была на Медроле длительно. Предлагали и револад, и ретуксимаб. Отказалась. Так как врач сразу сказала, что это своего рода эксперимент, никаких гарантий, что препараты помогут. Гормоны тоже помогли только в самом начале. Предлагали удалить селезенку. Случайно попала к гомеопату-классику(пусть меня забросают тапками!). Лечилась у него два года.Сейчас мне 53. Тромбоциты почти в норме, снижены, но не критично. И селезенка на месте.
В борьбе с болезнью все средства хороши. Желаю Вам найти врача, который поможет решить проблему.
Молчавочка
• 04 июня 2024
Ответ дляLinda312
Пишу вам в пп
Молчавочка
• 04 июня 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
З якого ви міста? Якими ліками лікувалися?
Мовчу, але хочу• 04 июня 2024
Я из Одессы. Кроме преднизолона( Медрола) ничего не принимала. А гомеопатия подбирается индивидуально.