Катя-95e7• 05 июня 2024
Мені 18років ,я хочу познайомитися з хлопцем.Але незнаю як на це відреагують рід
Мені з 13років не дозволяли зустрічатись,зараз мені 18..Я хочу просто мати відносини без сексу(Незнаю як на це відреагують мої батьки адже тоді вони ставились негативно до хлопців.Мені самотно адже в мене немає навіть друзів.
Альфасамка• 05 июня 2024
а чо без сексу, шо там усе заросло?
Купіть пачку презервативів і на здоров´я
Альфасамка• 05 июня 2024
Ответ дляКатя-95e7
Ні просто я соромлюсь і я думаю рановато для цього ще,треба добре дізнатись про людину
чоловікам треба кожен день бо будуть голубі яйця. Там сидить 18 річна йому дах зірве не трахнувши
Алена-0022• 05 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
а чо без сексу, шо там усе заросло?
Це пише Альфасамка якій 13 років ?
Настасья Пицун• 05 июня 2024
Вам вже 18 і має бути всеодно як відреагують рідні…
Спілкуйтесь, будуйте стосунки на здоровʼя. Заведіть подругу! Вміння дружити - це вміння будувати стосунки і база для стосунків з чоловіком.
Настасья Пицун• 05 июня 2024
Ответ дляКатя-95e7
Спочатку треба по зустрічатись а потім вже буде видно
Не слухайте цих тіток, у них сексу давно немає, от і бісяться
Хлопаю ресницами• 05 июня 2024
Ви просто більше і більше часу проводьте поза домом. Хай батьки привчаються, що у вас є свої справи. Де ви були розповідати не обов´язково. Ви також можете ходити на побачення без звітування перед вашими батьками. У вас свої справи і все.
Алена-0022• 05 июня 2024
А навіщо вам казати батькам , що ви хочете відносин ? У вас їх ще немає ? І ви хочете дозволу батьків на це ?
Пилосмок працює• 05 июня 2024
А хлопцю +18р навіщо стосунки без сексу? Якраз такий вік що трахають все що рухається.
Вам потрібен друзі? Знайдіть собі якесь хоббі, колектив для спілкування
Альфасамка• 05 июня 2024
Ответ дляПилосмок працює
млже в монашки їй треба без сексу ближче до Бога
Повітруля• 05 июня 2024
Ахренеть! Советуюшие сразу приступить к сексу, вам по сколько лет?) Или об вас ноги все вытирают, держат исключительно для удобства, а перестанете быть удобными, то вышвырнут?
Секс должен быть по обоюдному желанию и приносить обоим удовольствие.
Вы своим дочкам тоже говорите давать каждому, а то забежит?) Вот самооценка.....(
Весела моль• 05 июня 2024
Ответ дляПовітруля
Это тролляка местная и больше всего, что мужик
Повітруля• 05 июня 2024
Ответ дляВесела моль
Да?) Так, а советы так по деловому пишут.
Неначасі• 05 июня 2024
Ответ дляКатя-95e7
Добрый день, будущая 40ка летняя девственница
Вишневий цвіт• 05 июня 2024
Ответ дляАлена-0022
Це пише Альфасамка якій 13 років ?
Это Розовая Пантера. Ей 13 было еще в прошлом столетии.