Може це якесь іскаженіє сознанія, але оскільки я виховувала племінницю від народження і знаю її з малого, мені здається що вона найрозумніша, найпрекрасеіша дитина в світі. Це усі так думають про своїх дітей?
Бо вона така розумничка. Каже сестра, поскладала іграшки в ігровій кімнаті після себе і сказала що то для інших діток нехай так поскладано буде . Їй два роки
Тихомандражная• 06 июня 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Только непонятно почему у вас гормоны. Ребенок же не ваш. Может ваша племянница действительно красивый и умный ребенок🤷♀️
А так бывает, что бездетные женщины примеряют на себя роль матери.
Кондуктор троллейбуса• 06 июня 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Это ужасные существа. Почему у нас их романтизируют?
А где не романтизируют? Неужели есть страны, где родители так и говорят: мой - глупый урод?
Проня_Прокоповна• 06 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Просто так це Просто так, а ви їх любите бо вони вами вас нагадують? Ви продовжили рід і тішетеся цим
У Вас что то не получается?
Тихомандражная• 06 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Я по собі суджу, як по дитині, яка була безпроблемною. За безпроблемністю немає нічого хорошого. Це подавлений страх і тривожність частіше за все
Вы не правы.
КоКоКоКоКоКо...• 06 июня 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не родители, конечно, а общество в целом. Иначе мы вымрем
Тихомандражная• 06 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Чому я неправа, якщо сама це пережила?
Что вы пережили???? У вашей племянницы есть РОДИТЕЛИ, вы всего лишь родственница, каких много, не более.
булоТАЙминуло• 06 июня 2024
Родите своего бебика - и увидите, что это Ваш/а найпрекраснейша/щий
Точно говорю. Опыт
Тихомандражная• 06 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Ви взагалі слідкуєте за розмовою? Не про племінницю мова в даному випадку
Я думаю, что тема о том, что Германия готовится к войне веселее пошла бы. Но как-то никто ещё не пишет.
долой_лама• 06 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Точно говорю. Опыт
Не згодна. У мене ж свої. Є також племінниці. Найстаршу дуже сильно люблю. Не менше, ніж своїх.
Тихомандражная• 06 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Та і пофіг
Ну и ладно. У нас света нет, интернет медленный, я спать.
Королева Сарказма• 06 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Але вона дуже мяка як на мене
Я би її вчила давати ляща. І відгавкуватись
Вона Терези чи Риба за гороскопом?