ФруктЕщеТот• 07 июня 2024

Чи можуть дати повістку на відправку на блок пості

Питання лоя тих хто знає , на блок постах , вулиці і т.Д можуть дати повістку для проходження влк , уточнення даних. А повістка на відправку - тільки в військкоматі чи також де завгодно. Якщо наприклад в чоловіка пройдена влк менше року назад в військкоматі був в зимку , йому можуть знову повістку дати ?
Встидаюся запитать• 07 июня 2024
Зупиняли і перевіряли доки, таке було, повістку не давали. Але стоять і тцкашники, може кому і дають.

Метровий сантиметр• 07 июня 2024
Так, якщо не обновився
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 июня 2024
Можуть. Навіть додому не відпускають. В Верхніх Воротах, Закарпаття так дають.
Люблю джаз• 07 июня 2024
Сейчас. Же нужно обновиться после выхода закона нового
Встидаюся запитать• 07 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Ну там же ще є час 60 днів,чи скільки? В зятя є всі доки, але в резерв+ не підтягнулися, то мовчки глянули бумажки і допобачення сказали.
Не боюся осуду• 07 июня 2024
А зараз на постах обов’язково питають військовий квиток чи як раніше дію?
Люблю джаз• 07 июня 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Мой тоже в январе обновлял все данные. Сказали опять нужно. Пока не спишут, говорит, есть еще время
автор ФруктЕщеТот • 07 июня 2024
Та в резерві обновили дані . Цікаво саме за бойову повістку, на відправку її можуть дати на блок пості чи ні
миссДавеча• 07 июня 2024
Если год пройдет после влк, то могут выписать только на прохождение влк или в тцк

Встидаюся запитать• 07 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Да, треба по новій. Все обновили, але бронь не підтягнулась в резерв, нічого не сказали. Глянули на бумажну форму і все.
Встидаюся запитать• 07 июня 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну хто його знає. Це ж треба, щоб написала людина, якій дали. Там стоять тцк, окрім військових , то мабудь же для того, щоб видавати.
Вишневий цвіт• 07 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Если человек недавно уволился,есть военный билет свежий,влк прошел в начале войны-это значит что данные обновлены?
Вишневий цвіт• 07 июня 2024
Ответ длямиссДавеча
А если подана заява на отсрочку?
Встидаюся запитать• 07 июня 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Оновлені, це з моменту виходу закону в травні 2024 року . Це нам так пояснили.
Вишневий цвіт• 07 июня 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Писец...послали почтой документы и заяву на отсрочку. Пока не будет письменного ответа,в тик ни ногой.