Цікавий писочок• 19 декабря 2024
Цистит при вагітності?
Дівчатка, хто стикався з таким, що робили в цій ситуації?
Вагітність 27 тижнів, останній тиждень постійно хочу в туалет, тільки вийшла, а відчуваю, що треба знову. Здала аналізи, лейкоцити в сечі 50-60, трошки білку. Діагноз гострий цистит. Прописали Монурал, чай на основі журавлини. Через 4 дні перездала аналіз: білку нема, лейкоцити 12-13. Лікар сказала, що в принципі норм, прописала свічі статон ( які призначаються чоловікам при простатиті). Свічі поки не ставлю, бо в інструкції пише, що заборонено при вагітності, страшно, п´ю канефрон.Але знову ці симптоми, не встигла вийти, знову треба.
Хвилююсь не за себе, а тільки за малюка.
Дівчата, в когось було щось подібне?
Що робили? Все ок було з дітками?
Дівчата, в когось було щось подібне?
Що робили? Все ок було з дітками?
ЖонДуан• 19 декабря 2024
В інструкції написано не заборонено, а застереження. Вам же лікар виписав.
Небезпека циститу в тому, що це запалення, і воно може дійти до нирок.